5

@olsen Ekskluzywne nie dla plebsu xd

5

Milik to jest kurwa upośledzony zawodnik xd

2

Tez wam tvp sport co chwile wywala?

4

Rybus jak mozna tak wrzucic xd

3

Dobra ale ten karny, to też taki Strerlingowy xd

2

@Pilka_jest_okragla Stary połamany Kun jest wielka niewiadomą swoja kariere to on już kończy, a Barca to nie jesy klub emeryta, Depay za wiele nie wygrał także ambicje i motywacje powinien mieć dużo większe, oraz ma liczby

0

@masq Nie ma żadnej informacji o nowej generacji

0

@Bykunn 504 poprawy chyba jednak powinny byc odczywalne :D

0

@kiper09 Dodam że od grudnia nie grałem ciekawe czy zauważę na prawdę jakąś różnice

2

Aktualizacja do CP2077 już jest dostępna na wszystkich platformach, wlanie pobieram na Gogu 32gb

1

@GeneralXavi Własnie nie, co za żenada

1

@DonMatteo901 Cezary juz zaczyna szukac dziury, bo Hamilton wygral w slabszym bolidzie, ale on tego nie napisze tylko uzna ze to swiat chcial zeby Ham wygral

1

@Bobo25 Ma przynudzać i opowiadac kawaly?

3

@bartekvisca Najlepsze jest to że jakby Max wygrał wszystkie wyścigi to by mówili że świetny kierowca itd, a jak by Ham wygrał wszystkie wyścigi no to by gadali że w tym samochodzie to każdy by wygrał xd i tak to się kręci w tych ich dziennikarstwie

0

2:0 Holandia z Łotwa De Jong 90 masakra on z Realem nie bedzie mial sily wyjsc na boisko

3

De Boer musi byś głupim trenerem wystawiając zmęczonego De Jonga w 1 składzie nawet na Łotwe, już 2 zgrupowanie na którym De Jong pewnie zagra każdy mecz od 1 do 90 tragedia

0

Komentarz usunięty

53

Ten koles zaczyna mnie niezle irytowac stary dziad sobie na emwryture przyszedl do Barcelony

0

@kuz Mbappe został kupiony po 1 sezonie w Monaco przez PSG za 120mln, także cena za Halanda jak najbardziej na miejscu

0

@Kwasiak98 A kto gra dobrze, bo na pewno nie Lewy xd

0

@kielon93 Helikkopterem lata

1

34 min grania w nic xd co by nie mowic nie wyglada to za dobrze

0

@usztafik jakie wahadla?

1

@KORTIS Przepraszam

2

Milik to ja juz wole Dunskiego Nazario xd

2

Tak na prawde na przykladzie Barcy Koeman potrzebowal ponad pol roku codzinnej pracy i treningow zeby Barca zaczela grac inaczej i lepiej, Sousa mial ich na 3 treningach xd

0

@PershingFanatykLMFCB Tylko ze Robert to ma podanie na 60, a Leo 98

0

Chociaz grajmy tatyke lysego i niech cos w to pole karne wrzuca na Lewego xd

0

@xVENUMx Gwiazda? Ile on zagral w tej Angli 70zl w 20 meczach? Xd

0

Krychowiak juz bez sil xd kiedys to byl jego glowny atut, ahh ta dobra liga rosyjska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?