0

Real płaci pensje Jamesa w Evertonie?

3

Serio Alenia kosztem Puiga? Ehhhh

0

To ma byc jedną z najsilniejszych lig świata? Schalke to żart

0

Depay z jakimi numerm na koszulce teraz w meczu 10 czy 11?

0

Obrona Schalke jaki ma plan ma grę?

0

@ObiektywnyKibic121 Ale tu też chodzi o to ze Barca i Real nie wykupują piłkarzy co sezon z klubów z ligi jak to robi Bayern

0

@baron666 Jest to tak oczywiste ze byłbym skłonny postawić swoję życie

6

Oficjalnie Bayern mistrzem Niemiec sezonu 20/21 alez emocje, rok temu pisałem to samo w tym samym czasie

0

Boże to Schalke to z taką grą w La Lidze ostatnie miejsce gwarantowane na prawdę żałosna gra

1

A żółta kartka to gdzie?

2

@ObiektywnyKibic121 Bayern od lat wykupuje wszystkich najlepszych bac potencjalnie dobrych piłkarzy z klubów Bundesligi przykład BVB, to nie ma żadnego sensu

0

Kto obstawiał Bayern ma mistrza? Przecież to jest pewne jak podatki

2

Ależ Gnabry ma to wyjście zza obrońców i strzał masakra

0

@Katalonbar Bez przesady każdy piłkarz miał w tym roku wakacje trwające prawię pół roku

0

Nie mogę patrzeć juz na Vidala na treningach, rozumiem ze managerowie naszych piłkarzy to komoletni nieudacznicy ze nie potrafi sprzedać swoich zawodników do klubu gdzie będą grać, bo chyba nikt prócz Bale nie chcę siedzieć na trybunach cały sezon

0

Jaka jest planowana data powrotu Matsa?

3

@Ghotti A ja w życiu bym nie wrócił do szkoły, więcej stresów miałem w szkołę niż w pracy i życiu codziennym gdzie chodzę codziennie uśmiechnięty, a na myśl ze miałbym chodzić do szkoły uczyć się bzdur i ciągle się stresować odechciewa się, co mają dać człowiekowi kartkówki i sprawdziany codziennie to ma być nauka ? Czy po prostu nauczyciel chcę mieć oceny i tyle jaki to ma sens?

7

@Marjando Ja zawsze mawiam że za darmo to uczciwa cena

0

@Nazio87 Oczywiście ze nie będzie Bartomeu to najgorszy chu i nigdy nie poda się do dymisji bo ten człowiek nie ma żadnego honoru i nie obchodzi go ze 90% ludzi kibicujących Barcelonie go nienawidzi

0

@Nihas Grizmann na lewą obronę

0

Ja wszystko zrozumiem, ale jak Busi wyjdzie w pierwszym składzie w meczu ligowym to wychodzie i nie wierzę w nic w tym sezonie

1

Poda ktoś jeszcze raz link z Yt z jakością 1080 60p?

0

Griezmann jak zwykłe nie wie co się dzieje

1

@Kuracjusz Pół roku tylko za ugryzie dają, za bójki i kopanie rywali to z 5 meczów wystarczy

10

PSG przegrywa bardzo fajnie :)

0

Ktos mi powie dlaczego Neto jest taki słaby i nawet się nie rzucił przy stracie bramki? Ciężko z nim będzie w pierwszych kolejkach

0

@BarcaInfo Na YT Barcy z tego co widziałem będzie mecz, a nie sorry tylko trening przed meczem, ale polecam atdhe dużo tam linków Zawsze, albo na stronie TV3 powinno byc

5

Komentarz usunięty

9

Na treningach zawsze dobrze wyglądają zobaczymy czy będzie zadowolony po meczu

3

@BarcaInfo I właśnie w takim meczu albo pokażesz sie ze świetnej strony, albo popełniasz taki błąd, który w zasadzie może zaważyć na jego całej karierze,l

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?