kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda niech dobiją Barce i wyłączam gratulacje Koeman pomysłu na mecz, reakcji w czasie meczu ocena -10
7
Alba dzisiaj 10 raz kopnął w nogi zawodnika Realu
0
@mcsarna o 30 za późno
0
3 zmiany w 80min chłop walnięty
2
Koeman się zesrał tym meczem co on zrobił to jest niepojęte
1
@ObiektywnyKibic121 Oczywiście ze jest po meczu, Real teraz grą na 130% i wybiegają ten mecz
1
Griezmann będzie nas ratował wychodzę
1
Koeman jest nienormalny on oglądał pierwszą połowę? Zmiany powinny być w 55min i do 70 powinny być 3-4 juz zmiany
6
Dobra dawaj Font tego Xaviego bo juz mam dość
2
73 min 0 zmian 0 pressingu to sa jaja co ty Koeman robisz do????
0
@mcsarna Przecież ławki nie mamy i gramy świetnie
0
Od razu odechciewa się oglądać mecz szczególnie ze wcześniej Cou powinien strzelić na 1:2
1
Jebać tego Langleta
3
Ale po co ten Langlet go ciągnie za ta koszulkę po co???
3
Dlaczego najlepsi zawodnicy poprzedniego meczu Dembele i Trincao sie nie rozgrzewają?
0
Druga polowa musi byc lepsza, bo 1 byla slaba
0
@inViNcibl3 To jest najlepszy argument w klasyku nie gwizda sie takich karny, w klasyku sa inne przepisy czy co?
0
Kolejny mecz gramy bez pressingu slabe to, + tyle ile ma Real miejsca dzisiaj to jest skandal
0
Nie ma co sie oszukiwac zagralismy slabo, bardzo malo wygranych pojedynkow, brak podan otwierajacych, Real ma za dlugo pilke i za duzo miejsca i gramy bez prawego skrzydla
1
@neeed W obronię z Sergio tak samo
0
Cóż może Koeman myśli ze Real spuchnie w 2 połowie, a Barca przyciśnie
2
@Chaoss Zgadzam się dla Pedriego za dużo ten mecz plus to prawe skrzydło, a Busi to jest jakaś tragedia dzisiaj
0
Druga żółta? Jeszcze jeden faul i powinno być nara
0
Nie rozumiem pozycji Fatiego najlepiej gra na lewej, a dzisiaj środek, Pedri prawe skrzydło to także nie jego pozycja, Koeman trochę prze kombinowal
0
Tak na prawdę gramy slabo bez kontroli chaotycznie za dużo miejsca ma Real
0
Pedri musi zejść w przerwie niech wejdzie Dembele nie mamy kompletnie prawnego skrzydła
1
My mamy obronę dzisiaj i 2 SPD?
3
Busi i Pedri jak dzieci w mgle
3
Typuję 3:0 Barca
0
Na c+ 4k bedzie od razu neutralny komentarz czy to jakos wlazyc trzeba?