7

Ale Szczesny to jak amator przy 1 na 1 moglby czasami na Matsa popatrzec jak sie broni takie akcje

0

Strasznie mizerny ten sklad Reca xd

0

empiki we Wro otwarte ktoś wie?

0

Kolejna świetna kontra

1

My chyba mamy najgorsze kontry w historii futbolu nie mogę na to patrzeć, co ty Koeman robisz z tymi zawodnikami na treningu

18

Monaco 2:0 Barca na pewno weźmie przykład i przegramy 4:0

9

@Yosemite Koeman w Monaco by mówił że ma sezon przejściowy i nie ma dobrych piłkarzy

3

@neeed Finał lm PSG-City najlepsze ekipy teraz

1

@Progressive Imo Barca A miała by problem wygrać pewnie L'Hospitalet

1

Oby Langlet w następnym meczu 1 jedenastka, trzeba mu dać szanse na odbudowanie

8

kiper09

1 godzinę temu


Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich

3

kiper09

1 godzinę temu



Dyskusja

1Poleć komentarz

Polecają

Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich

0

Ahhh Langlet blisko

0

Tak na prawdę jak byśmy mieli normalnego środkowego napastnika to gdzie by grał Messi i kto by siedział na ławce? Dembele czy Griezmann jak Koeman to by ustawił jak on teraz nie wie jak ustawić atak

9

Griezmann albo zacznie grac na pomocy lub ŚN, albo do sprzedania on nic nie ogarnia nic

0

Laboga ewidentnie niezadowolony

0

5 rzutów rożnych dalej nic z nich nie wynika, dobra praca trenera

3

W ogóle wyszliśmy tym samym składem także na Real i pamiętamy jak świetnie graliśmy, niesamowita rewolucja Koemana

7

Griezmann i te jego fenomenalne podania na kontre dla przeciwnika jest w tym mistrzem

2

@LyFT Mbappe w wieku 18 lat cały sezon 2.633 min, Pedri pół sezonu 2.184 min, no jednak chyba mniej grał Francóz

1

Langlet i Busquets to jej mem że oni jeszcze wąchają murawę w 11 jedenastce, stawiam dom że stracimy bramkę po błędzie któregoś z nich

0

@RadusVeb1991 Buduja pewnośc siebie od 5 lat jakoś to nie udaje

0

@Dalhi Co? 83 min wejdzie Trincao, 88 Puig i tyle wynik 1:1

1

@fejkenq Ostatnio przegrali 2:1

1

Mam jedno pytanie czy Koeman widzi że w ciągu meczy wykonujemy po 20 rzutów rożnych i mamy z tego 0 akcji? tak ciężko to na treningach poćwiczyć?

0

@Dalhi Jak ogląda z trybun, to raczej mu sie pogarsza widzać gre kolegów

2

@DonRybson I bardzo dobrze, okej nie ma kadry mistrzów, ale sam nie pomaga zawodnikom, beznadziejne zmiany w 88 minutach ciągle bez taktyki lub każdy mocniejszy rozpracowuje Koemana jak otwarta książkę, Trinaco i Puig w końcu pokazali się z dobrej strony co w zamian? mierne zmiany po 80 min w ważnych meczach, wystawienie obrony Pique po pół roku przerwy i Langlet najgorszy stoper (gorszy od Umttiego) na PSG na co on liczył na cud? To nie w Barcelonie Panie Koeman

3

@Kamileq96 Jego przygoda w LFC chyba dobiega końca w sumie dac mu kontrakt na 3-4 lata i niech robi co chce w końcu trener z topu

1

Rewanżu nawet nie oglądam

0

Messi dziś sam siebie schował do kieszeni szkoda liczyłem że będzie mu się chciało Dembele i Griezmann zero , przez cały mecz zero xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?