kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@olsen Ekskluzywne nie dla plebsu xd
5
Milik to jest kurwa upośledzony zawodnik xd
2
Tez wam tvp sport co chwile wywala?
4
Rybus jak mozna tak wrzucic xd
3
Dobra ale ten karny, to też taki Strerlingowy xd
2
@Pilka_jest_okragla Stary połamany Kun jest wielka niewiadomą swoja kariere to on już kończy, a Barca to nie jesy klub emeryta, Depay za wiele nie wygrał także ambicje i motywacje powinien mieć dużo większe, oraz ma liczby
0
@masq Nie ma żadnej informacji o nowej generacji
0
@Bykunn 504 poprawy chyba jednak powinny byc odczywalne :D
0
@kiper09 Dodam że od grudnia nie grałem ciekawe czy zauważę na prawdę jakąś różnice
2
Aktualizacja do CP2077 już jest dostępna na wszystkich platformach, wlanie pobieram na Gogu 32gb
1
@GeneralXavi Własnie nie, co za żenada
1
@DonMatteo901 Cezary juz zaczyna szukac dziury, bo Hamilton wygral w slabszym bolidzie, ale on tego nie napisze tylko uzna ze to swiat chcial zeby Ham wygral
1
@Bobo25 Ma przynudzać i opowiadac kawaly?
3
@bartekvisca Najlepsze jest to że jakby Max wygrał wszystkie wyścigi to by mówili że świetny kierowca itd, a jak by Ham wygrał wszystkie wyścigi no to by gadali że w tym samochodzie to każdy by wygrał xd i tak to się kręci w tych ich dziennikarstwie
0
2:0 Holandia z Łotwa De Jong 90 masakra on z Realem nie bedzie mial sily wyjsc na boisko
3
De Boer musi byś głupim trenerem wystawiając zmęczonego De Jonga w 1 składzie nawet na Łotwe, już 2 zgrupowanie na którym De Jong pewnie zagra każdy mecz od 1 do 90 tragedia
0
Komentarz usunięty
53
Ten koles zaczyna mnie niezle irytowac stary dziad sobie na emwryture przyszedl do Barcelony
0
@kuz Mbappe został kupiony po 1 sezonie w Monaco przez PSG za 120mln, także cena za Halanda jak najbardziej na miejscu
0
@Kwasiak98 A kto gra dobrze, bo na pewno nie Lewy xd
0
@kielon93 Helikkopterem lata
1
34 min grania w nic xd co by nie mowic nie wyglada to za dobrze
0
@usztafik jakie wahadla?
1
@KORTIS Przepraszam
2
Milik to ja juz wole Dunskiego Nazario xd
2
Tak na prawde na przykladzie Barcy Koeman potrzebowal ponad pol roku codzinnej pracy i treningow zeby Barca zaczela grac inaczej i lepiej, Sousa mial ich na 3 treningach xd
0
@PershingFanatykLMFCB Tylko ze Robert to ma podanie na 60, a Leo 98
0
Chociaz grajmy tatyke lysego i niech cos w to pole karne wrzuca na Lewego xd
0
@xVENUMx Gwiazda? Ile on zagral w tej Angli 70zl w 20 meczach? Xd
0
Krychowiak juz bez sil xd kiedys to byl jego glowny atut, ahh ta dobra liga rosyjska