kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Zgadzam się, to będzie cud jako kibic Hama chce tego, ale ciężko w to uwierzyć patrząc na to jak wyglądają te jego opony
0
@Bamboleo Oby nie
0
@myscooter Dadzą mu pośrednie na 40 okrążeniu i będzie gonił
0
@Bamboleo Co dokładnie się zmieni?
2
@chudymc Fajnie fajnie tylko wiesz ze twój głos niezadowolenia każdy ma w du.... i przez kolejne 5 lat będzie jeden koleś rządził, a może jednak ci oddający ważny głos zastanawiając się na tym mogli by coś zmienić, za 5 lat też oddaj niewazny głos żeby pokazać niezadowolonie i tak do końca życia ????
7
W Splicie przed godz. 22 kolejka do lokalu wyborczego w konsulacie na dobre 5-6 godzin.
@Michał Tyszkiewicz na TT
0
@PatrychoO Tak nie mam co robić tylko o 23 lecieć do pałacu do Dudy, troche etyki i kultury panie Andrzeju
0
@Pablopicasso27 Wszystkie głosy są do rozpatrzenia, to tylko sondaż!!
0
@MesQueUnClub96 Nie
8
To są tylko sondaże, a Duda gada jakby wygrał z przewaga 10% nie rozumiem typa
0
Wcześniej pytałem o rower dla siebie, teraz rower dla dziewczyny do 800zł ktoś coś?
0
@Sin3-16 To który lepszy z tych? :
https://kross.eu/pl/rowery/turystyczne/cross/evado-2-0-czarny-niebieski-polysk
http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v3-m%C4%99ski-2020_pid=210
0
@TheNekro94 Chciałem sprecyzować że nie szukam niczego do jazdy ekstremalnej czy jakiś wariacji :)
0
Jaki polecacie rower do 1500zł, do normalnej jazdy z dziewczyna, po lasach drogach itd nic ekstremalnego?
3
Nigdy więcej nie włączę telewizji publicznej przecież to jest kpina, Ci ludzie nie maja za grosz honoru ciągle gadanie ze Rafał nie przyszedł na debatę, to są ludzie dorosli?
0
@Mesi12 Ale dlaczego? Kto tutaj robi jaja ? Obecny Prezydent i TVP robią sobie jaja z polaków, nie koleś który jest pretendentem
2
@Statistics Ale skończy się podpisywania wszystkiego po nocach jak to robił Duda z Pisem
3
Tylko Trzaskowski i zmiana w Polsce!
5
Ahhh jacy oni są skrupulatni ostatnio w meczach Barcy szkoda że jak gra inna drużyna tak prezyzyjnie nie sprawdzają
3
Szkoda ze z Celta tak zagrać się nie dało...
0
Te emocje przy tych bramkach to jest żenada komentatorska strasznie się tego słucha
1
Chłop który zajebiscie gra cały mecz na pomocy nagle schodzi znowu na prawa obronę, czasami się zastanawiam czy trener myśli co robi
0
Vidal powrót truchtem żarty
3
Vidal też niech już pakuję walizki
0
@Katalończyk 99 W Barcelonie potrzeba młodego trenera z jajem jak Lucho, starych dziadków juz nie potrzebujemy
3
A za to za zlota kartka? Rozumiem ze teraz 100% przy wyjsciach bramkrzy bedzie karny powtarzany?
3
@Danny Gaucho Tylko dlaczego tylko Barca musi robic jakieś transfery z kontekstem o co tu chodzi?
4
Koniec z rządzeniem Pisu i przepychaniem wszystkiego co sobie wymyślą czas na zmiany, a tylko Rafał może te zmiany wprowadzić.
1
@Toretto I właśnie o to chodzi, chcesz zmiany idziesz na Rafała, chcesz aby Duda podpisywał wszystko jak leci i był dalej pionkiem Kaczyńskiego to głosujesz na PIS...
0
@tItOveN_Juventus Od 3 lat jesteśmy w dupie, w tym roku wchodzimy jeszcze głębiej, za rok będziemy gorsi od Milanu