0

Pedri nie daje rady szkoda moze byc z nim problem jak sie zatrzyma w rozwoju

1

Morata, a kiedys Villa boze jaka to jest roznica klas jakby porownac mieszkamie 140m2 do kawalerki 15m2...

2

Hiszpania tez meczy bule brakuje tam wybitnych pilkazy Pedri gra jak w ostatnich meczach w Barcy czyli slabo

2

Ahhh gdyby Grosicki pojechal dla atmosfery lepiej by to wygladalo ... Dwoch panow od atmosfery juz sie dzisiaj pokazalo z wybitnej strony

1

@marcin62 Dajcie Lamparda Chelsea to bedzie to samo co za Tuchela, a nie czekaj patrz Ukraina mozna grac super bez gwiazd

0

Przynajmniej wiemy dlaczego Souse wyjebali z kazdego klubu i dlaczego z zadnym nic nie osiagnal

0

Grajmy chociaz taktyke miliona i jednej wrzutki moze Lewy jakos raz sie uda

0

Linetty do bazy i to juz i od razu do tartaku

2

@Deviler W każdym meczu za polska, ale w finale MŚ na prawde moze jestem dziwny ale chcialbym wygranej Leo

0

@Herato Do wtorku pod obserwacja pozniej chce kibicować Danii pewnie wszelkie badania dokladne zrobia jak wroci do kraju

0

Jak on teraz nie trafil w bramke xd

2

@bartekvisca 3-5 tys

0

@Neymar0d Hyperion, F1 i taka pomarańczowa co nogi wiszą mega sprawa, ta wodna też spoko

1

Anglia jak zwykle cisnie setka sytuacji, ale nie maja skutecznosci

1

@Pawlak1992 Po euro konczy kariere

1

@Kgorecki2500 Bóg mogl nie dopuścić do takiej sytuacji

0

@fenix1983 Reklamy puścić i zamknąć pizdy, a nie się zastanawiać jak ta baba, a co będzie jak umrze no japierdole gówno będzie najlepsza odpowiedź dla niej

0

@derlysy1979 Jasne że nie można, ale Helka czy karetka powinny być na boisku czekać jak tylko się uda, a nie co na parking maja go zawieźć?

2

Oh będą rozmawiać najważniejszy że eksperci będą rozmawiać, a tej babie za te bzdury co gada walnąłbym liścia

4

@KapiFCB Co ty chcesz od Danii?

0

A polacy co tak w siatke dostaja ktos oglada?

0

@MesQueUnClub_87 Strasznie nudna rozgrywka ciągle robienie tego samego znudziłem się 3 razy

0

Dlaczego w sumie Barcelona nie moze sie dogadac z jakims pilkarze z topu ze i z klubem ze wypozyczy go na rok i po roku wykupi jak PSG zrobiła z Mbappe?

0

@AlicjaFCB Djoko, Nadal czy Federer grali w deblu w turniejach jak to wyglada? Bo teraz od paru lat na pewno nie graja

0

@RivaldoVitorBorba Ostatnio się chwalił że skończył certyfikat trenere i chyba trenuje na razie młodzików

0

@Dembouz1899 I dlaczego w Barcelonie taki piłkarz gra tylko w co 3 meczu?

0

@el_bidinho SakoTV

1

Wszystko wiadomo dlaczego ten lekarz nie poskladal Fatiego i innych patrzcie jak on sie nazywa: Ramon Cugat Bertomeu

0

@Uukasz_93 Taki z niego trener chlop nic nie osiagnal w klubach ktore trenowal z kazdego wylatywal bez zalu nie trenowal niczego z nawet sredniej pulki

1

Świątek to będzie 3x lepsza od Radwańskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?