kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo powinien wejść i grać cały czas tylko nie wiem kto dzisiaj jest gorszy Pique czy Langlet
4
Sergio i Griezmann schodzą niemożliwe
0
@VenoM Przecież to było wiadome przede meczem ze co wyjdzie w podstawię teraz wyjdzie w lidze "rewolucja"
0
@Dawid66 Tylko Cou lepiej gra
0
Jakby była dzisiaj cały czas pusta bramka oni i tak drugiej bramki nie strzelą
0
Nie mogę patrzeć ma to co oni robią w ataku dzisiaj
0
Nie dość ze słabo grają to jeszcze nie mają skuteczności xd
2
@Kacper1432 Myślę że już Villareal może wsadzić 4 jak wyjdziemy takim składem
15
Messi kolejny sezon ma plan pobić rekord najmniej przebiegniętych KM w historii z takim zawodnikiem nie możemy zakładac pressingu, a także bronimy zawsze 1 mniej, troche szkoda
0
Nie ma ani lewego, ani prawego skrzydła w tym meczu
1
To co grają to jest żart po prostu, żart i rewolucja po całosci
0
@donleo12 Cała drużyna beznadziejnie
2
@Piorun Cofający się tam gdzie nie powinien, a jak powinienem być w polu karnym nigdy go tak nie ma
0
Czlap czlap nie ma żadnego napastnika nikt nie bieganie za akcją, nikt nie wybiega na pozycję ,nie ma pressingu nie ma nic 3 tyg Koeman brak zmian nawet w składzie xd
1
Nigdy w życiu nie powinniśmy wyjść juz takim składem jak dzisiaj od 20 min znowu nie ma gry i po prostu grają swoję
4
Cou lepiej się prezentowały na lewej, a Fati dzisiaj jednak irytuję, dużo mu jeszcze brakuję
1
@VenoM No nie ma nikogo nikt nie absorbuje obrońców i nic zrobić się nie da
0
20 min już siły opadają i zaczyna się brak pomysłu na gre
0
Ktoś znacznie grać jako 9 dzisiaj i ustawiać sie w polu karnym przy atakach, czy każdy będzie przed 16 stać i czekać? Niech ten Grizmann stoi w tym polu karnymi i czeka
3
Chciałbym przypomnieć ze ta obroną i nasza dwójka SPD grała w meczu w którym padło 8 bramek ma naszą niekorzyść
2
Poszli pressingiem i od razu błąd Elche i powinno byc 2:0 pressing to powinien być obowiązek Barcelony
2
Jak Messi nie będzie biegał pressing nie ma żadnego sensu, a bez pressingu dużo nie zdziałamy, to sie nie może udać
1
Generalnie pewnie takim składem wyjedziemy ma Viallereal obrona fantastyczną+ Busi może być szybka strata punktów
2
Powroty Sergio to jest mem on nigdy nie wraca sprinter tylko trucht bez walki
0
@Jersi Mi cały czas pokazuje że trzeba założyć konto
0
@Jersi Trzeba sie rejestrowac?
0
@barcelonaLM Zobacz na skład i ławkę rezerwowych, tutaj znowu trener jest nienormalny wystawiając Tychy zawodników razem nawet w towarzyskimi meczu
0
I zauważmy też w składzie dwóch lewych skrzydłowych, po co dać jednego prawego
0
W tym składzie widać rewolucje nie ma co, liczyłem na Koeman,ale tutaj nic sie nie zmieni sezon bez trofeum i żegnamy się z trenerem, kolejny co nie ma pojęcia co robi i nie widzi problemów w zawodnikach 30+ wypalonych
1
@Hushovt A także walka Trincao z Dembele