0

Szkoda niech dobiją Barce i wyłączam gratulacje Koeman pomysłu na mecz, reakcji w czasie meczu ocena -10

7

Alba dzisiaj 10 raz kopnął w nogi zawodnika Realu

0

@mcsarna o 30 za późno

0

3 zmiany w 80min chłop walnięty

2

Koeman się zesrał tym meczem co on zrobił to jest niepojęte

1

@ObiektywnyKibic121 Oczywiście ze jest po meczu, Real teraz grą na 130% i wybiegają ten mecz

1

Griezmann będzie nas ratował wychodzę

1

Koeman jest nienormalny on oglądał pierwszą połowę? Zmiany powinny być w 55min i do 70 powinny być 3-4 juz zmiany

6

Dobra dawaj Font tego Xaviego bo juz mam dość

2

73 min 0 zmian 0 pressingu to sa jaja co ty Koeman robisz do????

0

@mcsarna Przecież ławki nie mamy i gramy świetnie

0

Od razu odechciewa się oglądać mecz szczególnie ze wcześniej Cou powinien strzelić na 1:2

1

Jebać tego Langleta

3

Ale po co ten Langlet go ciągnie za ta koszulkę po co???

3

Dlaczego najlepsi zawodnicy poprzedniego meczu Dembele i Trincao sie nie rozgrzewają?

0

Druga polowa musi byc lepsza, bo 1 byla slaba

0

@inViNcibl3 To jest najlepszy argument w klasyku nie gwizda sie takich karny, w klasyku sa inne przepisy czy co?

0

Kolejny mecz gramy bez pressingu slabe to, + tyle ile ma Real miejsca dzisiaj to jest skandal

0

Nie ma co sie oszukiwac zagralismy slabo, bardzo malo wygranych pojedynkow, brak podan otwierajacych, Real ma za dlugo pilke i za duzo miejsca i gramy bez prawego skrzydla

1

@neeed W obronię z Sergio tak samo

0

Cóż może Koeman myśli ze Real spuchnie w 2 połowie, a Barca przyciśnie

2

@Chaoss Zgadzam się dla Pedriego za dużo ten mecz plus to prawe skrzydło, a Busi to jest jakaś tragedia dzisiaj

0

Druga żółta? Jeszcze jeden faul i powinno być nara

0

Nie rozumiem pozycji Fatiego najlepiej gra na lewej, a dzisiaj środek, Pedri prawe skrzydło to także nie jego pozycja, Koeman trochę prze kombinowal

0

Tak na prawdę gramy slabo bez kontroli chaotycznie za dużo miejsca ma Real

0

Pedri musi zejść w przerwie niech wejdzie Dembele nie mamy kompletnie prawnego skrzydła

1

My mamy obronę dzisiaj i 2 SPD?

3

Busi i Pedri jak dzieci w mgle

3

Typuję 3:0 Barca

0

Na c+ 4k bedzie od razu neutralny komentarz czy to jakos wlazyc trzeba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?