kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati wroci za 6 miesiecy?
0
Proponuje zmienic sposob gry, ale tymczasowym trenerem jest czlowiek ktory w Barcy B sobie nie radzil
4
Jeszcze 1001 wrzutek Minguezy i na pewno ktos trafi w bramke
3
Pewnie zolta od razu a jak
1
Nasza impotencja w ataku szczególnie w strzałach na bramke jest mało logiczna i niepokojąca
0
@PatrychoO Ale tylko dla nowych konta czy dla wszystkich?
0
Wezcie tego Cutino co to jest za wrak pilkarza szok
0
Gavi wow najlepsze zagrania w tym sezonie ze wszystkich pilkarzy
0
Xavi juz powinien ladowac na CN jak z Dynamem chcemy wygrac na wyjezdzie
2
Ogladam Al Sadd pierwszy raz i co mi sie podoba to ciagle parcie na bramke strzaly, podania w uliczke, podania za obrońców i dyscyplina w obronie
0
Jesteśmy po 1/3 sezonu jak oceniacie trio M-N-M do M-N-S dla mnie nie ma co porównywać
0
Koeman zwolniony ahhhh jak to ładnie napisać po sporym odpoczynku :)
0
@tbas Kontry z Roberto i Lukiem wybierz jedno nie mam pojecia co Koeman chcial osiagnac w tej polowie nic jak zwyke przegral ten mecz pewnie juz po losowaniu grup
2
Koeman to beznadziejny trener, ale nie spodziewałem się ze aż tak beznadziejny co to jest za beton.... To jest szom
0
Koeman to beznadziejny trener, ale nie spodziewałem się ze aż tak beznadziejny co to jest za beton....
0
@AduŚ07 A co ty na Granade Koeman wystawi Langleta lub Garcie...
0
Z Roberto i Luukiem to my nic nie zrobimy z kontry
0
W ataku wszyscy sa za daleko od siebie dlatego nic nie możemy zrobic
0
Gramy tak osrani ze to jest szok, a Luuk mam nadzieje ze od 45 min juz go nie bedzie
0
Nie wiem jaki Koeman ma pomysl na ataki w tym meczu bo kopanie do przodu to by w lidze komferencji dzialalo
2
Wyraźna dominacja Bayernu zaraz wyłączę komentatorów...
0
@hayek Ja bym wolał Mingueze za Roberto
0
@borzowporzo No to na tym polsat box co to zamieniło
0
@borzowporzo Sprawdź na ipli
3
@Bobo25 9 Memphis ?
3
Powołania jest Dest i Alba - https://pbs.twimg.com/media/E_PPVzJXIAUFNJq?format=jpg&name=medium
6
@Rewolucja123 Otóż to jest to jedna z twarzy wszystkich ostatnich porażek Barcelony, może Blade zagra mecz życia i będzie LO najlepszy na świecie?
0
@deyna2018 Niby w jakim celu?
1
Genealnie Koeman na teraz bardzo duzo czasu na treningi mecz z Sevilla przelozony z kadry praktycznie we wtorek wszyscy wrocili mecz z Beyernem na CN, a mecz w Lidze z Granada dopier w poniedzialek jak nie wykorzyste dobrze tego czasu to juz nigdy nic nie wykorzysta
0
@Criss18Barca Polecam obejrzec dokument na Netflix o F1 powinien cie przekonac do F1 ;)