kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mm_ Widac ze ten Moriba to cwaniak
8
@Kurkmen Iniesta mysle ze spokojnie 300-400mln Messi w Prime imo 800mln jak patrzymy sobie na ceny
7
Arsenal to jest mem xd
0
@Sznejk świetny pomysł i całkowity brak kontroli nad meczem, hektary wolnego miejsca miedzy formacjami, setki błędów każdego z naszych niepewnych obrońców idealne ustawienie na sezon przejściowy xd
0
@FCB_dimiC Canal+
0
Możecie stawiać domy ze Alaves spadnie z ligi od 10 lat nie widziałem w Hiszpanii gorszej drużyny....
1
@Oskar00 A na przykład 6 czy 4 pkt po tych kolejkach to będzie świetna i informacja ja liczę na 6
1
@bartekvisca Coutinho, Dembele, ale bez Griezmanna pierwsza dwójka to były top transfery, ale za przesadzone pieniądze
1
@AmigoBlancos Dzisiaj nie jest piątek czasami? i to godzina 16:00 czy piątek po zamknięciu okienka będzie kluczowy?
0
Apropo tego że Real nikogo nie kupił przez 2 lata, bo słyszę dużo takich bzdur - https://www.transfermarkt.pl/real-madryt/transferrekorde/verein/418/plus/0/galerie/0?saison_id=2019&pos=&detailpos=&altersklasse=&w_s=
0
@fenix1983 Niby która grupa w LE jest lepsza od LM?
0
@normasubiektywna Ja nie mówię że maja mu zakazać trenowa tylko nakazać trenować indywidualnie
3
Nie rozumiem tego dlaczego oni mu w ogóle pozwalają trenować z zespołem tak samo Umttiemu powinien być w klubie kokosa i wiedzieć jak będzie wyglądał jego rok jak nie odejdzie z Barcy, będzie sam trenował zostanie zesłany do rezerw i nic już nie osiągnie
28
Tottenham w Lidze Konferencji nasza Legia w Lige Europy to są te różnice
1
Ale to jest przepaść jeżeli chodzi o poziom gry Raków-Gent aż szkoda na to patrzeć xd
0
jeden koma 750 tys to ile to jest w końcu??
2
Węgrzyn to jednak beznadziejny komentator bez żadnej wiedzy
0
@kazbychu Co obronił?
4
2 miejsce to minium, walka z Bayernem jak najbardziej do zrobienia i nawet musi byc
1
Jak w koncu zagramy zespolowo i dobrze w pressingu, a takze takze bedzie walczyl i nie popelnial szkolnych bledow z Bayernem spokojnie powalczymy o 1 miejsce
1
@Pilka_jest_okragla Ja jedyne czego bym chciał to nawet nie wygranie LM, ale eliminacja jakieś dobrej marki np 1/8 z jakimś właśnie Juve czy City i wyeliminowanie ich
0
@Barwindg Bedziemy sie martwic po 4 kolejce moze tak moze nie, patrzmy tez na to ze poczatek ligi mamy ciezki
0
Najwazniejsze pytanie dlaczego Griezmann jak zwykle przeszedl obok meczu?
4
@FIJI Mysle ze ich konto nie uwaza ze to fajnie
2
@JohnnyBarca Koeman nie potrafi robic zmian robie je zawsze za pozno nigdy nie w tepo i zawsze zle zmienia masakra
1
Depay troche zgasl w 2 polowie mam nadzieje ze to nie bedzie zawsze tak wygladac ze sie wybiega w pierwszej polowie , a od 60min rekawami oddycha
6
Najgorszy sedzia i to sie w Hiszpani nie zmienia RSSS od poczatku grali strasznie ostro pierwsza zolta za pozno, pozniej za malo zoltych wiele sytuacjo nie widzial . Zolta dla Busiego po bledzie sedziego, zolta dla Nico i gol na 2:3 po bledzie sedziego masakra w tej Hiszpanii nie ma pol dobrego sedziego sami kretyni
1
Eleven to jest taka gowno stacja ze masakra nawet 2 minut nie pokazali pilkarzy po gwizdku
0
@AmigoBlancos Barca 3:0 szybciej pisz sobie w notatniku xd
0
Ten sedzia to jest tak niski poziom ze to jest szok czy ci ludzie ogladaja mecze innych lig jak on moze patrzec w lustro jak tak beznadziejnie swoja prace wykonuje