0

Araujo powinien wejść i grać cały czas tylko nie wiem kto dzisiaj jest gorszy Pique czy Langlet

4

Sergio i Griezmann schodzą niemożliwe

0

@VenoM Przecież to było wiadome przede meczem ze co wyjdzie w podstawię teraz wyjdzie w lidze "rewolucja"

0

@Dawid66 Tylko Cou lepiej gra

0

Jakby była dzisiaj cały czas pusta bramka oni i tak drugiej bramki nie strzelą

0

Nie mogę patrzeć ma to co oni robią w ataku dzisiaj

0

Nie dość ze słabo grają to jeszcze nie mają skuteczności xd

2

@Kacper1432 Myślę że już Villareal może wsadzić 4 jak wyjdziemy takim składem

15

Messi kolejny sezon ma plan pobić rekord najmniej przebiegniętych KM w historii z takim zawodnikiem nie możemy zakładac pressingu, a także bronimy zawsze 1 mniej, troche szkoda

0

Nie ma ani lewego, ani prawego skrzydła w tym meczu

1

To co grają to jest żart po prostu, żart i rewolucja po całosci

0

@donleo12 Cała drużyna beznadziejnie

2

@Piorun Cofający się tam gdzie nie powinien, a jak powinienem być w polu karnym nigdy go tak nie ma

0

Czlap czlap nie ma żadnego napastnika nikt nie bieganie za akcją, nikt nie wybiega na pozycję ,nie ma pressingu nie ma nic 3 tyg Koeman brak zmian nawet w składzie xd

1

Nigdy w życiu nie powinniśmy wyjść juz takim składem jak dzisiaj od 20 min znowu nie ma gry i po prostu grają swoję

4

Cou lepiej się prezentowały na lewej, a Fati dzisiaj jednak irytuję, dużo mu jeszcze brakuję

1

@VenoM No nie ma nikogo nikt nie absorbuje obrońców i nic zrobić się nie da

0

20 min już siły opadają i zaczyna się brak pomysłu na gre

0

Ktoś znacznie grać jako 9 dzisiaj i ustawiać sie w polu karnym przy atakach, czy każdy będzie przed 16 stać i czekać? Niech ten Grizmann stoi w tym polu karnymi i czeka

3

Chciałbym przypomnieć ze ta obroną i nasza dwójka SPD grała w meczu w którym padło 8 bramek ma naszą niekorzyść

2

Poszli pressingiem i od razu błąd Elche i powinno byc 2:0 pressing to powinien być obowiązek Barcelony

2

Jak Messi nie będzie biegał pressing nie ma żadnego sensu, a bez pressingu dużo nie zdziałamy, to sie nie może udać

1

Generalnie pewnie takim składem wyjedziemy ma Viallereal obrona fantastyczną+ Busi może być szybka strata punktów

2

Powroty Sergio to jest mem on nigdy nie wraca sprinter tylko trucht bez walki

0

@Jersi Mi cały czas pokazuje że trzeba założyć konto

0

@Jersi Trzeba sie rejestrowac?

0

@barcelonaLM Zobacz na skład i ławkę rezerwowych, tutaj znowu trener jest nienormalny wystawiając Tychy zawodników razem nawet w towarzyskimi meczu

0

I zauważmy też w składzie dwóch lewych skrzydłowych, po co dać jednego prawego

0

W tym składzie widać rewolucje nie ma co, liczyłem na Koeman,ale tutaj nic sie nie zmieni sezon bez trofeum i żegnamy się z trenerem, kolejny co nie ma pojęcia co robi i nie widzi problemów w zawodnikach 30+ wypalonych

1

@Hushovt A także walka Trincao z Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?