kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem dlaczego Dembele w tej akcji nie podniósł piłki i po długim nie strzelał
8
Ależ on zaczyna denerwować, chłop się pogubił nie ma żadnego planu i chwyta się już wszystkiego
1
Wybory w Polsce odbyły się, wybory w USA odbyły się, wybory w Barcelonie nie mogą się odbyć bo covid xd
0
@Bruttal Xavi przyjedzie i za laporty , a Laporta ma znajomością co teraz jest bardzo ważne
5
Griezmann oczywiście nic kompletnie nic, trzeba go sprzedać wraz z Cou i budować inna Barcę przecież oni sa tragiczni
0
@Gaucho I granie na 2 SPD
1
Dest mógł w sumie po prostu podać do bramkarza
6
Jestem na 90% pewny ze Laporta wygra wybory
0
Pedri japierdole jaką ty musisz mieć sytuacjie
0
@Yoshi94 Nie wiem po co Messi schodzi na ta lewą , gdyby grał na prawej z Destem było by dużo lepiej
5
@msmsms okej .
0
@takisobiektos 9:0 świetnie rzucaja xd
0
Gdzie oglądacie NBA?
0
@mozart Bo robi idiotyczne zmiany, nie mamy zadnego pomysłu na gre? Dlaczego my z jakimś Eibarem nie gramy zadnym pressingiem, a oni praktycznie 80 min grali pressing na nas
0
Chłopy cały mecz z pressingiem, a my ostatnie 15min nie możemy ich cisnąć cały czas
1
Trincao to jest taki amator ze japierdziele jak on wchodzi gramy w 10 chłop nie robi nic
0
Uda sie nam zrobić jeszcze jakaś akcję?
0
@FCB24 Ty widzisz jak oni grają przez 90 minut?
0
Nic ten Pjanic nie robi nic to granie na dwóch SPD z takim piłkarzami jak Busquets i Pjanic to jest umysłowe ograniczenie trenera który jest kolejnym słabym bez pomysłu fanatykiem Barcy
0
Super wykończenie Dembele jestem w szoku że chociaż w środek bramkarza
0
Ten Pjanic to jest taka porażka ze szok zamienić 24 latka na 32 latka to debilizm
0
Messi na pewno zachwycony zastanawia się czy lepiej Paryż czy jednak Manchester
1
Sprzedaż Griezmana w styczniu za 60mln to nie byłby zły pomysł
1
Mi się wydaje ze z tymi po piłkarzami z tym trenerem żadna formacją by tutaj się nie sprawdziła, gdzie jest pressing gdzie jest cokolwiek
1
Dest ma piłkę na wysokości środka boiska i nie ma do kogo podać bo nie ma skrzydłowego, Grizmann jak zwykle nie wie co robić
1
30 min za nami zrobiliśmy 2 akcję, 1 karny pudło i spalony no tak średnio
0
Żeby spalić w takiej sytuacji to juz trzeba umieć xd
1
Spalony 100% .
0
Ja u nas Mingueza rozgrywa przed polem karnym, to ja już wolę Xaviego nawet w styczniu
0
Czego potrzenuje Griezmanna żeby zagrać prostopadłą piłkę?