kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak to jest możliwe ze Eibar gra lepiej pressingiem od Barcelony xd
0
De Jong, Griezmann, Pjanic strzela Martin kto mu ja na to pozwolił?
0
Mistrz świata Griezmann gra, a strzela Dunczyk który jest słaby
9
@DaPi Pokaż swoja
0
Ale ten Steam to jest padło internet 600mb/s, a on pobiera z prędkością 6mb......
2
To Lakers nie mogłoby raz zagrać o 2....
0
@eckov Na czwartek potrzebuje, z allegro moze nie przyjsc
9
Kojarzy ktoś w jakim sklepie kupie wiaderko na lód i alkohol takie jak w barach są i dają flache w tym?
0
@Encore Dlaczego na canal+ nie ma żadnego meczu?
0
@Encore NBA? Gdzie oglądasz?
0
Gdzie obejrzeć Lakers o 4:00? Na canal+ nic nie ma...
1
Bramkarz Granady juz na świętach..... Ahhh ci bramkarze
1
U nas po prostu kuleje gra bez piłki oni nie potrafią biegać jakkolwiek to brzmi
0
@Pilka_jest_okragla Nijaki jak przez ostatnie 10 meczów
4
Zwalnianie przed polem karnym i klepanie przed 10 obrońcami japier ile można być ślepym no ile
1
@Criss18Barca Unicef jest cały czas tylko z tyłu, nie ma możliwości w tych czasach mieć koszulkę bez sponsora, nie ma takiej opcji
2
@Encore Skuteczne, bo my gramy bez żadnego pomysłu, to nawet jakby Raków Częstochowa tak zagrał z Barca mógłby liczyć na remis
0
@koksik2700 Same mechaniki i zachowania były dobre w wiedźminie, było tylko sporo bugów, a Cyber jest niedopracowany praktycznie pod każdym względem prócz fabuły
1
@izabella Dest, Trincao, Pedri, Fati, Araujo to nic?
0
@Gregsky10 Niby tak ale jesteś takim Destem przegrywasz kolejny mecz drużyna juz spuszcza głowy kapitan nie ma zaangażowania szukasz pomocy czy motywacji patrzysz na trenera,a ten siedzi z odpuszczona głową założonymi rękami bez wiary to też nie wierzysz
13
Messi to w ogóle na pewno skreśla dni w kalendarzu kiedy juz skończy mu się kontrakt jestem pewny na 100% ze nie zostanie na następny sezon
5
Wystaw jeszcze raz Cou na lewym skrzydle to możesz się pakować razem z nim Messim i Busquetsem
4
Komentarz usunięty
1
Kuman to dużo gada, ze trzeba poprawić że błędy, ale nic nie robi nawet mu się nie chcę stać na murawie i motywować zawodników co za trener z niego jak drużynie nie idzie, a ten się rozsiada na ławce z miną taka ze ma wszystko w dupie i siedzi tak cały mecz i co ma dać to jego siedzenie?
4
@Pilka_jest_okragla Bo jak widać Koemana jednak to nie jest super trener i nie będzie musimy patrzeć na fakty
2
@Gregsky10 U nas w obronie dobrze gra Griezmann i teraz Trinkął to może niech zagrają na Śo chyba gorzej nie będzie
1
@Chaoss Oglądałeś mecz z Getafe i Alaves? To tak samo
1
@tobiasson92 Zobacz ile on ma kontaktów z piłką i że każdy mu podaje to gra indywidualnie
0
@Mixtape Nie mają szans
1
@Avatarr W każdym meczu napędza,a więcej z nim przegrywamy niż bez niego