kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Griezmann nigdy nie jest na czas w polu karnym wiecznie spozniony i nie ogarnia masakra
1
Jak gra Roberto w skladzie to jest duzo wiecej wylewow , Dest daje duzo lepsza gre w obronie
0
Pedri wtf? Langlet juz do zmieny on nie moze grac z zolta kartka
4
Nie podoba mi sie to ze Araujo tak malo gra ostatnio
0
Tak szczerze to na co czekają teraz Barca i Real w ramach tej SL?
0
Ciekawe czy po meczu w polsce bedzie sie mowilo o braku czerwonej dla Vazqueza jak np o spalonym czy faulu Suareza z PSG wtedy chyba 2 tyg o tym trabili do dzisiaj gadaja
0
@norbi77 Powinien to Real grac w 10
0
@kuz sedzia sie przeciez wybroni to nie zawodnik Realu byl faulowany
1
Mecz Realu w LM gdzie wygrywaja bez kontrowersji chyba nie istnieje nie rozumiem jakimi wytucznymi kieruja sie w tych meczach sedziowie ze zawsze decyzje sporne sa na korzysc bialych z varem czy bez chuj tam zawsze przekreca
1
Jak Real nas zgniecie w sobote to nie ogladam juz zadnego meczu do konca sezonu
0
Liverpool wyjdzie na boisko dzisiaj?
0
Planem Kloppa na mecz to dlugie pilki na stojaco do kogos z przodu gdzie jest 4 obroncow?
2
LFC w meczu z Barca by mialo moze z 2 niecelne podania i juz z 3 grozne kontry, z Realem oni podac na 3 metry nie potrafia i nie oddali jeszcze strzalu
0
Salah gra? Jota gra?
1
Real bedzie gral tak samo z Barca, Koeman musi zablokowac ich szybkie wyjscia Viniego i te podania do Benzemy, wedlug mnie nie powinnismy grac wysoko obrona
3
Dlaczego LFC nie wykorzytuje szybkosci swoich zawodnikow tylko graja jakies bezsensowne wrzutki na Mane? A Realowi daja grac z kontry xd
0
@eckov Ja mam dylemat który mecz na TV, a który na laptopie hmm zdecyduje chyba do 10 minuty
0
@JohnnyBarca Ale ma 9 asyst i 5 bramek w 29 meczach, to lepiej niż Dembele i wcale nie ma takiej tragedi
1
@dariooo Otóż to, to nie jest Messi to oczywiście jest Pique, ale wole grać nawet Langletem niż Pique znowu swieżo po kontuzji
0
@eckov Ale Messi potrafi nawet do obrony się cofnąć i rozegrać, tam aż go nie złapią
0
@Yosemite Ja obstawiam 3:0 City i 3:0 LFC
9
Według mnie i LFC i my w Klasyku powinniśmy odciąć od podań Benzeme i w ogóle nie dac mu grać dochodzić do strzałów, jest teraz najlepszych ich piłkarzem i bez niego Real traci egzekutora i rozgrywającego w jednym
1
Imo w grze 3 obroncow lepiej wygladamy z 2 z przodu czyli Leo i Dembele, a Griezmann ława dopoki gra Leo dla niego nie ma miejsca w skladzie
0
Straty poziom zenada
0
Niech Araujo wejdzie w pole karne i niech wrzucaja na niego
1
Alba jest zenujacy
0
Wszystko w tego Masipa masakra
1
Alba gra dzisiaj jak za najgorszego czasu
0
Masip oczywiscie wszystko broni dzisiaj
0
Araujo za Oscara, Brait za Grieza