kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale Szczesny to jak amator przy 1 na 1 moglby czasami na Matsa popatrzec jak sie broni takie akcje
0
Strasznie mizerny ten sklad Reca xd
0
empiki we Wro otwarte ktoś wie?
0
Kolejna świetna kontra
1
My chyba mamy najgorsze kontry w historii futbolu nie mogę na to patrzeć, co ty Koeman robisz z tymi zawodnikami na treningu
18
Monaco 2:0 Barca na pewno weźmie przykład i przegramy 4:0
9
@Yosemite Koeman w Monaco by mówił że ma sezon przejściowy i nie ma dobrych piłkarzy
3
@neeed Finał lm PSG-City najlepsze ekipy teraz
1
@Progressive Imo Barca A miała by problem wygrać pewnie L'Hospitalet
1
Oby Langlet w następnym meczu 1 jedenastka, trzeba mu dać szanse na odbudowanie
8
kiper09
1 godzinę temu
Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich
3
kiper09
1 godzinę temu
Dyskusja
1Poleć komentarz
Polecają
Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich
0
Ahhh Langlet blisko
0
Tak na prawdę jak byśmy mieli normalnego środkowego napastnika to gdzie by grał Messi i kto by siedział na ławce? Dembele czy Griezmann jak Koeman to by ustawił jak on teraz nie wie jak ustawić atak
9
Griezmann albo zacznie grac na pomocy lub ŚN, albo do sprzedania on nic nie ogarnia nic
0
Laboga ewidentnie niezadowolony
0
5 rzutów rożnych dalej nic z nich nie wynika, dobra praca trenera
3
W ogóle wyszliśmy tym samym składem także na Real i pamiętamy jak świetnie graliśmy, niesamowita rewolucja Koemana
7
Griezmann i te jego fenomenalne podania na kontre dla przeciwnika jest w tym mistrzem
2
@LyFT Mbappe w wieku 18 lat cały sezon 2.633 min, Pedri pół sezonu 2.184 min, no jednak chyba mniej grał Francóz
1
Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich
0
@RadusVeb1991 Buduja pewnośc siebie od 5 lat jakoś to nie udaje
0
@Dalhi Co? 83 min wejdzie Trincao, 88 Puig i tyle wynik 1:1
1
@fejkenq Ostatnio przegrali 2:1
1
Mam jedno pytanie czy Koeman widzi że w ciągu meczy wykonujemy po 20 rzutów rożnych i mamy z tego 0 akcji? tak ciężko to na treningach poćwiczyć?
0
@Dalhi Jak ogląda z trybun, to raczej mu sie pogarsza widzać gre kolegów
2
@DonRybson I bardzo dobrze, okej nie ma kadry mistrzów, ale sam nie pomaga zawodnikom, beznadziejne zmiany w 88 minutach ciągle bez taktyki lub każdy mocniejszy rozpracowuje Koemana jak otwarta książkę, Trinaco i Puig w końcu pokazali się z dobrej strony co w zamian? mierne zmiany po 80 min w ważnych meczach, wystawienie obrony Pique po pół roku przerwy i Langlet najgorszy stoper (gorszy od Umttiego) na PSG na co on liczył na cud? To nie w Barcelonie Panie Koeman
3
@Kamileq96 Jego przygoda w LFC chyba dobiega końca w sumie dac mu kontrakt na 3-4 lata i niech robi co chce w końcu trener z topu
1
Rewanżu nawet nie oglądam
0
Messi dziś sam siebie schował do kieszeni szkoda liczyłem że będzie mu się chciało Dembele i Griezmann zero , przez cały mecz zero xd