kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri nie daje rady szkoda moze byc z nim problem jak sie zatrzyma w rozwoju
1
Morata, a kiedys Villa boze jaka to jest roznica klas jakby porownac mieszkamie 140m2 do kawalerki 15m2...
2
Hiszpania tez meczy bule brakuje tam wybitnych pilkazy Pedri gra jak w ostatnich meczach w Barcy czyli slabo
2
Ahhh gdyby Grosicki pojechal dla atmosfery lepiej by to wygladalo ... Dwoch panow od atmosfery juz sie dzisiaj pokazalo z wybitnej strony
1
@marcin62 Dajcie Lamparda Chelsea to bedzie to samo co za Tuchela, a nie czekaj patrz Ukraina mozna grac super bez gwiazd
0
Przynajmniej wiemy dlaczego Souse wyjebali z kazdego klubu i dlaczego z zadnym nic nie osiagnal
0
Grajmy chociaz taktyke miliona i jednej wrzutki moze Lewy jakos raz sie uda
0
Linetty do bazy i to juz i od razu do tartaku
2
@Deviler W każdym meczu za polska, ale w finale MŚ na prawde moze jestem dziwny ale chcialbym wygranej Leo
0
@Herato Do wtorku pod obserwacja pozniej chce kibicować Danii pewnie wszelkie badania dokladne zrobia jak wroci do kraju
0
Jak on teraz nie trafil w bramke xd
2
@bartekvisca 3-5 tys
0
@Neymar0d Hyperion, F1 i taka pomarańczowa co nogi wiszą mega sprawa, ta wodna też spoko
1
Anglia jak zwykle cisnie setka sytuacji, ale nie maja skutecznosci
1
@Pawlak1992 Po euro konczy kariere
1
@Kgorecki2500 Bóg mogl nie dopuścić do takiej sytuacji
0
@fenix1983 Reklamy puścić i zamknąć pizdy, a nie się zastanawiać jak ta baba, a co będzie jak umrze no japierdole gówno będzie najlepsza odpowiedź dla niej
0
@derlysy1979 Jasne że nie można, ale Helka czy karetka powinny być na boisku czekać jak tylko się uda, a nie co na parking maja go zawieźć?
2
Oh będą rozmawiać najważniejszy że eksperci będą rozmawiać, a tej babie za te bzdury co gada walnąłbym liścia
4
@KapiFCB Co ty chcesz od Danii?
0
A polacy co tak w siatke dostaja ktos oglada?
0
@MesQueUnClub_87 Strasznie nudna rozgrywka ciągle robienie tego samego znudziłem się 3 razy
0
Dlaczego w sumie Barcelona nie moze sie dogadac z jakims pilkarze z topu ze i z klubem ze wypozyczy go na rok i po roku wykupi jak PSG zrobiła z Mbappe?
0
@AlicjaFCB Djoko, Nadal czy Federer grali w deblu w turniejach jak to wyglada? Bo teraz od paru lat na pewno nie graja
0
@RivaldoVitorBorba Ostatnio się chwalił że skończył certyfikat trenere i chyba trenuje na razie młodzików
0
@Dembouz1899 I dlaczego w Barcelonie taki piłkarz gra tylko w co 3 meczu?
0
@el_bidinho SakoTV
1
Wszystko wiadomo dlaczego ten lekarz nie poskladal Fatiego i innych patrzcie jak on sie nazywa: Ramon Cugat Bertomeu
0
@Uukasz_93 Taki z niego trener chlop nic nie osiagnal w klubach ktore trenowal z kazdego wylatywal bez zalu nie trenowal niczego z nawet sredniej pulki
1
Świątek to będzie 3x lepsza od Radwańskiej