0

@mekston Oglądasz wyścigi? dwa wyścigi przegrane na życzenie Mercedesa, gdzie Lewis stawał na głowie żeby być pierwszy

0

O co chodzi z tym Sancho ze nie gra xd

0

@haryveb944 Oczywiscie tam samo gdy Guardiola trenowap Barce bez niego Hiszpania mogle nie osiagmac takiego poziomu 10 lat temu

2

Laoz musial cos odjebac musial

1

Anglia bez klekania w koncu? Boze i ile tak chca do konca swiata i jeszcze dalej?

3

Rashford lawa Sancho lawa masakra Anglia ma mega pake fajnie jakby zagrali w finale

0

@damian16161212 Ci co maja wiecej strzelonych bramek chyba, albo zolte kartki

0

@Cule1234 Czyli rezerwy szkoda, liczyłem ze juz jednak bedzie ogrywał 1 skład

0

Polacy w siatke znowu rezerwą graja?

0

@domin1515 Niech dostanie 3 mecze po min 60 min i wtedy oceniajmy czy jest coś wart

0

@marnow 2 porażki z Hiszpania 4:0 ze Szwecją 2:0

1

@szela1899 Źródło dzisiejsza konferencja prasowa Depaya xd

0

@X_Filip_X Nikt tego nie wie 8-9 lipca rozpoczyna się presezon wtedy przejdzie badania i będzie wiadomo na czym stoimy, oby zaczął od razu trenować na pełnych obrotach ma duże zaległości

1

Griezmann wczoraj niestety zagrał jak w każdym ważnym meczu w Barcelonie bez jajecznie

3

Ronaldo bohater gdyby nie on

2

Jak zwykle Ronaldo na plecach ta Portugalie ciagnie

1

Jak ktoś może dorzucić na ratowanie psa: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zabojcza-obojetnosc

0

@MarcelNJ11 Ale jakie argumenty za tym przemawiaja? Mozna treniwac pare klubow czy tylko jeden ktory sie wybiera na poczatek?

0

@Kettger Mi wlasnie chodzi o cene zawodnikow, transfery duzo opcji itd zmiany i czy mozna zmienic klub

0

@MarcelNJ11 Dlaczego?

0

Gdzie lepiej zagrac kariere klubem w Pes21 czy Fifie? Co jest bardziej rozbudowane i bliższe realizmu? I nie chce futbol manegra nie lubie

0

@Mathoue I gra w 10 Pedri powinien wchodzic z lawki jego gra w pierwszej 11 tylko mu szkodzi

1

@MarcelNJ11 Ale my wiemy Porazka z Hiszpania, Szwedzi wygrywaja i nara

0

@Cobra303 Albo mlodych i nie ogarnietych jak Pedri i Olmo

1

Jak tu bedzie remis to polacy moga sie juz spakowac dzisiaj xd

0

@Cobra303 Najgorsi na boisku

0

@Hanok i male umiejetnosci ostatnio

2

Po co Pedri jeszcze jest na boisku ? Caly mecz niewidoczny

1

Morata jest gorszy od naszego Dunczyka co za zalosny typ

2

@taris Doskonale o tym wiem, ale majac 18 lat nie moze przechodzic obok meczow przez pol sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?