kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 Przegrał mecz wystawiając taki skład, porównaj grę z Dynamem i Węgrami, a dzisiaj
1
Messi ma już dość widać to niech już odejdzie z korzyścią dla siebie i Barcelony
0
Powinien usiąść na ławce wolę połamanego Umttiego niż tego wylewa i Araujo
0
@polishtoaster Przecież to jest 100% wina Langleta nie potrafi piłki przyjąć
0
Dac w prezencie 2 bramki Cadiz to jest parodia
1
@Piotr,1985 Stegen? Co robi francuz
0
Langlet dzisiaj bardzo pewny punkt obrony jak zawsze
0
Dalej nie ma prawego skrzydła Dest nawet nie ma tam pomocy, a co dopiero z kimś tam pograć
1
Podaniami bramki nie zdobędą 10 min 2 połowy 1 strzał 200 podań
0
@Ratamahatta Bramkarz to mógłby się położyć dzisiaj
4
Według mnie juz nawet nie ma żadnych argumentów żeby nie grali Alenia i Puig, Busquets, Jong i Cou grają beznadziejne z nimi nie mamy wyników to trzeba dawać innych Dembele to w ogóle obowiązek od niego powinien sie skład zaczynać, ale nie Koeman ma klapki na oczach i myśli ze w końcu jak zagra nazwiskami to mecze same się będą wygrywać
1
@Kondziubarca Na 90% nie
0
@skakun95 Nic to juz nie zmieni patrz na ich mentalność 45min gry bez pomysłu jakby chociaż cokolwiek było widać, ale nie ma ratunku juz na ten mecz Koeman przegrał mecz w szatni
0
Tak jak gra nasz lewy skrzydłowy dzisiaj to myślę że połowa z nas zagrała by spokojnie na tym samym poziomie i to tylko za 10 tys zl
1
@kamilop Bo grali młodzi były skrzydła i gra była szybka zobacz na skład teraz i pokaż mi szybkich skrzydłowych i dobrych kreatorów w środku Pola
0
Na kogo oni wrzucają dlaczego nie wystrzelają piłki po ziemi w pole karne na kogo te wyrzutki na Ibre?
0
@elplacek44 Gra na lewym skrzydle gdzie nie zagrał w Barcelonie żadnego dobrego meczu na ławce Dembele
1
@neeed A ma jakieś podanie w pole karne w ogóle?
1
Zajebisty skład zajebisty Messi i trener przyklejony do krzesła na ławce
0
Oni nawet rzutu rożnego nie potrafią dobrze wykonać
1
Oni z Messim na boisku juz nie czują sie komfortowo boją się nie podać mu lepiej wygląda gra bez Leo
1
0 w ataku zero znowu nie wiem gdzie Messi gra co robi za co odpowiada po co jest na boisku nie mam pojęcia
0
Cou ruszy chociaż raz na skrzydle i da płaskie podanie w pole karne jak Dembele?
1
Koeman tez by ruszył dupę, a nie siedzi obrażony sam wybrał beznadziejny skład to niech chociaż gra z nimi z ławki motywuję ich daję jakieś wskazówki
1
@IMBALEO Nie powinni razem grać i tyle Alenia z Jongiem lepiej wyglądał
1
30 minuta 1 dobra akcja ehhh
0
I tutaj jest faul? Okej
9
Busquets brak skrzydłowych i mamy grę jaką mamy Koeman widzę nie uczy się na błędach
1
Busquetsa zaczyna kabaret swoich podań
2
Gdzie znowu zniknął Griezmann