kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka Jaki kanał smieszku
0
Na czym transmisja losowania?
0
Działa wam Twitter?
0
@adiattiFCB Śmiechem jak przeczytałem właśnie na twitterze :D
5
Japierdziele 1:0 po takiej gównianej bramkce co to za drużyna
4
@FC1899Barca Przecież nie ma KMŚ w tym roku chyba że coś się zmieniło
0
@viscajasiek Przegrał mecz zmianami dużo to o nim świadczy
1
Trener przegrywa puchar ewidentnie Favre nie nadaje się do trenowania na najwyższym poziomie
0
@Tomo1989 I wciąż wygrywa kolejne puchary z super świeżymi drużynami
0
Favre zrobił najgorsze zmiany z możliwych co to jest za typ
0
Brawo Borusia zajebista bramka!!!!!
0
BVB musi strzelić, bo w karnych polegną
0
@Ghotti Kto wyląduje w Realu?
0
Super wynik Atletico, teraz Real porażka wraz z Bayernem i super dzień
0
@arasz1819 Nie ma KMŚ w tym roku więc nie zdobędą
0
@BoRoWieC Jak bym nawet chciał żeby nie przychodził żaden z niego Suarez, Messi wystarczy na 9 czasami Grizmann może tam zagrać, ale obrona to priorytet
1
Tak szczerze to gdzie Depay będzie grać? Przecież nie zagramy, Fati/Dembele-Cou/Pedri-Messi-Depay-Grizz/Trincao a szkoda któregoś z nich dać na ławkę jakoś tego nie widzę
1
Suarez dzisiaj wybitny mecz rozgrywa tak jak poprzednie 2 sezony w Barcy :)
3
Liczę dzisiaj na porażkę Atleti i Realu, a jutro 3:0 dla Barcy ;)
2
Dlaczego HBO go nc+ go w roku 2020 nie potrafią zrobić transmisji w full HD i 60 fps, to ja nie ogarniam ciągle 720p jak 10 lat temu...
2
@kiper09 Wróc 2 dest, 4 Araujo, 25 Garcia i 9 Depay Puig bez numeru
0
Araujo 2, Puig 25, 9 Depay 4 Garcia
10
@Andi18 Oba tak samo nieudane
0
@YoNoEntiendoNada Przy wiedźminów było chyba podobnie
2
Dest wylądował Sergiño Dest ya está en Barcelona . Pronto será oficial el fichaje . El Barcelona ya tiene lateral derecho de futuro !! https://t.co/41HvC9B2Jb
0
@Trexas Wyłącz je przytrzymaj chwile palcem na środku słuchawki od zewnętrznej tak trochę jakbyś klikał przycisk przyciśnij i poczekaj, aż będzie ten dźwięk wyłączenia, bo pewnie masz je włączone
0
@Trexas A słuchawki sprawdzałeś czy nie są full naładowane?
0
@Trexas Czy się ładuje pudełko czy słuchawki? Jak pudełko to mryga czerwona lampka na środku, jak słuchawki to na górze słuchawki świeci się ciągłym światełkiem koloru czerwonego ;)
1
@Piorun Bez przesady wylew to słobo popularne w sporcie
0
@Colon Jak chłop nie biega to jak ma w ogóle grać xd