2

@Omoziu On gwizdze co chce debil w zoltym

0

Dlaczego nie po oknie tylko po ziemi

0

Gdzie tam byl faul znoeu?

0

Pedri tez mogo lepiej podac na strzal dla Griezaz, a nie go tak wyrzucil

4

Boze jakie podania jak z ekstraklasy

1

Faule 4 Barca 2 Valldolid xd

2

A jak zolta od razu

1

Nie ma ruchu graja w zwolnionym tempie co jest

1

Za dobrze wychodza z kontra cos tu jest nie tak

0

Ewidentny faul xd

0

No kurwa strata za strata niech i Kuman opierdoli przy tej lini bocznej

2

Na razie strasznie duzo niedokladnych podan i to jest glowny powod slabej gry

3

Gdzie ten Griezmann znowu biega ze jak Messi ma pilke to tylko Dembele jest przed nim?

8

Masip od 1 minuty gra na czas to tez jest sztos

2

Czekamy jeszcze tylko na 1 faul pilkarza Barcy i od razy zolta karte

0

No pewka ze nie ma faulu od tylu bez szans na zagranie pilki sedzie metr za nimi xd

6

Najbardziej nie rozumiem De Jonga w 11 po co? Chłop rozegrał 3 pełne mecze w reprezentacji i ostatnie min 10 w Barcelonie

0

@Coutinho007 Ale Leo nie grał 2 tyg i on na żółta ma jednak małe szanse

0

Brak Araujo i podstawa De Jonga to 2 złe rzeczy

0

@lukas992 Raczej wegry bez kibicow beda

1

@ObiektywnyKibic121 De Jong powinien zostac w Barcelonie ze wzgledu na 3 mecze po 90min w reprze Messi 90 min bez zaangazowania w obrone

1

Co ojciec zrobi z 20mln za syna i jak mu to tlumaczy dlaczego chce 20 baniek bo tak?

1

@Pawelsky Messi nie gral 2 tygodnie ma grac 90 min i nie angazowac sie w obrone i tyle

0

@ZelekBARCA albo tak albo nie, ja nie czaje po co ktoś zadaje te pytania? Chcesz odpowiedz z przyszłości czy jak?

0

Bardzo dobrze za 2 tyg 3:0 dla Barcy

0

@Quavosk Niech ten Griez zostanie, ale dolozylbym im Umttiego i Langleta

1

Obrona Eibaru xd

2

@SemiYT Chory chyba covid i chyba ciezko przechodzi bo nigdzie go nie ma

6

Dlaczego ostatnio na tej stronie nie mozna zamknac tych wielkich reklam kiedys wystarczylo na czarne pole kliknac teraz nawet x sie nie da musze zamknac karte przegladarki i otworzyc nowa

0

@swiechu97 30zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?