kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie podoba mi sie ta decyzja Koeman przez rok nie zrobil za duzo dla Barcy nie wprowadzil zadnej nowosci i denerwowal graniem ciagle tej samej 11 i Pedrim ktory juz nie ogarnial co sie dzieje, ale co mi zostaje Koeman zycze sukcesow i trypletu w nastepnym sezonie Vamos VeB!!!
0
Ale ze tak bez transferu piłkarza dzisiaj?
5
Musimy kupic Depaya po prostu musimy
0
@Coutinho007 De Jong bedzie prezentował Waldka?
1
@Progressive Nie po prostu zmiany xd
0
@Gwyn Najwazniejsze to sprzedac Cou i Umtitiego maja ogromne pensje i ciekawe co z tym Dembele i Griezmanem
0
Mozliwe? Chlop albo caly sezon spedzi w domu bo szkoda go na trybuny, albo lepiej niech szuka sobie klubu na emeryture
0
@KorNick Nie grajmy 3 obrońców to jest bez sensu!!!
4
Ale leci Laporta dobrze ze jeszcze 4 dni tygodnia to 4 transfery jeszcze pozniej 7 dni i 7 odejsc z klubu
0
@AmigoBlancos Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz/sezon nie oszukujmy sie Carlo ma juz dawno za soba bycie top trenerem w Napili jak i Evertonie nie zrobil za wiele dobrego raczej druzyny pod jego wodza byly takie same jak wczesniej
0
@Wilczeq To tak jak ja myslalem w kazdym meczu Barcy xd
1
@adasko1998 Grajmy do konca zycia doswiadczonymi stoperami jak Pique i Langlet jak widac wychodzi nam to na + co sezon, moze wlasnie trzeba juz grac tylko mlodymi w obronie bo starzy nie nadaja sie juz do niczego
7
@vangoor - Francuzi
2
Jak Laporta w jeden tydzie zalatwi transfery Aguero, Garcii, Depaya i Wajnalduma to sztos
0
@Homeopata8989 Lukaku nie powinien być najlepszym napastnikiem?
3
Przynajmniej zdrowy kontrakt na 2 lata z mała pensją, Bartomełu by dał na 5 lat pensja 3x wieksza i jeszcze możliwość przedłużenia kontraktu o rok jak zagra 10 meczów
0
@Kamiloza91 Fati-Depay/Aguero-Griez za nimi Messi
0
Lakers po transferach ostatnich maja szanse na obrone tytulu ktos oglada nabierzaco ?
1
@kubix05 Bierki pod woda
0
Ktos wie dlaczego Leon dzisiaj nie gra w siatkowce?
1
@Gall No wlasnie o to chodzi dziwna sprawa jednak jak jestes szefem chcesz miec najlepszego pracownika u siebie , a nie byc szefem firmy ze "srednimi pracownikami"
1
@Yosemite Ale Koeman mial sezon przekciowy i w rok nie potrafil wyprocowac zadnej taktyki z druzyna nic kompletnie
0
Generalnie dziwi mnie fakt ze Guardiola nie chce trenowac Messiego w ostatnich latach jego kariery nie uwazacie ze to dziwne ze najlepsi trenerzy na swiecie omijaja Barce ktora ma najlepszego pilkarza w historii futbolu?
0
@Simusamu10 Jak dla nie ze zostanie tylko jak nie bedzie zastepcy jakby Pep powiedzial dzisiaj ze chce do Barcy Koemana juz by nie bylo
1
@barcelonaLM Johnsonnn
1
@CatalanDream Borek chyba mu troche wali na leb
0
@avanes Nieee mi nikogo, ale na pewno nie Novaka
11
@grubiorz Ale miał szanse cały rok żeby wykreować jakiś styl, albo pokazać w ważnych meczach że może opracować taktykę pod rywala, miał rok zeby uczyć się na błedach i co w ten rok? Kontrataki jak nie istniały tak nie istnieja, obrona do złomu, rzuty rożne to mamy chyba najgorsze na świecie, brak pressingu chocby 40 min w meczu masakra po prostu
0
@Grubson06 Im szybciej kadra bedzie zamknieta tym lepiej, szybko zalatwic sprawe do Depay, Aguero, Garcia, Gaya + moze jakis pomocnik i pozbywac sie szrotu sytuacja z trenerem tez powinna szybko zostac wyjasniona im szybciej wszystko ogarna tym lepiej
4
@AdiKingu96 z tym skladem nie mogl budowac taktyki?