0

@VIPER2712 I jak widac nie przynosi to za dobrych efektów

0

Żadna Polska stacja nie wykupi? Link od TV3 będzie na pewno

0

@Davvd Cou jednak grzał ławe w Bayernie co mnie bardzo niepokoi, on musiał tam wywalczyć pierwszy skład, a tego nie zrobił

0

@Barca1992 Uczą się na przegrywać

0

Jóźwiak strzał jak ostatnio w Barcelonie strzelają

0

Może jak przegrają Boniek otworzy oczy

24

Messi jako pierwszy zjawił się w ośrodku treningowym przed dzisiejszym treningiem o 17:30

7

@AlwaysBlaugrana Może w końcu Barcelona będzie miała ławkę rezerwowych i w ważnych chwilach wejdzie czy to Fati czy Cou, nie można ograniczać się tylko do pierwszej 11, bo to nie pomaga mamy ok 50-60 meczów, trzeba grać co 3 dni, każdy swoja szanse dostanie, jak trener będzie rozsądny

0

Według mnie Depay to dobry piłkarz,ale atak mamy dobry,Fati musi grać,jest Messi griezmann, Dembele, Cou, Brait, my potrzebujemy wzmocnień w obronię i pomocy

1

@MesQueUnClub96 Ja mam :D

2

@myscooter Tylko ze to zespół musi na to patrzeć

4

@Coutinho007 Właśnie u Semedo brak siły i gry agresywniej w obronię, a w ataku brak mu techniki i myślenia gdzie podać

1

@Jakchcesz Nie szkoda to co on grał cały sezon to było już strasznie słabe braku dryblingu,brak szybkości,brak zaangażowania w obronię, na prawdę jego czas minął już sezon temu

0

@Kamiloza91 Oczywiście ze tak będzie wrócimy do. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor

1

@Mns21 Dla mnie z Polski tylko Probierz,albo zagramiczny

2

Dalej mnie fascynuję to że nasi piłkarze byli trenowani przez Guardiolę czym Ancelottiego, a teraz ci sami piłkarze mają słuchać rad Brzęczka co w swojej karierze trenerskiej nawet dobrego klubu w ekstraklasie nie trenował

0

Jaki ten mecz jest nudny masakra

1

Atmosfera w klubie musi być szampańska nie ma szans na dobre wynik w tym sezonie, prócz Pepa nikt tego nie dałby rady ogarnąć

1

@Kacper1432 Zawsze marzyłem i chciałem zakończyć karierę w Barcelonie nigdy nie chciałem odejść. Tutaj jest problem i brak żadnej oficjalniej informacji tak długi czas, cały tydzień treningów stracił, atmosfera w klubie była zła, a jaka teraz będzie? Ehhh

3

Messi w wywiadzie ciągle mówi że chciał skończyć karierę w Barcelonie ze nigdy nie chciał odejść, a później ze cały sezon mówił Bartkowki że chce odejść,a później wysyła jakiś fax zamiast powiedzieć dziennikarza i Bartomeu że chce odejść, po czym zostaję bo ma klauzule, wizerunkowo Messi stracił dużo, a Bartomeu jestem chyba najgorszym prezydentem klubu w 21 wieku masakra co za porażka ten koleś

2

@damian.09 Pokazał ze nie odszedł, bo ma klauzule 700mln na jaką sam się zgodził co ty gadasz?

0

Żadnego pytania o kibiców o braku informacji, o tym że oni też nie sa szczęśliwi,ale nie mają na koncie mld euro, ale co, zalosy wywiad, żałosny prezydent i Messi pokazał ze nie potrafi pogodzić sie z porażka

1

@Batys Myślę że wszytko zależy od sezonu, jak wszystko przegrają i w LM znowu będą baty odejdzie czy z nowym prezydentem czy bez

0

A tak szczerze Bartomeu powinien podać się do dymisji i wyjechać do jakieś Kolumbi żeby go nie znaleźli

2

@mateuszdabski Skoro miał taką klauze powinien odejść bez żadnego pytania, widocznie jednak nie była ona tak napisana

0

Czyli zostaję tylko dlatego że obowiązuje go klauzula, to ja nie wiem z czym na problem

0

@zibi Messi też mógłby zacząć rywalizować, biegać i dać ma siebie nowy pomysł, prawda jest taka ze Valverde i Setien to byli marni trenerzy i to jest wina obecnej Barcelony

2

MESSI zamiast pojawic się ma treningu i tak pokazać ze zostaje,nagrywa film on jest niepoważny

0

Ma ktoś może Xiaomi? Potrzebuje sobie ustawić automatyczna zmianę tapety na ekranie blokady na Huawei tak miałem i ładnie to wyglądało,a na Xiaomi nie mogę znaleźć Miui 12

0

@JAACKK Nic jeszcze nie ma oficjalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?