0

@mm_ Widac ze ten Moriba to cwaniak

8

@Kurkmen Iniesta mysle ze spokojnie 300-400mln Messi w Prime imo 800mln jak patrzymy sobie na ceny

7

Arsenal to jest mem xd

0

@Sznejk świetny pomysł i całkowity brak kontroli nad meczem, hektary wolnego miejsca miedzy formacjami, setki błędów każdego z naszych niepewnych obrońców idealne ustawienie na sezon przejściowy xd

0

@FCB_dimiC Canal+

0

Możecie stawiać domy ze Alaves spadnie z ligi od 10 lat nie widziałem w Hiszpanii gorszej drużyny....

1

@Oskar00 A na przykład 6 czy 4 pkt po tych kolejkach to będzie świetna i informacja ja liczę na 6

1

@bartekvisca Coutinho, Dembele, ale bez Griezmanna pierwsza dwójka to były top transfery, ale za przesadzone pieniądze

1

@AmigoBlancos Dzisiaj nie jest piątek czasami? i to godzina 16:00 czy piątek po zamknięciu okienka będzie kluczowy?

0

0

@fenix1983 Niby która grupa w LE jest lepsza od LM?

0

@normasubiektywna Ja nie mówię że maja mu zakazać trenowa tylko nakazać trenować indywidualnie

3

Nie rozumiem tego dlaczego oni mu w ogóle pozwalają trenować z zespołem tak samo Umttiemu powinien być w klubie kokosa i wiedzieć jak będzie wyglądał jego rok jak nie odejdzie z Barcy, będzie sam trenował zostanie zesłany do rezerw i nic już nie osiągnie

28

Tottenham w Lidze Konferencji nasza Legia w Lige Europy to są te różnice

1

Ale to jest przepaść jeżeli chodzi o poziom gry Raków-Gent aż szkoda na to patrzeć xd

0

jeden koma 750 tys to ile to jest w końcu??

2

Węgrzyn to jednak beznadziejny komentator bez żadnej wiedzy

0

@kazbychu Co obronił?

4

2 miejsce to minium, walka z Bayernem jak najbardziej do zrobienia i nawet musi byc

1

Jak w koncu zagramy zespolowo i dobrze w pressingu, a takze takze bedzie walczyl i nie popelnial szkolnych bledow z Bayernem spokojnie powalczymy o 1 miejsce

1

@Pilka_jest_okragla Ja jedyne czego bym chciał to nawet nie wygranie LM, ale eliminacja jakieś dobrej marki np 1/8 z jakimś właśnie Juve czy City i wyeliminowanie ich

0

@Barwindg Bedziemy sie martwic po 4 kolejce moze tak moze nie, patrzmy tez na to ze poczatek ligi mamy ciezki

0

Najwazniejsze pytanie dlaczego Griezmann jak zwykle przeszedl obok meczu?

4

@FIJI Mysle ze ich konto nie uwaza ze to fajnie

2

@JohnnyBarca Koeman nie potrafi robic zmian robie je zawsze za pozno nigdy nie w tepo i zawsze zle zmienia masakra

1

Depay troche zgasl w 2 polowie mam nadzieje ze to nie bedzie zawsze tak wygladac ze sie wybiega w pierwszej polowie , a od 60min rekawami oddycha

6

Najgorszy sedzia i to sie w Hiszpani nie zmienia RSSS od poczatku grali strasznie ostro pierwsza zolta za pozno, pozniej za malo zoltych wiele sytuacjo nie widzial . Zolta dla Busiego po bledzie sedziego, zolta dla Nico i gol na 2:3 po bledzie sedziego masakra w tej Hiszpanii nie ma pol dobrego sedziego sami kretyni

1

Eleven to jest taka gowno stacja ze masakra nawet 2 minut nie pokazali pilkarzy po gwizdku

0

@AmigoBlancos Barca 3:0 szybciej pisz sobie w notatniku xd

0

Ten sedzia to jest tak niski poziom ze to jest szok czy ci ludzie ogladaja mecze innych lig jak on moze patrzec w lustro jak tak beznadziejnie swoja prace wykonuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?