0

@Barcaa12 Przegrał mecz wystawiając taki skład, porównaj grę z Dynamem i Węgrami, a dzisiaj

1

Messi ma już dość widać to niech już odejdzie z korzyścią dla siebie i Barcelony

0

Powinien usiąść na ławce wolę połamanego Umttiego niż tego wylewa i Araujo

0

@polishtoaster Przecież to jest 100% wina Langleta nie potrafi piłki przyjąć

0

Dac w prezencie 2 bramki Cadiz to jest parodia

1

@Piotr,1985 Stegen? Co robi francuz

0

Langlet dzisiaj bardzo pewny punkt obrony jak zawsze

0

Dalej nie ma prawego skrzydła Dest nawet nie ma tam pomocy, a co dopiero z kimś tam pograć

1

Podaniami bramki nie zdobędą 10 min 2 połowy 1 strzał 200 podań

0

@Ratamahatta Bramkarz to mógłby się położyć dzisiaj

4

Według mnie juz nawet nie ma żadnych argumentów żeby nie grali Alenia i Puig, Busquets, Jong i Cou grają beznadziejne z nimi nie mamy wyników to trzeba dawać innych Dembele to w ogóle obowiązek od niego powinien sie skład zaczynać, ale nie Koeman ma klapki na oczach i myśli ze w końcu jak zagra nazwiskami to mecze same się będą wygrywać

1

@Kondziubarca Na 90% nie

0

@skakun95 Nic to juz nie zmieni patrz na ich mentalność 45min gry bez pomysłu jakby chociaż cokolwiek było widać, ale nie ma ratunku juz na ten mecz Koeman przegrał mecz w szatni

0

Tak jak gra nasz lewy skrzydłowy dzisiaj to myślę że połowa z nas zagrała by spokojnie na tym samym poziomie i to tylko za 10 tys zl

1

@kamilop Bo grali młodzi były skrzydła i gra była szybka zobacz na skład teraz i pokaż mi szybkich skrzydłowych i dobrych kreatorów w środku Pola

0

Na kogo oni wrzucają dlaczego nie wystrzelają piłki po ziemi w pole karne na kogo te wyrzutki na Ibre?

0

@elplacek44 Gra na lewym skrzydle gdzie nie zagrał w Barcelonie żadnego dobrego meczu na ławce Dembele

1

@neeed A ma jakieś podanie w pole karne w ogóle?

1

Zajebisty skład zajebisty Messi i trener przyklejony do krzesła na ławce

0

Oni nawet rzutu rożnego nie potrafią dobrze wykonać

1

Oni z Messim na boisku juz nie czują sie komfortowo boją się nie podać mu lepiej wygląda gra bez Leo

1

0 w ataku zero znowu nie wiem gdzie Messi gra co robi za co odpowiada po co jest na boisku nie mam pojęcia

0

Cou ruszy chociaż raz na skrzydle i da płaskie podanie w pole karne jak Dembele?

1

Koeman tez by ruszył dupę, a nie siedzi obrażony sam wybrał beznadziejny skład to niech chociaż gra z nimi z ławki motywuję ich daję jakieś wskazówki

1

@IMBALEO Nie powinni razem grać i tyle Alenia z Jongiem lepiej wyglądał

1

30 minuta 1 dobra akcja ehhh

0

I tutaj jest faul? Okej

9

Busquets brak skrzydłowych i mamy grę jaką mamy Koeman widzę nie uczy się na błędach

1

Busquetsa zaczyna kabaret swoich podań

2

Gdzie znowu zniknął Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?