1

Cały czas nie rozumiem tej wymiany Arthur-Pjanic dla mnie to jest żart

1

Chłop zarabia 5mln i oddaje taki strzał

3

Te ich strzały gorsze niż w ekstraklasie porażka

5

Suarez mógł strzelić bramkę na wagę mistrzostwa

0

Zmiany bo gra siadła

56

#zmienicieTIKITAKEnaGłownej !! bo sie nie da na to patrzeć @Administrator !!!

1

Boże jaki ten Najman jest kretynem

0

1

@PawkoFCB Pracuje jako przedstawiciel i mam kontakt z ok 100 osobami dziennie, ale kogo to obchodzi ważne że hajs będzie miał pracodawca

0

@l0Messini Raczej atakuje płuca nie żołądek

0

Ktoś chce pograć w WarZone na ts? zaproście KipereK#21766

0

@macio_944 Tylko że każdy czarny koń grał ładnie w piłkę, a mu raczej jesteśmy tego przeciwieństwem, ani nie mamy obrony jak Atletico, ani pomocy jak Ajax, ani ataku jak Atalanta

1

@Avada Kedavra Grypa nie rozprzestrzeniania się tak jak korona nie wymyślaj

1

Wrocław odwołał wszystkie zajecia na uczelniach w tym na mojej masakra zaczynam doświadczać wirusa na własnej skórze, jest to jednak rzecz poważna, bo jednak jakoś te studia będe musiał zaliczyc w terminach..

0

La Liga bez publiczności do 4 kwietnia więcej mecz z Napoli na pewno przy pustych trybunach

15

Kiedy ostatnio Real dostał 2 min doliczone jak przegrywał/remisował?

4

Tak jest 5 min to takie minimum jakie Real musi dostać, w Classico oczywiscie tylko 3 min przy 1:0

0

Typ z Betisu jaka panika boże, zamiast zagrac do bramkarza

0

On podawał ma prawde?

0

Boże Barta co ty zrobiłeś

1

Vidal powinien mieć w Fifie podania na 20

25

Przecież Vidal nie wziął udziało w akcji po podaniu Leo tylko dopiero po podaniu gracz a RSSS to jaki spalony?

0

No ewidentna ręka

4

Brawo Alba właśnie widać jak ty myślisz na boisku

0

@kuz Dlatego pewnie pierwszy zejdzie w 2 połowie, takie jest dziwne czytanie meczów ostatnih trenerow Barcy

3

45 min Grizmman kompletny brak talentu jak od zdobył Mistrzostwo Świata z Francja?

3

Wybitny strzał wybitnego piłkarza

0

Semedo ma pilke na wgranie w pole karne, ale nie przeciez trzeba zatrzymac i poac do tylu....

1

@Katalonbar I nikt nie biegnie do kontr, bo my nie mamy zadnych napastników

1

Rakitic tak potrzebuje z 10 sekund żeby się zastanowić do kogo podać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?