3

Krycha dzisiaj dobry mecz dwie zolte w 30 minut xd

0

@anxted Z topu tylko Conte do wziecia z innej opcji tylko Xavi

1

Nie mam pojecia jakim my jutro atakiem wyjdziemy, ale chyba 4-3-3 to nie ma sensu raczej 4-4-2 z Depayem i Lukiem Skywalkerem xd

2

@Rewolucja123 Nie wiem jak chcesz bez pressingu cokolwiek ugrać z Bayernem czy innym mocnym rywalem

0

Jak jutro nie zobaczę pressingu i biegania na 110% przez 90 min to dalsza praca Koemana nie ma sensu

0

O co chodzi na tym canal+ sport ma byc sport+ ze wszystkimi bramkami w ligach, a tym czasem leci jakis gornik tv wtf...

0

Murillo świetnie ustawiony xd

2

Beton na lawce beton na lawce jestem w 100% pewny ze lepiej bym prowadzil Barcelone niz robi to Koeman

0

Z glowy Depay???

0

Co my gramy za Beton co my mamy za trenera co to za pilkarze....

2

Wspanialy dunczyk kontuzja to raczej wzmicniemie dla Barcelony

0

Jaki trener taka gra uwazacie ze za Tuchela lub Kloppa tak by wygladala ta gra?

0

W tym naszym ataku jest jedna osoba jedna i dwa pacholki oni maja z Bayernem zagrac? 0:5 biore w ciemno

2

Getafe gra pewniej niz Barca

1

Ter Stegen dzisiaj w ogole nie ogarnia jak leci pilka

1

@marian_konopka Piotr Laboga kibic Realu

0

Zmiany w 80min bo gramy dobrze pamiętajcie

0

U Koemana jak zwykle bez zmian zagralismy prefekcyjne 45min

0

Gramy w 8 bez dwoch napastnikow i jednego pomocnika Roberto podal raz dobrze?

5

Koman zdejmij tego francuza daj demira kogokolwiek co jest ja boisku i robi cos w ataku

11

Griezmann jest tak beznadziejny ze nie moge na niego patrze

3

Griezmann i Martin powinni poznac blizej lawke rezerwowych, bo na 1 sklad to oni sie nie nadaja nawet z Getafe

0

Z czego ten koman sie cieszy jak my gramy na poziomie Getafe w tym meczu to jest zenada , a ten sie cieszy...

28

Ani pressingu, ani gry z kontry, ani tiki taki kurwa jaki pomysl ma ten Koeman bo ja nic nie widze

1

Kuman to jest geniusz jak zwykle gramy bez zadnego pomyslu i nikt nie wie o co chodzi

8

Przyjecie klasa swiatowa

0

Co to jest za bezsensowna zasada z 3h wyścigu jak sie nie scigaja xd

0

Nie jedzie ta F1 bo mialo byc ciekawie, a jak zwykle jest dupa w gorszych warunkach kiedys jezdzili..

0

@michal26 Ale pogoda masakra ciemno jak cholera

4

@zadafcb Co nie, a czerwona flaga w wyscigu to takie 80% wedlug mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?