kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cały czas nie rozumiem tej wymiany Arthur-Pjanic dla mnie to jest żart
1
Chłop zarabia 5mln i oddaje taki strzał
3
Te ich strzały gorsze niż w ekstraklasie porażka
5
Suarez mógł strzelić bramkę na wagę mistrzostwa
0
Zmiany bo gra siadła
56
#zmienicieTIKITAKEnaGłownej !! bo sie nie da na to patrzeć @Administrator !!!
1
Boże jaki ten Najman jest kretynem
0
@mercurial2000 Nie
1
@PawkoFCB Pracuje jako przedstawiciel i mam kontakt z ok 100 osobami dziennie, ale kogo to obchodzi ważne że hajs będzie miał pracodawca
0
@l0Messini Raczej atakuje płuca nie żołądek
0
Ktoś chce pograć w WarZone na ts? zaproście KipereK#21766
0
@macio_944 Tylko że każdy czarny koń grał ładnie w piłkę, a mu raczej jesteśmy tego przeciwieństwem, ani nie mamy obrony jak Atletico, ani pomocy jak Ajax, ani ataku jak Atalanta
1
@Avada Kedavra Grypa nie rozprzestrzeniania się tak jak korona nie wymyślaj
1
Wrocław odwołał wszystkie zajecia na uczelniach w tym na mojej masakra zaczynam doświadczać wirusa na własnej skórze, jest to jednak rzecz poważna, bo jednak jakoś te studia będe musiał zaliczyc w terminach..
0
La Liga bez publiczności do 4 kwietnia więcej mecz z Napoli na pewno przy pustych trybunach
15
Kiedy ostatnio Real dostał 2 min doliczone jak przegrywał/remisował?
4
Tak jest 5 min to takie minimum jakie Real musi dostać, w Classico oczywiscie tylko 3 min przy 1:0
0
Typ z Betisu jaka panika boże, zamiast zagrac do bramkarza
0
On podawał ma prawde?
0
Boże Barta co ty zrobiłeś
1
Vidal powinien mieć w Fifie podania na 20
25
Przecież Vidal nie wziął udziało w akcji po podaniu Leo tylko dopiero po podaniu gracz a RSSS to jaki spalony?
0
No ewidentna ręka
4
Brawo Alba właśnie widać jak ty myślisz na boisku
0
@kuz Dlatego pewnie pierwszy zejdzie w 2 połowie, takie jest dziwne czytanie meczów ostatnih trenerow Barcy
3
45 min Grizmman kompletny brak talentu jak od zdobył Mistrzostwo Świata z Francja?
3
Wybitny strzał wybitnego piłkarza
0
Semedo ma pilke na wgranie w pole karne, ale nie przeciez trzeba zatrzymac i poac do tylu....
1
@Katalonbar I nikt nie biegnie do kontr, bo my nie mamy zadnych napastników
1
Rakitic tak potrzebuje z 10 sekund żeby się zastanowić do kogo podać