0

@tobiasson92 U mnie Mama (pielęgniarka) i kolega z pracy

0

@BarcaInfo Raczej głupi....

0

@tobiasson92 Wow u mnie dwie na razie

0

@tomek256 Od 2 przegraliśmy z Holandią i Finlandia strzeliła

0

To zagrał Pjanic Getafe

0

Ale Pjanic dobrze gra nawet

0

Komentarz usunięty

7

@Suzu Ja też wolałbym Dembele

2

@Statistics Dwa testy zawsze

2

Co ten lautaro teraz zrobił?

1

Kojarzy ktoś NBAtv.ru? własnie kupiłem sobie subskrypcje na 1 dzień, ale nie otrzymałem jej poczekać czy jak? Generalnie chciałby obejrzeć powtórki meczów NBA, jest jakaś moze inna strona?

0

@escarabajo Problemem są trenerzy, a nie dobrzi zawodnicy

0

@Seledynowy On na 18 lat w tym sezonie takich meczów będzie wiele niestety, ale od następnego powinienem być coraz lepszy, trzeba mu dawać dużo minut, ale też rotować żeby były wyniki

0

@jeyx77x I rozumiem bez nich Argentyna gra świetnie? I zawodnicy zastępujący ich są lepsi co za kretyn jest trenerem Argentyny masz takich zawodników i ich nie powolujesz bo nie?

0

Di Maria, Aguero, Dybala to rozumiem nie są gracze na reprezentacje Argentyny?

3

@BartqRKO Jebany tak trafiał 3 że się za głowę łapałem

2

Chciałby ktoś się podzielić Fifa21 do gry offline w karierę? ostatnie lata grałem tak z kuzynem, ale on nie kupił w tym roku :/ nie koliduje to z niczym ja se gram off, a wy ON :)

0

@Thoms94 Edytuj mu wiek

0

@Encore Nie widziałem nigdzie info że kontuzja więc raczej zagra

0

Jak tam dzisiaj Lakers w końcu zagrają jak zespół i wygrają czy Heat znowu dadzą radę? Imo po ostatnim meczu mogą nie mieć tyle sił Buttler chyba 46 min zagrał

1

Tak na prawdę patrząc na skład Włoch czy Hiszpanii teraz, a na mundialu 2010 czy 2014 to jest przepaść jakości, ja połowy ludzi w Włoch dzisiaj nie znałem

5

Grosicki chyba za dużo w Fifę gra i myśli ze jest Neymarem

1

@Bobo25 W tym roku już nie zagra Iga nic już nie ma, Lewy zasłużył na sportowca roku nie przesadzajmy wygrał wszystko

0

@Chaoss Według mnie

1. Federer
1. Nadal
1. Djokovic

Cała trójka jest najlepsza na świecie podzielili się trofeami praktycznie po równo każdy wygrywał z każdym fenomenalny czas tenisa mam nadzieję ze w przyszłym roku jeszcze Federer zagra cały sezon na swoim poziomie

2

@VeB77 Miał poważna kontuzje i chyba 2 lata nie grał w tenisa, wrócił w tamtym roku, ale to już nie to samo

0

Znając Djoko ten mecz może trwać 5 setów i 6h gry

9

Ostatnie podium Reno Kubica w 2010 i teraz 2020 Ricardo super sprawa

0

Czy wie ktoś jak w obs nagrywać dźwięk z chroma, ale mając podłączone słuchawki do laptopa?

2

Nie zapominajmy także że o Milika wałczył cały świat piłkarski, warte zaznaczenia

0

Teraz pytanie czy z kibicami też by wygrała hmmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?