0

@amanter Araujo i Garcia do rotacji Pique i ktokolwiek inny niz Umttiti i Langlet

16

Griezmann to tez ewenemt chlopa nie ma i nie bylo i nie bedzie

1

Koeman wez cos zmien bo tego sie nie da ogladac

1

Sklad powinien sie zaczynac od Araujo i De Jonga w pomocy, ale mam trenera dziwnego i tak nie bedzie

2

Moze jak zagramy na 6 stoperow to nie bedzie dziur w obronie?

1

Gdyby nie Araujo i skutecznosc bylo by juz 6:0

0

@Image Pozniej to co graja w sparingach robia w LM

0

@szela1899 Bo to nie jest wahadłowy

0

3 mecze grac fajnie wracaja starzy pilkarze wracamy do 3 obroncow nic nie idzie nie da sie tego ogladac co ty robisz Koeman?

11

Langlet jest do wywalenia na smietkik natychmiast

0

Neto jak zwykle klasa stoi jak widly w gnoju

5

W ataku gra Depay i kto jeszcze bo ja widze tylko jego tam i tylko on cos robi , reszta ani w obronie ani w pomocy ano w ataku sztuczny tlum i Griezmann ktory jak zwykle nie wie gdzie i co ma grac

1

Swietny strzal, ale to nie orlik...

1

Araujo top kto wyjdzie w 1 meczu ligowym na obronie? Pique i Langlet moge sie zalozyc ze Koeman postawi znowu na wypalencow i tylko Depay z transferow wyjdzie w 1

2

Griezmann i te strzaly z kazdej pozycjo na aut to jest dramat jak tak mamy grac w sezonie to ja dziekuje

1

@amanter I Griezmann

25

Lewa strona Alba Langlet to jest samobojstwo nigdy w zyciu nie powinnismy tak grac

0

Alba kura mac co ty robisz

0

Alba xd .

2

No gramy slabo ten pomysl nie ma sensu oby Kuman to w koncu zobaczyl De Jong do przodu i grac 4-3-3

3

3 obroncow luki jak nie wiem kazda prostopadla to zagrozenie

5

De Jong na stoperze xd Koeman ja nie wiem po co ty tak robisz

2

Alba, Langlet i Busquets gracze ktory nigdy wiecej nie powinni byc razem na boisku bo strata za strata

4

Nikt mnie nigdy nie przekona do gry na 3 stoperow szczegolnie jak sie ma stoperow wolnych niepewnych lub mlodych po co my tak probujemy grac nie wiem

0

@Jakub1513 Ipla 5zl i masz

1

Pierwsze minuty pokazuja jak grac nie powinniśmy w nadchodzacym sezonie

7

Langlet to jest dramat w szybkosci i ustawianiu sie nie mozemy grac z nim w 1 skladzie to jest bomba ktora co chwile wybucha

0

@masq ipla 5zl i masz mec

0

@Nazio87 ja rowniez 5zl i sie nie martwie

3

Ale dymy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?