0

Myślicie że była jakaś taktyka na mecz? Może rzeczywiście warto by było czasami cofnąć się na własną połowę i zapolować na parę kontr, a nie ciągle bez sensu grać nie ma w żadnym meczu żadnego zarysu taktyki jak było za Setiena tak jest za Komenana

10

Griezmann przyjął kiedyś piłkę w stronę bramki na strzał ?

1

Dobrze że chociaż w bramkę trafił, bo to chyba jego 40 strzał w tym sezonie i 1 w bramkę

1

@neeed To dobry skład trener ogarnął dzisiaj szacun

4

Dlaczego my gramy bez lewego skrzydła i lewego obrońcy dzisiaj?

0

Strzałów na bramkę rozumiem że nie ujrzymy za trudne oddać strzał ?

0

Trincao wybił szybę w aucie bramkarza

0

@Geble Źle mówisz są widełki co do wielkości boiska i z tego co pamiętam Rayo Vallecano ma maksymalnie zmniejszone boisko jak tylko można

8

Nie powinno być dozwolone granie na takim boisku, a Camp Stoi puste

0

@draxidox Dokładnie jakby co podpisuje się pod twoją kandydatura na trenera

0

Po co gra ten nieudacznik legle już bym wolał Umtitiego

0

Dobre pytanie co was motywuje żeby oglądać dzisiaj Barce? A nie na przykład włączyć mecz w tle na laptopie jak planuje

0

A ja widziałem Bilbao z Barca ostatnio, Leicester mistrz Anglii :)

1

@michal26 Bo nic nigdy nie osiągnął to jak można go znać, znasz wszystkich trenerów w La Liga?

1

Gorzej niż Brzęczek na pewno nie będzie, ale zobaczymy dobrze że w końcu jakiś trener z zagranicy

0

@socha w SPH też ich nie było :)

0

@Bobo25 W co ty wierzysz w SPH też nie było Realu ani Atketico i został nam jeden mecz i go przegrali

13

Font jesteś po prostu walnięty

2

@Bobo25 I przepier.... jedyny puchar jaki miał okazję wygrać że słabym przeciwnikiem na którego jak zwykle nie było pomysłu i chęci zawidnikow

0

Kurde gdzie te patche cybera, bo grać nie moge jedna misja się zacina i dupa, następne jak jade gra wypłaszacza sie...

5

@Ghotti Koeman pół roku nie zrobił połowy tego co Marcelino z Bilbao, zmotywował ich i wyłożył taktykę pod rywala

0

@marcin62 Na przestrzeni 3 dni wygrać z tymi drużynami to jednak osiągniecie, 3 tyg temu Barca zagrała świetny mecz z Bilbao wygrywając 3:2

7

@marcin62 Zobacz co zrobił Marcelino w 2 tygodnie ze słabym Bilbao, odprawił Real i Barce, a nasz trener dalej będzie gadał że kiedyś przyjdą wyniki tylko niewiadomo czy dożyjemy

8

Imo Koeman jest do wyje... i W końcu w Barcelonie powinien zostać zatrudniony trener z topu!!! Klopp, Guardiola, Mourinho, Pochenttino, Simeone, Enrique koniec z wynalazkami własnie te wynalazki niszczą klub i zawodników

0

Sezon się skończy, a on będzie gadał cały czas to samo że liczy że kiedyś zobaczą ludzie efekty w grze xd

0

Licze że Trincao i Langlet zagraja w nastepnych meczach, ostatnio są w świetnej formie

14

Najważniejsze że wszedł Trincao ileż on daje tej drużynie, fantastyczny gracz

0

@wsrh27 Ten mecz był najważniejszym meczem sezonu porażka obniżyła kolejny raz morale już do 0 nikt już w nic nie wierzy, a Messi to już w ogóle będzie miał w dupie do końca sezonu

0

Fantastyczne pożegnanie Messiego Barcelonę trzeba zakopać i budować od nowa

1

Dwa razy wygrywać i dopuścić do dogrywki, Langket nie powinien wyjść na 2 połowę, ale Koeman to jest tak średni trener że szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?