kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polecam obejrzeć do końca - https://fb.watch/7atQ5aGOjT/
0
@ranger3120 Za 5zl mozna kupic na ipli transmisje
0
@mordini123 O rzeczywiście dzięki, nie bede januszem i zaplace
0
Mozna wykupic polsat sport news na jeden dzien?
0
@Pilka_jest_okragla Ciekawe czy koledzy go pytaja co on odpier....
0
@Nazio87 Przed chwila poinformowali o kontuzji Kroosa na treningu xd
0
W ogóle ciekawa sytuacja Real Madryt w pre sezonie zagra tylko 2 mecze towarzyskie z Rangers przegrali 1:2 i w sobotę zagrają z Milanem i to koniec ciekawe dlaczego takie przygotowania
0
Zajebiste kontry mamy
0
Koniec tragedia Polska mocna tylko w slabych turniejach ostatnio na igrzyskach gra dwoch typa reszta osrana jak nie wiem
0
Agnieszka ma rekord olimpijski z rzucie ?
6
Suarez wrócił do treningów z Atleti więc jego wakacje z Messim się skończyły , marzenie to jutro widzieć Leo na treningu w Barcy
1
Strasznie długo trwa obniżka pensji i sprzedaż piłkarzy tak na prawdę 2 tyg minęły nic się nie wydarzyło nawet w sumie 3 tyg minęło i nic nie wiadomo o Messim, Pjaniciu, Umttitim, a o Cou nie wspomnę, źle to wyglada liczyłem że do sierpnia kadra będzie mniej wiecej ogarnieta i że Messi już będzie trenował, zaraz start ligi, a my mamy 5-6 piłkarzy pod znakiem zapytania
3
@SinMistico Ten regulamin jest od wielu lat zdajesz sobie sprawe jakby nie badali paliwa co ekipy by do niego dolewali zeby zwiekszyc osiagi?
0
Mercedes w tym sezonie zdecydowanie nie pomaga strategia Lewisowi xd
0
Kurek tez jest nienormalny on by z kazdej pilki skonczyl atak
2
Leon jest nienormalny
0
Powtorka Barcy gdzies do obejrzenia w tv z polskim komentarzem?
0
Murray co za powrót na Wimbledon niesamowite
1
@Janas11224 Koledzy do kanapek ci serwują gęstą mele że masz takie fantazje?
0
@Damian_06_84 Chlop nie moze byc normalny robiac cos takiego, a owany tez sie męczą, nawet szerszen zaskuguje na spokoj
0
@eXi Czemu z nią byłes skoro brzydka? Wszystkie moje byłe są mega ładne, bo tylko z ładnymi sie umawiam
2
W ogóle wow że Vermalen nie dość że jest powołany na euro to jeszcze gra xd Myślałem że po odejściu z Barcy świat o nim zapomni
1
@Potezne_zakola Oglądales ty chociaz mecze portugalii na Euro ze wygadujesz takie bzdety?
6
Przynajmniej De Jong z Depayem dluzej odpoczną xd
0
@soczeq Ja po 1 sezonie przestalem ogladac bo kurwa ile mozna patrzec jak sie dwoch typow lize
0
@Ojciec5tkidzieci Przeciez one maja rowne szanse tylko ludzie nie chca ich ogladac to o co im chodzi???
0
Todibo wykupiony za 8mln
0
Insigne chyba czasami mysli ze jest najlepszy na swiecie, a brakuje mu duzo te jego decyzje to jak ja podworku xd
0
@Stagiryta Ale Kazek to nigdy nie bede dobry komentator
0
Veratti to mial raz pilke w tym meczu?