kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie da się patrzeć na tą grę Setien chyba też nie ma pojęcia co ma zrobić z tą drużyna
0
Oj Messi Messi, chyba powoli trzeba zejść z tronu
0
Tyle sytuacji żeby nie strzelić nawet jednej bramki, to jest dramat
0
Dobrze ze przegrywają, a nie zakładają pressingu i dają podawać sobie Realowi
0
Może Fati i ktoś za De Jonga?
1
Po co Semedo biegł za tym Benzema?
0
Więcej miejsca nie mógł mieć juz się nie dało zostawić mu więcej miejsca
1
Niech już zejdzie Vidal, bo zaraz sam nam bramkę strzeli
0
Co oni mają za podania...
6
Braitwhite za De Jonga i Vidal do srodka i bedzie jeszcze lepiej
0
Może jakby był prawo skrzydłowy to Arthur miałby do kogo podać....
4
Zastanawiam się nad zadaniami Arthura i De Jonga w naszym ataku, bo nie robią nic
3
Za co żółta dla Alby do jasnej cholery....
1
Oni zaczna pokazywać się do gry kiedyś?
0
Jak to bede faul to ja dziekuje za takie sędziowanie i LM
0
Pep zrobi zmiany jak juz odpadna xd
0
@Hushovt Jak jest na ławce to jest gotowy, City o mistrza juz nie walczy została im LM, wiec kiedy Sterling ma wejsc jak odpadna?
0
Kabaret nieporadności City w tej akcji
21
Mam nadzieje że Setien ogląda ten mecz, bo Real tak samo zagra z Barcelona
0
@YoNoEntiendoNada I tu pytanie dlaczego on gra ciągle w Lini ataku xd
0
Beznadziejny mecz, słaby, tragiczny Valverde wrócić Setien gdzie ta ładna gra?
1
Brawo Vidal jesteś stuknięty
0
Najmlodszy szczelec bramki w lidze miszczow mowie po polskiemu
0
Mamy 3 zmiany czy ile dzisiaj? jakieś zmiany w LM?
17
Niech zamknie mordę już ten Feddek
0
Vidal strzał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Mamy problem jak się bronią, mamy problem jak atakują xd
2
Niestety Barca strzeliła ci komentatorzy to są jaja proponuję ich pocisnąć na Twitterze
0
Grizmann na lewym skrzydle to jest szok myślałem że Setien będzie wiedział żeby to od razu zmienić, ale widzę że taktyka Valverde dzisiaj
7
Według mnie beznadziejne ułożył zespół dzisiaj Setien gdzie gra Grizmann? Dlaczego Firpo nie ma nigdy komu podać, co De Jong robi wiecznie w Lini ataku, co Vidal robi na tym prawym skrzydle jaki był pomysł na mecz Qique?