1

Polecam obejrzeć do końca - https://fb.watch/7atQ5aGOjT/

0

@ranger3120 Za 5zl mozna kupic na ipli transmisje

0

@mordini123 O rzeczywiście dzięki, nie bede januszem i zaplace

0

Mozna wykupic polsat sport news na jeden dzien?

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe czy koledzy go pytaja co on odpier....

0

@Nazio87 Przed chwila poinformowali o kontuzji Kroosa na treningu xd

0

W ogóle ciekawa sytuacja Real Madryt w pre sezonie zagra tylko 2 mecze towarzyskie z Rangers przegrali 1:2 i w sobotę zagrają z Milanem i to koniec ciekawe dlaczego takie przygotowania

0

Zajebiste kontry mamy

0

Koniec tragedia Polska mocna tylko w slabych turniejach ostatnio na igrzyskach gra dwoch typa reszta osrana jak nie wiem

0

Agnieszka ma rekord olimpijski z rzucie ?

6

Suarez wrócił do treningów z Atleti więc jego wakacje z Messim się skończyły , marzenie to jutro widzieć Leo na treningu w Barcy

1

Strasznie długo trwa obniżka pensji i sprzedaż piłkarzy tak na prawdę 2 tyg minęły nic się nie wydarzyło nawet w sumie 3 tyg minęło i nic nie wiadomo o Messim, Pjaniciu, Umttitim, a o Cou nie wspomnę, źle to wyglada liczyłem że do sierpnia kadra będzie mniej wiecej ogarnieta i że Messi już będzie trenował, zaraz start ligi, a my mamy 5-6 piłkarzy pod znakiem zapytania

3

@SinMistico Ten regulamin jest od wielu lat zdajesz sobie sprawe jakby nie badali paliwa co ekipy by do niego dolewali zeby zwiekszyc osiagi?

0

Mercedes w tym sezonie zdecydowanie nie pomaga strategia Lewisowi xd

0

Kurek tez jest nienormalny on by z kazdej pilki skonczyl atak

2

Leon jest nienormalny

0

Powtorka Barcy gdzies do obejrzenia w tv z polskim komentarzem?

0

Murray co za powrót na Wimbledon niesamowite

1

@Janas11224 Koledzy do kanapek ci serwują gęstą mele że masz takie fantazje?

0

@Damian_06_84 Chlop nie moze byc normalny robiac cos takiego, a owany tez sie męczą, nawet szerszen zaskuguje na spokoj

0

@eXi Czemu z nią byłes skoro brzydka? Wszystkie moje byłe są mega ładne, bo tylko z ładnymi sie umawiam

2

W ogóle wow że Vermalen nie dość że jest powołany na euro to jeszcze gra xd Myślałem że po odejściu z Barcy świat o nim zapomni

1

@Potezne_zakola Oglądales ty chociaz mecze portugalii na Euro ze wygadujesz takie bzdety?

6

Przynajmniej De Jong z Depayem dluzej odpoczną xd

0

@soczeq Ja po 1 sezonie przestalem ogladac bo kurwa ile mozna patrzec jak sie dwoch typow lize

0

@Ojciec5tkidzieci Przeciez one maja rowne szanse tylko ludzie nie chca ich ogladac to o co im chodzi???

0

Todibo wykupiony za 8mln

0

Insigne chyba czasami mysli ze jest najlepszy na swiecie, a brakuje mu duzo te jego decyzje to jak ja podworku xd

0

@Stagiryta Ale Kazek to nigdy nie bede dobry komentator

0

Veratti to mial raz pilke w tym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?