3

Ale to jest kryminal ze my z 3:0 na 2:3 w 5 minut Alba musial zawalic bramke Emerson na grzybach pozniej glupi faul byl czy nie byl gol padl tak nie moze byc

0

Ten jeszcze wprowadza chlopa ktory zaraz karnego da rywalowi....

0

Pedri 90min Koeman jest walniety na leb

1

Brawo Alba swietne podanie do Roberto wczesniej oczywiscie duet tych ludzi doprowadza do straty

21

Gavi Demir? Masz 3:0 trzymasz Pedriego 18 lat nie mozesz dac innego mlodego xe

0

Pedriego sciagnij boze swietny

0

@Botanik Depay, Griezmann tak mysle

0

Gavi za Pedriego w 85min rozumiem?

5

Zrob te zmiany rudy bo nie wytrzymam masz 3:0 kiedy chcesz zmiennikow ogrywac?

1

Koeman zmiany mamy wynik czas na zmiany dla Pedriego kazda minuta jest wazna

1

Kuman zmiana, zmiana Pedriego !!!

2

Ewidentny spalony , a ten zolta daja, a var nie moze sprawdzic xd

0

I juz do zmiamy Busquets, ale tutaj jest spalomy

2

Pedri jest pierwszy do zmiany chlop nie istnieje nie ma go

0

Alba ty mendo .

1

@norbercikvisca2007 Fartowne ? Z ktorej strony ony byly fartowne

1

@Octane Kazdy mecz to weryfikacja czy to z Realem czy z Granada w kazdym meczu sa 3pkt do wygrania co pokazaly ostatnie sezony

2

Who needs Messi?

1

Martin nie zrobil jeszcze nic dobrego w tym.meczu nic

0

Zepsuli kontre...

1

Rzeczywiscie 120% w pilke sedzia oczywiscie do wymiany

0

Pedri na razie niewidoczny jakby go nie bylo

0

Zolta, a po co....

1

@Kgorecki2500 A u lekarza jest Fati, Dembele i Aguero takze oby szybko wrocili jak obedzie sie bez kontuzji pozniej powalczymy o lige

0

@Zieliniak Otoz to gra chlop swietnie jest skala i w prezencie dostaje lawke jak nie czuc wtedy zdenerwowania nic nie przemawia za Garcia, a nawet za Pique a to oni graja

0

@Rewolucja123 Nie zapominaj ze juz nie ma Leo i kazdy bedzie pracowal w obronie

5

Najlepszy obroca w Barcelonie na lawce Araujo, chlop ktory nie mial wakacji w 1 skladzie zaczynamy sezon z Koeman jak zwykle bez logicznych wyborow

9

Szkoda ze bez Araujo i z Martinem, ale oby po 3 pkt

0

@Peszko07 Dlaczego oni zostawiaja sprzed skoro go tam przetransportowali to nie moge tego zrobic w druga strone zeby z tym wrocic?

7

Jak nasza podstawowa 9 będzie Braitwhite jesteśmy po prostu śmieszna drużyna chłop mógłby zagrać w 4-5 meczach w sezonie, a nie być głównym napastnikiem przecież ten chłop nie ma nic kompletnie nic, juz bym wolal wychowanka na 9 lub kogokolwiek kto wie co to skutecznosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?