2

Nie da się patrzeć na tą grę Setien chyba też nie ma pojęcia co ma zrobić z tą drużyna

0

Oj Messi Messi, chyba powoli trzeba zejść z tronu

0

Tyle sytuacji żeby nie strzelić nawet jednej bramki, to jest dramat

0

Dobrze ze przegrywają, a nie zakładają pressingu i dają podawać sobie Realowi

0

Może Fati i ktoś za De Jonga?

1

Po co Semedo biegł za tym Benzema?

0

Więcej miejsca nie mógł mieć juz się nie dało zostawić mu więcej miejsca

1

Niech już zejdzie Vidal, bo zaraz sam nam bramkę strzeli

0

Co oni mają za podania...

6

Braitwhite za De Jonga i Vidal do srodka i bedzie jeszcze lepiej

0

Może jakby był prawo skrzydłowy to Arthur miałby do kogo podać....

4

Zastanawiam się nad zadaniami Arthura i De Jonga w naszym ataku, bo nie robią nic

3

Za co żółta dla Alby do jasnej cholery....

1

Oni zaczna pokazywać się do gry kiedyś?

0

Jak to bede faul to ja dziekuje za takie sędziowanie i LM

0

Pep zrobi zmiany jak juz odpadna xd

0

@Hushovt Jak jest na ławce to jest gotowy, City o mistrza juz nie walczy została im LM, wiec kiedy Sterling ma wejsc jak odpadna?

0

Kabaret nieporadności City w tej akcji

21

Mam nadzieje że Setien ogląda ten mecz, bo Real tak samo zagra z Barcelona

0

@YoNoEntiendoNada I tu pytanie dlaczego on gra ciągle w Lini ataku xd

0

Beznadziejny mecz, słaby, tragiczny Valverde wrócić Setien gdzie ta ładna gra?

1

Brawo Vidal jesteś stuknięty

0

Najmlodszy szczelec bramki w lidze miszczow mowie po polskiemu

0

Mamy 3 zmiany czy ile dzisiaj? jakieś zmiany w LM?

17

Niech zamknie mordę już ten Feddek

0

Vidal strzał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Mamy problem jak się bronią, mamy problem jak atakują xd

2

Niestety Barca strzeliła ci komentatorzy to są jaja proponuję ich pocisnąć na Twitterze

0

Grizmann na lewym skrzydle to jest szok myślałem że Setien będzie wiedział żeby to od razu zmienić, ale widzę że taktyka Valverde dzisiaj

7

Według mnie beznadziejne ułożył zespół dzisiaj Setien gdzie gra Grizmann? Dlaczego Firpo nie ma nigdy komu podać, co De Jong robi wiecznie w Lini ataku, co Vidal robi na tym prawym skrzydle jaki był pomysł na mecz Qique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?