kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że była jakaś taktyka na mecz? Może rzeczywiście warto by było czasami cofnąć się na własną połowę i zapolować na parę kontr, a nie ciągle bez sensu grać nie ma w żadnym meczu żadnego zarysu taktyki jak było za Setiena tak jest za Komenana
10
Griezmann przyjął kiedyś piłkę w stronę bramki na strzał ?
1
Dobrze że chociaż w bramkę trafił, bo to chyba jego 40 strzał w tym sezonie i 1 w bramkę
1
@neeed To dobry skład trener ogarnął dzisiaj szacun
4
Dlaczego my gramy bez lewego skrzydła i lewego obrońcy dzisiaj?
0
Strzałów na bramkę rozumiem że nie ujrzymy za trudne oddać strzał ?
0
Trincao wybił szybę w aucie bramkarza
0
@Geble Źle mówisz są widełki co do wielkości boiska i z tego co pamiętam Rayo Vallecano ma maksymalnie zmniejszone boisko jak tylko można
8
Nie powinno być dozwolone granie na takim boisku, a Camp Stoi puste
0
@draxidox Dokładnie jakby co podpisuje się pod twoją kandydatura na trenera
0
Po co gra ten nieudacznik legle już bym wolał Umtitiego
0
Dobre pytanie co was motywuje żeby oglądać dzisiaj Barce? A nie na przykład włączyć mecz w tle na laptopie jak planuje
0
A ja widziałem Bilbao z Barca ostatnio, Leicester mistrz Anglii :)
1
@michal26 Bo nic nigdy nie osiągnął to jak można go znać, znasz wszystkich trenerów w La Liga?
1
Gorzej niż Brzęczek na pewno nie będzie, ale zobaczymy dobrze że w końcu jakiś trener z zagranicy
0
@socha w SPH też ich nie było :)
0
@Bobo25 W co ty wierzysz w SPH też nie było Realu ani Atketico i został nam jeden mecz i go przegrali
13
Font jesteś po prostu walnięty
2
@Bobo25 I przepier.... jedyny puchar jaki miał okazję wygrać że słabym przeciwnikiem na którego jak zwykle nie było pomysłu i chęci zawidnikow
0
Kurde gdzie te patche cybera, bo grać nie moge jedna misja się zacina i dupa, następne jak jade gra wypłaszacza sie...
5
@Ghotti Koeman pół roku nie zrobił połowy tego co Marcelino z Bilbao, zmotywował ich i wyłożył taktykę pod rywala
0
@marcin62 Na przestrzeni 3 dni wygrać z tymi drużynami to jednak osiągniecie, 3 tyg temu Barca zagrała świetny mecz z Bilbao wygrywając 3:2
7
@marcin62 Zobacz co zrobił Marcelino w 2 tygodnie ze słabym Bilbao, odprawił Real i Barce, a nasz trener dalej będzie gadał że kiedyś przyjdą wyniki tylko niewiadomo czy dożyjemy
8
Imo Koeman jest do wyje... i W końcu w Barcelonie powinien zostać zatrudniony trener z topu!!! Klopp, Guardiola, Mourinho, Pochenttino, Simeone, Enrique koniec z wynalazkami własnie te wynalazki niszczą klub i zawodników
0
Sezon się skończy, a on będzie gadał cały czas to samo że liczy że kiedyś zobaczą ludzie efekty w grze xd
0
Licze że Trincao i Langlet zagraja w nastepnych meczach, ostatnio są w świetnej formie
14
Najważniejsze że wszedł Trincao ileż on daje tej drużynie, fantastyczny gracz
0
@wsrh27 Ten mecz był najważniejszym meczem sezonu porażka obniżyła kolejny raz morale już do 0 nikt już w nic nie wierzy, a Messi to już w ogóle będzie miał w dupie do końca sezonu
0
Fantastyczne pożegnanie Messiego Barcelonę trzeba zakopać i budować od nowa
1
Dwa razy wygrywać i dopuścić do dogrywki, Langket nie powinien wyjść na 2 połowę, ale Koeman to jest tak średni trener że szok