kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fifek Pewnie 21 jak mecz półfinałowe
0
@Barca-Messi10 Mam 8/256 wersje, nie wiem czy warto nie miałem w ręce f1, ale z f2 jestem zadowolony
0
W końcu aktualizacja do Androida 11 i nowe mui od razu widać różnicę ciekawe czy długo będzie śmigać lepiej, ale podobno długo na nia pracowali, mój telefon Poco f2 pro lepsza wersja
2
Szybko szybko eleven bo reklamy trzeba szybko szybko co za gówniana stacja
1
Griezmann juz nigdy niech nie strzela karnych japierdole
0
Griezmann proszę po prostu strzel karnego
0
Mats kończysz to
0
Niemiecka maszyna
1
Ale no u nas nikt nie potrafi strzelać karnych tak na prawdę
0
Japierdole........
0
Mats to jest mistrz
0
@Chaoss W meczu o stawkę dawno, ale w towarzyskim był jakiś nie dawno
0
Skład na karne, Grizz, De Jong, Pedri, Pjanic,Stegen, Dembele nikt inny nie powinien strzelać
0
Mamy Ter Stegena, ale nie mamy strzelców będzie loteria
7
Niech Trincao nawet nie podchodzi do karnego bo to jest niemożliwe żeby on strzelił
5
Trincao do końca sezonu nie powinien nawet minuty zagrać, najlepiej niech jeszcze w styczniu wraca skąd przyszedł
1
Trincao i Puig świetne zmiany szczególnie ten pierwszy jak zwykle nie zrobił nic, kompletnie nic
0
Skurcz go złapał nic poważnego
0
Chłop minutę dolicza
2
Trincao na pewno kiedyś strzeli bramkę lub zaliczy asystę, ale chyba nie w Barcelonie on jest tragiczny
0
Ewidentny faulu na Langkecie
1
@msmsms Dogrywka normalnie
0
Nie chcemy grać dogrywki dlatego nasz trener trzyma zmiany na dogrywkę
0
Ale De Jong dał ciała w tej akcji no nie mogę tego przeżyć
3
De Jong dlaczego tak długo po co to dotknięcie piłki jeszcze raz....
2
Dostał w dłoń która była na cielę nie rozumiem za co jest ten karny
5
Araujo w końcu stoper który potrafi biegać
1
Jak dla mnie to był faul na Dembele
2
Busquets jest nienormalny jak można kurwa nie strzelać w takiej pozycji
0
Ale jak my z kontra nie potrafimy wyjść i tracimy piłkę to w tym meczu nic nie zrobimy to my powinno tak cisnąć RSSS nie na odwrót