0

Fati wroci za 6 miesiecy?

0

Proponuje zmienic sposob gry, ale tymczasowym trenerem jest czlowiek ktory w Barcy B sobie nie radzil

4

Jeszcze 1001 wrzutek Minguezy i na pewno ktos trafi w bramke

3

Pewnie zolta od razu a jak

1

Nasza impotencja w ataku szczególnie w strzałach na bramke jest mało logiczna i niepokojąca

0

@PatrychoO Ale tylko dla nowych konta czy dla wszystkich?

0

Wezcie tego Cutino co to jest za wrak pilkarza szok

0

Gavi wow najlepsze zagrania w tym sezonie ze wszystkich pilkarzy

0

Xavi juz powinien ladowac na CN jak z Dynamem chcemy wygrac na wyjezdzie

2

Ogladam Al Sadd pierwszy raz i co mi sie podoba to ciagle parcie na bramke strzaly, podania w uliczke, podania za obrońców i dyscyplina w obronie

0

Jesteśmy po 1/3 sezonu jak oceniacie trio M-N-M do M-N-S dla mnie nie ma co porównywać

0

Koeman zwolniony ahhhh jak to ładnie napisać po sporym odpoczynku :)

0

@tbas Kontry z Roberto i Lukiem wybierz jedno nie mam pojecia co Koeman chcial osiagnac w tej polowie nic jak zwyke przegral ten mecz pewnie juz po losowaniu grup

2

Koeman to beznadziejny trener, ale nie spodziewałem się ze aż tak beznadziejny co to jest za beton.... To jest szom

0

Koeman to beznadziejny trener, ale nie spodziewałem się ze aż tak beznadziejny co to jest za beton....

0

@AduŚ07 A co ty na Granade Koeman wystawi Langleta lub Garcie...

0

Z Roberto i Luukiem to my nic nie zrobimy z kontry

0

W ataku wszyscy sa za daleko od siebie dlatego nic nie możemy zrobic

0

Gramy tak osrani ze to jest szok, a Luuk mam nadzieje ze od 45 min juz go nie bedzie

0

Nie wiem jaki Koeman ma pomysl na ataki w tym meczu bo kopanie do przodu to by w lidze komferencji dzialalo

2

Wyraźna dominacja Bayernu zaraz wyłączę komentatorów...

0

@hayek Ja bym wolał Mingueze za Roberto

0

@borzowporzo No to na tym polsat box co to zamieniło

0

@borzowporzo Sprawdź na ipli

3

@Bobo25 9 Memphis ?

3

6

@Rewolucja123 Otóż to jest to jedna z twarzy wszystkich ostatnich porażek Barcelony, może Blade zagra mecz życia i będzie LO najlepszy na świecie?

0

@deyna2018 Niby w jakim celu?

1

Genealnie Koeman na teraz bardzo duzo czasu na treningi mecz z Sevilla przelozony z kadry praktycznie we wtorek wszyscy wrocili mecz z Beyernem na CN, a mecz w Lidze z Granada dopier w poniedzialek jak nie wykorzyste dobrze tego czasu to juz nigdy nic nie wykorzysta

0

@Criss18Barca Polecam obejrzec dokument na Netflix o F1 powinien cie przekonac do F1 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?