2

Jak to jest możliwe ze Eibar gra lepiej pressingiem od Barcelony xd

0

De Jong, Griezmann, Pjanic strzela Martin kto mu ja na to pozwolił?

0

Mistrz świata Griezmann gra, a strzela Dunczyk który jest słaby

9

@DaPi Pokaż swoja

0

Ale ten Steam to jest padło internet 600mb/s, a on pobiera z prędkością 6mb......

2

To Lakers nie mogłoby raz zagrać o 2....

0

@eckov Na czwartek potrzebuje, z allegro moze nie przyjsc

9

Kojarzy ktoś w jakim sklepie kupie wiaderko na lód i alkohol takie jak w barach są i dają flache w tym?

0

@Encore Dlaczego na canal+ nie ma żadnego meczu?

0

@Encore NBA? Gdzie oglądasz?

0

Gdzie obejrzeć Lakers o 4:00? Na canal+ nic nie ma...

1

Bramkarz Granady juz na świętach..... Ahhh ci bramkarze

1

U nas po prostu kuleje gra bez piłki oni nie potrafią biegać jakkolwiek to brzmi

0

@Pilka_jest_okragla Nijaki jak przez ostatnie 10 meczów

4

Zwalnianie przed polem karnym i klepanie przed 10 obrońcami japier ile można być ślepym no ile

1

@Criss18Barca Unicef jest cały czas tylko z tyłu, nie ma możliwości w tych czasach mieć koszulkę bez sponsora, nie ma takiej opcji

2

@Encore Skuteczne, bo my gramy bez żadnego pomysłu, to nawet jakby Raków Częstochowa tak zagrał z Barca mógłby liczyć na remis

0

@koksik2700 Same mechaniki i zachowania były dobre w wiedźminie, było tylko sporo bugów, a Cyber jest niedopracowany praktycznie pod każdym względem prócz fabuły

1

@izabella Dest, Trincao, Pedri, Fati, Araujo to nic?

0

@Gregsky10 Niby tak ale jesteś takim Destem przegrywasz kolejny mecz drużyna juz spuszcza głowy kapitan nie ma zaangażowania szukasz pomocy czy motywacji patrzysz na trenera,a ten siedzi z odpuszczona głową założonymi rękami bez wiary to też nie wierzysz

13

Messi to w ogóle na pewno skreśla dni w kalendarzu kiedy juz skończy mu się kontrakt jestem pewny na 100% ze nie zostanie na następny sezon

5

Wystaw jeszcze raz Cou na lewym skrzydle to możesz się pakować razem z nim Messim i Busquetsem

4

Komentarz usunięty

1

Kuman to dużo gada, ze trzeba poprawić że błędy, ale nic nie robi nawet mu się nie chcę stać na murawie i motywować zawodników co za trener z niego jak drużynie nie idzie, a ten się rozsiada na ławce z miną taka ze ma wszystko w dupie i siedzi tak cały mecz i co ma dać to jego siedzenie?

4

@Pilka_jest_okragla Bo jak widać Koemana jednak to nie jest super trener i nie będzie musimy patrzeć na fakty

2

@Gregsky10 U nas w obronie dobrze gra Griezmann i teraz Trinkął to może niech zagrają na Śo chyba gorzej nie będzie

1

@Chaoss Oglądałeś mecz z Getafe i Alaves? To tak samo

1

@tobiasson92 Zobacz ile on ma kontaktów z piłką i że każdy mu podaje to gra indywidualnie

0

@Mixtape Nie mają szans

1

@Avatarr W każdym meczu napędza,a więcej z nim przegrywamy niż bez niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?