5

Griezmann nigdy nie jest na czas w polu karnym wiecznie spozniony i nie ogarnia masakra

1

Jak gra Roberto w skladzie to jest duzo wiecej wylewow , Dest daje duzo lepsza gre w obronie

0

Pedri wtf? Langlet juz do zmieny on nie moze grac z zolta kartka

4

Nie podoba mi sie to ze Araujo tak malo gra ostatnio

0

Tak szczerze to na co czekają teraz Barca i Real w ramach tej SL?

0

Ciekawe czy po meczu w polsce bedzie sie mowilo o braku czerwonej dla Vazqueza jak np o spalonym czy faulu Suareza z PSG wtedy chyba 2 tyg o tym trabili do dzisiaj gadaja

0

@norbi77 Powinien to Real grac w 10

0

@kuz sedzia sie przeciez wybroni to nie zawodnik Realu byl faulowany

1

Mecz Realu w LM gdzie wygrywaja bez kontrowersji chyba nie istnieje nie rozumiem jakimi wytucznymi kieruja sie w tych meczach sedziowie ze zawsze decyzje sporne sa na korzysc bialych z varem czy bez chuj tam zawsze przekreca

1

Jak Real nas zgniecie w sobote to nie ogladam juz zadnego meczu do konca sezonu

0

Liverpool wyjdzie na boisko dzisiaj?

0

Planem Kloppa na mecz to dlugie pilki na stojaco do kogos z przodu gdzie jest 4 obroncow?

2

LFC w meczu z Barca by mialo moze z 2 niecelne podania i juz z 3 grozne kontry, z Realem oni podac na 3 metry nie potrafia i nie oddali jeszcze strzalu

0

Salah gra? Jota gra?

1

Real bedzie gral tak samo z Barca, Koeman musi zablokowac ich szybkie wyjscia Viniego i te podania do Benzemy, wedlug mnie nie powinnismy grac wysoko obrona

3

Dlaczego LFC nie wykorzytuje szybkosci swoich zawodnikow tylko graja jakies bezsensowne wrzutki na Mane? A Realowi daja grac z kontry xd

0

@eckov Ja mam dylemat który mecz na TV, a który na laptopie hmm zdecyduje chyba do 10 minuty

0

@JohnnyBarca Ale ma 9 asyst i 5 bramek w 29 meczach, to lepiej niż Dembele i wcale nie ma takiej tragedi

1

@dariooo Otóż to, to nie jest Messi to oczywiście jest Pique, ale wole grać nawet Langletem niż Pique znowu swieżo po kontuzji

0

@eckov Ale Messi potrafi nawet do obrony się cofnąć i rozegrać, tam aż go nie złapią

0

@Yosemite Ja obstawiam 3:0 City i 3:0 LFC

9

Według mnie i LFC i my w Klasyku powinniśmy odciąć od podań Benzeme i w ogóle nie dac mu grać dochodzić do strzałów, jest teraz najlepszych ich piłkarzem i bez niego Real traci egzekutora i rozgrywającego w jednym

1

Imo w grze 3 obroncow lepiej wygladamy z 2 z przodu czyli Leo i Dembele, a Griezmann ława dopoki gra Leo dla niego nie ma miejsca w skladzie

0

Straty poziom zenada

0

Niech Araujo wejdzie w pole karne i niech wrzucaja na niego

1

Alba jest zenujacy

0

Wszystko w tego Masipa masakra

1

Alba gra dzisiaj jak za najgorszego czasu

0

Masip oczywiscie wszystko broni dzisiaj

0

Araujo za Oscara, Brait za Grieza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?