kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Omoziu On gwizdze co chce debil w zoltym
0
Dlaczego nie po oknie tylko po ziemi
0
Gdzie tam byl faul znoeu?
0
Pedri tez mogo lepiej podac na strzal dla Griezaz, a nie go tak wyrzucil
4
Boze jakie podania jak z ekstraklasy
1
Faule 4 Barca 2 Valldolid xd
2
A jak zolta od razu
1
Nie ma ruchu graja w zwolnionym tempie co jest
1
Za dobrze wychodza z kontra cos tu jest nie tak
0
Ewidentny faul xd
0
No kurwa strata za strata niech i Kuman opierdoli przy tej lini bocznej
2
Na razie strasznie duzo niedokladnych podan i to jest glowny powod slabej gry
3
Gdzie ten Griezmann znowu biega ze jak Messi ma pilke to tylko Dembele jest przed nim?
8
Masip od 1 minuty gra na czas to tez jest sztos
2
Czekamy jeszcze tylko na 1 faul pilkarza Barcy i od razy zolta karte
0
No pewka ze nie ma faulu od tylu bez szans na zagranie pilki sedzie metr za nimi xd
6
Najbardziej nie rozumiem De Jonga w 11 po co? Chłop rozegrał 3 pełne mecze w reprezentacji i ostatnie min 10 w Barcelonie
0
@Coutinho007 Ale Leo nie grał 2 tyg i on na żółta ma jednak małe szanse
0
Brak Araujo i podstawa De Jonga to 2 złe rzeczy
0
@lukas992 Raczej wegry bez kibicow beda
1
@ObiektywnyKibic121 De Jong powinien zostac w Barcelonie ze wzgledu na 3 mecze po 90min w reprze Messi 90 min bez zaangazowania w obrone
1
Co ojciec zrobi z 20mln za syna i jak mu to tlumaczy dlaczego chce 20 baniek bo tak?
1
@Pawelsky Messi nie gral 2 tygodnie ma grac 90 min i nie angazowac sie w obrone i tyle
0
@ZelekBARCA albo tak albo nie, ja nie czaje po co ktoś zadaje te pytania? Chcesz odpowiedz z przyszłości czy jak?
0
Bardzo dobrze za 2 tyg 3:0 dla Barcy
0
@Quavosk Niech ten Griez zostanie, ale dolozylbym im Umttiego i Langleta
1
Obrona Eibaru xd
2
@SemiYT Chory chyba covid i chyba ciezko przechodzi bo nigdzie go nie ma
6
Dlaczego ostatnio na tej stronie nie mozna zamknac tych wielkich reklam kiedys wystarczylo na czarne pole kliknac teraz nawet x sie nie da musze zamknac karte przegladarki i otworzyc nowa
0
@swiechu97 30zł