kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale to jest kryminal ze my z 3:0 na 2:3 w 5 minut Alba musial zawalic bramke Emerson na grzybach pozniej glupi faul byl czy nie byl gol padl tak nie moze byc
0
Ten jeszcze wprowadza chlopa ktory zaraz karnego da rywalowi....
0
Pedri 90min Koeman jest walniety na leb
1
Brawo Alba swietne podanie do Roberto wczesniej oczywiscie duet tych ludzi doprowadza do straty
21
Gavi Demir? Masz 3:0 trzymasz Pedriego 18 lat nie mozesz dac innego mlodego xe
0
Pedriego sciagnij boze swietny
0
@Botanik Depay, Griezmann tak mysle
0
Gavi za Pedriego w 85min rozumiem?
5
Zrob te zmiany rudy bo nie wytrzymam masz 3:0 kiedy chcesz zmiennikow ogrywac?
1
Koeman zmiany mamy wynik czas na zmiany dla Pedriego kazda minuta jest wazna
1
Kuman zmiana, zmiana Pedriego !!!
2
Ewidentny spalony , a ten zolta daja, a var nie moze sprawdzic xd
0
I juz do zmiamy Busquets, ale tutaj jest spalomy
2
Pedri jest pierwszy do zmiany chlop nie istnieje nie ma go
0
Alba ty mendo .
1
@norbercikvisca2007 Fartowne ? Z ktorej strony ony byly fartowne
1
@Octane Kazdy mecz to weryfikacja czy to z Realem czy z Granada w kazdym meczu sa 3pkt do wygrania co pokazaly ostatnie sezony
2
Who needs Messi?
1
Martin nie zrobil jeszcze nic dobrego w tym.meczu nic
0
Zepsuli kontre...
1
Rzeczywiscie 120% w pilke sedzia oczywiscie do wymiany
0
Pedri na razie niewidoczny jakby go nie bylo
0
Zolta, a po co....
1
@Kgorecki2500 A u lekarza jest Fati, Dembele i Aguero takze oby szybko wrocili jak obedzie sie bez kontuzji pozniej powalczymy o lige
0
@Zieliniak Otoz to gra chlop swietnie jest skala i w prezencie dostaje lawke jak nie czuc wtedy zdenerwowania nic nie przemawia za Garcia, a nawet za Pique a to oni graja
0
@Rewolucja123 Nie zapominaj ze juz nie ma Leo i kazdy bedzie pracowal w obronie
5
Najlepszy obroca w Barcelonie na lawce Araujo, chlop ktory nie mial wakacji w 1 skladzie zaczynamy sezon z Koeman jak zwykle bez logicznych wyborow
9
Szkoda ze bez Araujo i z Martinem, ale oby po 3 pkt
0
@Peszko07 Dlaczego oni zostawiaja sprzed skoro go tam przetransportowali to nie moge tego zrobic w druga strone zeby z tym wrocic?
7
Jak nasza podstawowa 9 będzie Braitwhite jesteśmy po prostu śmieszna drużyna chłop mógłby zagrać w 4-5 meczach w sezonie, a nie być głównym napastnikiem przecież ten chłop nie ma nic kompletnie nic, juz bym wolal wychowanka na 9 lub kogokolwiek kto wie co to skutecznosc