1

@fifek Pewnie 21 jak mecz półfinałowe

0

@Barca-Messi10 Mam 8/256 wersje, nie wiem czy warto nie miałem w ręce f1, ale z f2 jestem zadowolony

0

W końcu aktualizacja do Androida 11 i nowe mui od razu widać różnicę ciekawe czy długo będzie śmigać lepiej, ale podobno długo na nia pracowali, mój telefon Poco f2 pro lepsza wersja

2

Szybko szybko eleven bo reklamy trzeba szybko szybko co za gówniana stacja

1

Griezmann juz nigdy niech nie strzela karnych japierdole

0

Griezmann proszę po prostu strzel karnego

0

Mats kończysz to

0

Niemiecka maszyna

1

Ale no u nas nikt nie potrafi strzelać karnych tak na prawdę

0

Japierdole........

0

Mats to jest mistrz

0

@Chaoss W meczu o stawkę dawno, ale w towarzyskim był jakiś nie dawno

0

Skład na karne, Grizz, De Jong, Pedri, Pjanic,Stegen, Dembele nikt inny nie powinien strzelać

0

Mamy Ter Stegena, ale nie mamy strzelców będzie loteria

7

Niech Trincao nawet nie podchodzi do karnego bo to jest niemożliwe żeby on strzelił

5

Trincao do końca sezonu nie powinien nawet minuty zagrać, najlepiej niech jeszcze w styczniu wraca skąd przyszedł

1

Trincao i Puig świetne zmiany szczególnie ten pierwszy jak zwykle nie zrobił nic, kompletnie nic

0

Skurcz go złapał nic poważnego

0

Chłop minutę dolicza

2

Trincao na pewno kiedyś strzeli bramkę lub zaliczy asystę, ale chyba nie w Barcelonie on jest tragiczny

0

Ewidentny faulu na Langkecie

1

@msmsms Dogrywka normalnie

0

Nie chcemy grać dogrywki dlatego nasz trener trzyma zmiany na dogrywkę

0

Ale De Jong dał ciała w tej akcji no nie mogę tego przeżyć

3

De Jong dlaczego tak długo po co to dotknięcie piłki jeszcze raz....

2

Dostał w dłoń która była na cielę nie rozumiem za co jest ten karny

5

Araujo w końcu stoper który potrafi biegać

1

Jak dla mnie to był faul na Dembele

2

Busquets jest nienormalny jak można kurwa nie strzelać w takiej pozycji

0

Ale jak my z kontra nie potrafimy wyjść i tracimy piłkę to w tym meczu nic nie zrobimy to my powinno tak cisnąć RSSS nie na odwrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?