0

Nie rozumiem dlaczego Dembele w tej akcji nie podniósł piłki i po długim nie strzelał

8

Ależ on zaczyna denerwować, chłop się pogubił nie ma żadnego planu i chwyta się już wszystkiego

1

Wybory w Polsce odbyły się, wybory w USA odbyły się, wybory w Barcelonie nie mogą się odbyć bo covid xd

0

@Bruttal Xavi przyjedzie i za laporty , a Laporta ma znajomością co teraz jest bardzo ważne

5

Griezmann oczywiście nic kompletnie nic, trzeba go sprzedać wraz z Cou i budować inna Barcę przecież oni sa tragiczni

0

@Gaucho I granie na 2 SPD

1

Dest mógł w sumie po prostu podać do bramkarza

6

Jestem na 90% pewny ze Laporta wygra wybory

0

Pedri japierdole jaką ty musisz mieć sytuacjie

0

@Yoshi94 Nie wiem po co Messi schodzi na ta lewą , gdyby grał na prawej z Destem było by dużo lepiej

5

@msmsms okej .

0

@takisobiektos 9:0 świetnie rzucaja xd

0

Gdzie oglądacie NBA?

0

@mozart Bo robi idiotyczne zmiany, nie mamy zadnego pomysłu na gre? Dlaczego my z jakimś Eibarem nie gramy zadnym pressingiem, a oni praktycznie 80 min grali pressing na nas

0

Chłopy cały mecz z pressingiem, a my ostatnie 15min nie możemy ich cisnąć cały czas

1

Trincao to jest taki amator ze japierdziele jak on wchodzi gramy w 10 chłop nie robi nic

0

Uda sie nam zrobić jeszcze jakaś akcję?

0

@FCB24 Ty widzisz jak oni grają przez 90 minut?

0

Nic ten Pjanic nie robi nic to granie na dwóch SPD z takim piłkarzami jak Busquets i Pjanic to jest umysłowe ograniczenie trenera który jest kolejnym słabym bez pomysłu fanatykiem Barcy

0

Super wykończenie Dembele jestem w szoku że chociaż w środek bramkarza

0

Ten Pjanic to jest taka porażka ze szok zamienić 24 latka na 32 latka to debilizm

0

Messi na pewno zachwycony zastanawia się czy lepiej Paryż czy jednak Manchester

1

Sprzedaż Griezmana w styczniu za 60mln to nie byłby zły pomysł

1

Mi się wydaje ze z tymi po piłkarzami z tym trenerem żadna formacją by tutaj się nie sprawdziła, gdzie jest pressing gdzie jest cokolwiek

1

Dest ma piłkę na wysokości środka boiska i nie ma do kogo podać bo nie ma skrzydłowego, Grizmann jak zwykle nie wie co robić

1

30 min za nami zrobiliśmy 2 akcję, 1 karny pudło i spalony no tak średnio

0

Żeby spalić w takiej sytuacji to juz trzeba umieć xd

1

Spalony 100% .

0

Ja u nas Mingueza rozgrywa przed polem karnym, to ja już wolę Xaviego nawet w styczniu

0

Czego potrzenuje Griezmanna żeby zagrać prostopadłą piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?