0

@Chakalaka Jaki kanał smieszku

0

Na czym transmisja losowania?

0

Działa wam Twitter?

0

@adiattiFCB Śmiechem jak przeczytałem właśnie na twitterze :D

5

Japierdziele 1:0 po takiej gównianej bramkce co to za drużyna

4

@FC1899Barca Przecież nie ma KMŚ w tym roku chyba że coś się zmieniło

0

@viscajasiek Przegrał mecz zmianami dużo to o nim świadczy

1

Trener przegrywa puchar ewidentnie Favre nie nadaje się do trenowania na najwyższym poziomie

0

@Tomo1989 I wciąż wygrywa kolejne puchary z super świeżymi drużynami

0

Favre zrobił najgorsze zmiany z możliwych co to jest za typ

0

Brawo Borusia zajebista bramka!!!!!

0

BVB musi strzelić, bo w karnych polegną

0

@Ghotti Kto wyląduje w Realu?

0

Super wynik Atletico, teraz Real porażka wraz z Bayernem i super dzień

0

@arasz1819 Nie ma KMŚ w tym roku więc nie zdobędą

0

@BoRoWieC Jak bym nawet chciał żeby nie przychodził żaden z niego Suarez, Messi wystarczy na 9 czasami Grizmann może tam zagrać, ale obrona to priorytet

1

Tak szczerze to gdzie Depay będzie grać? Przecież nie zagramy, Fati/Dembele-Cou/Pedri-Messi-Depay-Grizz/Trincao a szkoda któregoś z nich dać na ławkę jakoś tego nie widzę

1

Suarez dzisiaj wybitny mecz rozgrywa tak jak poprzednie 2 sezony w Barcy :)

3

Liczę dzisiaj na porażkę Atleti i Realu, a jutro 3:0 dla Barcy ;)

2

Dlaczego HBO go nc+ go w roku 2020 nie potrafią zrobić transmisji w full HD i 60 fps, to ja nie ogarniam ciągle 720p jak 10 lat temu...

2

@kiper09 Wróc 2 dest, 4 Araujo, 25 Garcia i 9 Depay Puig bez numeru

0

Araujo 2, Puig 25, 9 Depay 4 Garcia

10

@Andi18 Oba tak samo nieudane

0

@YoNoEntiendoNada Przy wiedźminów było chyba podobnie

2

Dest wylądował Sergiño Dest ya está en Barcelona . Pronto será oficial el fichaje . El Barcelona ya tiene lateral derecho de futuro !! https://t.co/41HvC9B2Jb

0

@Trexas Wyłącz je przytrzymaj chwile palcem na środku słuchawki od zewnętrznej tak trochę jakbyś klikał przycisk przyciśnij i poczekaj, aż będzie ten dźwięk wyłączenia, bo pewnie masz je włączone

0

@Trexas A słuchawki sprawdzałeś czy nie są full naładowane?

0

@Trexas Czy się ładuje pudełko czy słuchawki? Jak pudełko to mryga czerwona lampka na środku, jak słuchawki to na górze słuchawki świeci się ciągłym światełkiem koloru czerwonego ;)

1

@Piorun Bez przesady wylew to słobo popularne w sporcie

0

@Colon Jak chłop nie biega to jak ma w ogóle grać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?