kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Krycha dzisiaj dobry mecz dwie zolte w 30 minut xd
0
@anxted Z topu tylko Conte do wziecia z innej opcji tylko Xavi
1
Nie mam pojecia jakim my jutro atakiem wyjdziemy, ale chyba 4-3-3 to nie ma sensu raczej 4-4-2 z Depayem i Lukiem Skywalkerem xd
2
@Rewolucja123 Nie wiem jak chcesz bez pressingu cokolwiek ugrać z Bayernem czy innym mocnym rywalem
0
Jak jutro nie zobaczę pressingu i biegania na 110% przez 90 min to dalsza praca Koemana nie ma sensu
0
O co chodzi na tym canal+ sport ma byc sport+ ze wszystkimi bramkami w ligach, a tym czasem leci jakis gornik tv wtf...
0
Murillo świetnie ustawiony xd
2
Beton na lawce beton na lawce jestem w 100% pewny ze lepiej bym prowadzil Barcelone niz robi to Koeman
0
Z glowy Depay???
0
Co my gramy za Beton co my mamy za trenera co to za pilkarze....
2
Wspanialy dunczyk kontuzja to raczej wzmicniemie dla Barcelony
0
Jaki trener taka gra uwazacie ze za Tuchela lub Kloppa tak by wygladala ta gra?
0
W tym naszym ataku jest jedna osoba jedna i dwa pacholki oni maja z Bayernem zagrac? 0:5 biore w ciemno
2
Getafe gra pewniej niz Barca
1
Ter Stegen dzisiaj w ogole nie ogarnia jak leci pilka
1
@marian_konopka Piotr Laboga kibic Realu
0
Zmiany w 80min bo gramy dobrze pamiętajcie
0
U Koemana jak zwykle bez zmian zagralismy prefekcyjne 45min
0
Gramy w 8 bez dwoch napastnikow i jednego pomocnika Roberto podal raz dobrze?
5
Koman zdejmij tego francuza daj demira kogokolwiek co jest ja boisku i robi cos w ataku
11
Griezmann jest tak beznadziejny ze nie moge na niego patrze
3
Griezmann i Martin powinni poznac blizej lawke rezerwowych, bo na 1 sklad to oni sie nie nadaja nawet z Getafe
0
Z czego ten koman sie cieszy jak my gramy na poziomie Getafe w tym meczu to jest zenada , a ten sie cieszy...
28
Ani pressingu, ani gry z kontry, ani tiki taki kurwa jaki pomysl ma ten Koeman bo ja nic nie widze
1
Kuman to jest geniusz jak zwykle gramy bez zadnego pomyslu i nikt nie wie o co chodzi
8
Przyjecie klasa swiatowa
0
Co to jest za bezsensowna zasada z 3h wyścigu jak sie nie scigaja xd
0
Nie jedzie ta F1 bo mialo byc ciekawie, a jak zwykle jest dupa w gorszych warunkach kiedys jezdzili..
0
@michal26 Ale pogoda masakra ciemno jak cholera
4
@zadafcb Co nie, a czerwona flaga w wyscigu to takie 80% wedlug mnie