kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 U mnie Mama (pielęgniarka) i kolega z pracy
0
@BarcaInfo Raczej głupi....
0
@tobiasson92 Wow u mnie dwie na razie
0
@tomek256 Od 2 przegraliśmy z Holandią i Finlandia strzeliła
0
To zagrał Pjanic Getafe
0
Ale Pjanic dobrze gra nawet
0
Komentarz usunięty
7
@Suzu Ja też wolałbym Dembele
2
@Statistics Dwa testy zawsze
2
Co ten lautaro teraz zrobił?
1
Kojarzy ktoś NBAtv.ru? własnie kupiłem sobie subskrypcje na 1 dzień, ale nie otrzymałem jej poczekać czy jak? Generalnie chciałby obejrzeć powtórki meczów NBA, jest jakaś moze inna strona?
0
@escarabajo Problemem są trenerzy, a nie dobrzi zawodnicy
0
@Seledynowy On na 18 lat w tym sezonie takich meczów będzie wiele niestety, ale od następnego powinienem być coraz lepszy, trzeba mu dawać dużo minut, ale też rotować żeby były wyniki
0
@jeyx77x I rozumiem bez nich Argentyna gra świetnie? I zawodnicy zastępujący ich są lepsi co za kretyn jest trenerem Argentyny masz takich zawodników i ich nie powolujesz bo nie?
0
Di Maria, Aguero, Dybala to rozumiem nie są gracze na reprezentacje Argentyny?
3
@BartqRKO Jebany tak trafiał 3 że się za głowę łapałem
2
Chciałby ktoś się podzielić Fifa21 do gry offline w karierę? ostatnie lata grałem tak z kuzynem, ale on nie kupił w tym roku :/ nie koliduje to z niczym ja se gram off, a wy ON :)
0
@Thoms94 Edytuj mu wiek
0
@Encore Nie widziałem nigdzie info że kontuzja więc raczej zagra
0
Jak tam dzisiaj Lakers w końcu zagrają jak zespół i wygrają czy Heat znowu dadzą radę? Imo po ostatnim meczu mogą nie mieć tyle sił Buttler chyba 46 min zagrał
1
Tak na prawdę patrząc na skład Włoch czy Hiszpanii teraz, a na mundialu 2010 czy 2014 to jest przepaść jakości, ja połowy ludzi w Włoch dzisiaj nie znałem
5
Grosicki chyba za dużo w Fifę gra i myśli ze jest Neymarem
1
@Bobo25 W tym roku już nie zagra Iga nic już nie ma, Lewy zasłużył na sportowca roku nie przesadzajmy wygrał wszystko
0
@Chaoss Według mnie
1. Federer
1. Nadal
1. Djokovic
Cała trójka jest najlepsza na świecie podzielili się trofeami praktycznie po równo każdy wygrywał z każdym fenomenalny czas tenisa mam nadzieję ze w przyszłym roku jeszcze Federer zagra cały sezon na swoim poziomie
2
@VeB77 Miał poważna kontuzje i chyba 2 lata nie grał w tenisa, wrócił w tamtym roku, ale to już nie to samo
0
Znając Djoko ten mecz może trwać 5 setów i 6h gry
9
Ostatnie podium Reno Kubica w 2010 i teraz 2020 Ricardo super sprawa
0
Czy wie ktoś jak w obs nagrywać dźwięk z chroma, ale mając podłączone słuchawki do laptopa?
2
Nie zapominajmy także że o Milika wałczył cały świat piłkarski, warte zaznaczenia
0
Teraz pytanie czy z kibicami też by wygrała hmmm