kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Oglądasz wyścigi? dwa wyścigi przegrane na życzenie Mercedesa, gdzie Lewis stawał na głowie żeby być pierwszy
0
O co chodzi z tym Sancho ze nie gra xd
0
@haryveb944 Oczywiscie tam samo gdy Guardiola trenowap Barce bez niego Hiszpania mogle nie osiagmac takiego poziomu 10 lat temu
2
Laoz musial cos odjebac musial
1
Anglia bez klekania w koncu? Boze i ile tak chca do konca swiata i jeszcze dalej?
3
Rashford lawa Sancho lawa masakra Anglia ma mega pake fajnie jakby zagrali w finale
0
@damian16161212 Ci co maja wiecej strzelonych bramek chyba, albo zolte kartki
0
@Cule1234 Czyli rezerwy szkoda, liczyłem ze juz jednak bedzie ogrywał 1 skład
0
Polacy w siatke znowu rezerwą graja?
0
@domin1515 Niech dostanie 3 mecze po min 60 min i wtedy oceniajmy czy jest coś wart
0
@marnow 2 porażki z Hiszpania 4:0 ze Szwecją 2:0
1
@szela1899 Źródło dzisiejsza konferencja prasowa Depaya xd
0
@X_Filip_X Nikt tego nie wie 8-9 lipca rozpoczyna się presezon wtedy przejdzie badania i będzie wiadomo na czym stoimy, oby zaczął od razu trenować na pełnych obrotach ma duże zaległości
1
Griezmann wczoraj niestety zagrał jak w każdym ważnym meczu w Barcelonie bez jajecznie
3
Ronaldo bohater gdyby nie on
2
Jak zwykle Ronaldo na plecach ta Portugalie ciagnie
1
Jak ktoś może dorzucić na ratowanie psa: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zabojcza-obojetnosc
0
@MarcelNJ11 Ale jakie argumenty za tym przemawiaja? Mozna treniwac pare klubow czy tylko jeden ktory sie wybiera na poczatek?
0
@Kettger Mi wlasnie chodzi o cene zawodnikow, transfery duzo opcji itd zmiany i czy mozna zmienic klub
0
@MarcelNJ11 Dlaczego?
0
Gdzie lepiej zagrac kariere klubem w Pes21 czy Fifie? Co jest bardziej rozbudowane i bliższe realizmu? I nie chce futbol manegra nie lubie
0
@Mathoue I gra w 10 Pedri powinien wchodzic z lawki jego gra w pierwszej 11 tylko mu szkodzi
1
@MarcelNJ11 Ale my wiemy Porazka z Hiszpania, Szwedzi wygrywaja i nara
0
@Cobra303 Albo mlodych i nie ogarnietych jak Pedri i Olmo
1
Jak tu bedzie remis to polacy moga sie juz spakowac dzisiaj xd
0
@Cobra303 Najgorsi na boisku
0
@Hanok i male umiejetnosci ostatnio
2
Po co Pedri jeszcze jest na boisku ? Caly mecz niewidoczny
1
Morata jest gorszy od naszego Dunczyka co za zalosny typ
2
@taris Doskonale o tym wiem, ale majac 18 lat nie moze przechodzic obok meczow przez pol sezonu