kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Araujo i Garcia do rotacji Pique i ktokolwiek inny niz Umttiti i Langlet
16
Griezmann to tez ewenemt chlopa nie ma i nie bylo i nie bedzie
1
Koeman wez cos zmien bo tego sie nie da ogladac
1
Sklad powinien sie zaczynac od Araujo i De Jonga w pomocy, ale mam trenera dziwnego i tak nie bedzie
2
Moze jak zagramy na 6 stoperow to nie bedzie dziur w obronie?
1
Gdyby nie Araujo i skutecznosc bylo by juz 6:0
0
@Image Pozniej to co graja w sparingach robia w LM
0
@szela1899 Bo to nie jest wahadłowy
0
3 mecze grac fajnie wracaja starzy pilkarze wracamy do 3 obroncow nic nie idzie nie da sie tego ogladac co ty robisz Koeman?
11
Langlet jest do wywalenia na smietkik natychmiast
0
Neto jak zwykle klasa stoi jak widly w gnoju
5
W ataku gra Depay i kto jeszcze bo ja widze tylko jego tam i tylko on cos robi , reszta ani w obronie ani w pomocy ano w ataku sztuczny tlum i Griezmann ktory jak zwykle nie wie gdzie i co ma grac
1
Swietny strzal, ale to nie orlik...
1
Araujo top kto wyjdzie w 1 meczu ligowym na obronie? Pique i Langlet moge sie zalozyc ze Koeman postawi znowu na wypalencow i tylko Depay z transferow wyjdzie w 1
2
Griezmann i te strzaly z kazdej pozycjo na aut to jest dramat jak tak mamy grac w sezonie to ja dziekuje
1
@amanter I Griezmann
25
Lewa strona Alba Langlet to jest samobojstwo nigdy w zyciu nie powinnismy tak grac
0
Alba kura mac co ty robisz
0
Alba xd .
2
No gramy slabo ten pomysl nie ma sensu oby Kuman to w koncu zobaczyl De Jong do przodu i grac 4-3-3
3
3 obroncow luki jak nie wiem kazda prostopadla to zagrozenie
5
De Jong na stoperze xd Koeman ja nie wiem po co ty tak robisz
2
Alba, Langlet i Busquets gracze ktory nigdy wiecej nie powinni byc razem na boisku bo strata za strata
4
Nikt mnie nigdy nie przekona do gry na 3 stoperow szczegolnie jak sie ma stoperow wolnych niepewnych lub mlodych po co my tak probujemy grac nie wiem
0
@Jakub1513 Ipla 5zl i masz
1
Pierwsze minuty pokazuja jak grac nie powinniśmy w nadchodzacym sezonie
7
Langlet to jest dramat w szybkosci i ustawianiu sie nie mozemy grac z nim w 1 skladzie to jest bomba ktora co chwile wybucha
0
@masq ipla 5zl i masz mec
0
@Nazio87 ja rowniez 5zl i sie nie martwie
3
Ale dymy .