kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti No biorąc pod uwagę 2 miesiące przerwy Marca, rzeczywiście Neto może grać na początku
0
@Lordzi Bo to jest dobry mówca i kłamca, miał 5 lat żeby dobrze prowadzić klub i doprowadził go na dno, myślisz że nagle zmienił podejście?
2
@Bruttal Filarem powinna być cała drużyna, Messi ma 32 lata i gra coraz gorzej nie lepiej
0
Według mnie formacja 4-2-1-3 to najlepsza dla nas możliwość z Leo na Spo, nowym napastnikiem i skrzydłami chciałbym zobaczyć tak grając Barce
0
Tak szczerze to mam nadzieję że Koeman skróci wakacje piłkarzy do 2 tyg nie grali praktycznie 3 miesiące 2 tyg im wystarczy, a jest sporo do trenowianai
1
Jak dla mnie potrzebujemy min 3 ttanserow srokowy napastnik, pomocnik i prawy obrońca
5
Abidal także powinien potrafić spojrzeć w lustro powiedzieć że dał dupy i ustąpić miejsca komuś, kto się na tym zna szczerze jest beznadziejnym Dyrektorem, chciałbym Puyola na tym stanowisku oczywiście z nowym prezydentem
26
Imo bezsensu decyzja Koemana ma reprezentacje ma dobra markę na razie ma czystą głowę euro za rok, pcha się do gówna w Barcelonie z beznadziejnym zarządem
0
@Cvzx Ta szatnia razem z Messim po takiej porażce nie powinna mieć możliwościowi wyjść z treningu bez pozwolenia trenera
0
@kkbarca Na szczęście wybory będą albo teraz albo w przyszłym roku, a nowy prezydent będzie chciał odbudować szybko drużynę, hajs tez powinien byc
0
@deyna2018 Jest lepszy od Vidala, Rakitica, Busiego, Roberto, Rafinhi, wiec skoro oni graja w podstawie to Cou powinien zostać i z nowym trenerem grać swoje
0
@robsesh IMO Font powinien jakiś pakt zawrzeć z Laporta i razem wywołać rewolucję
0
Czas Messiemu zabrać opaskę kapitanem jest beznadziejnym i każdy o tym wie on pewnie też
0
@TR3YWAY Wystarczy wymienić 5 mamy młodych jak Fati czy Puig, może Dembele coś zacznie robić tylko co z Cou i Griezmannem to ja nie mam pojęcia musi być kompletna zmiana styku gry i formacji musi przyjść trener który cokolwiek ogarnia
0
Ciekawe czy Messi myśli o odejściu lub zakończeniu kariery, myślę że wystarczy mu upokorzeń, a z Pochentino nie będzie fajerwerków
0
@wojtuh10 Mamy praktycznie same porażki i lanie od 3 lat i co zmieniło się coś?
0
Sami sobie strzelamy bramki jesteśmy słabi i niestety to widać, szkoda liczyłem na motywację i dobry mecz, ale w tym sezonie to nie możliwe
0
Semedo niech już się kurwa pakuję
2
Najgorszy w dzisiejszym meczu będzie komentarz, będzie to jakby oglądać reprezentacje Polski grającą z Hiszpania, komentarz na polsacie i tak jest beznadziejny, a dzisiaj pewnie sięgnie dna
5
Muriell zmiana po prostu fenomenalna
0
Taki finał z Psg Messi vs Neymar i wygrana Barcy co to by była za historia
1
Że sportowego punktu widzenia Atalanta nie grała tylko się broniła i ma za swoje
0
Chłop kuleje zamiast go postawić w polu karnym niech stoi to on na środku boiska macha rękoma xd
0
Jak w meczu z Bayernem zobaczę ze Suarez i Messi nie wracają do obrony to po sezonie emerytura dla panów kiedy jak nie teraz maja biegać cały czas przez 90 minut.
4
Japier.... chyba najgorszy strzał z karnego jaki widziałem xd
2
Traore jaki dzik, aż by sie chciało go w Barcelonie
1
@Fake69 To jest najwiekszy debilizm naszych trenerów, a później jest mecz jak z LFC trzeba coś zmienić strzelić bramke, ale rezerwowi są cali osrani bo wczesniej nie wchodzili nie grali, a teraz nagle musza wejsc, mamy 3:1 gra przestaje sie kleic zamiast zrobic 4 zmiany dac dobrych graczy jak Fati i Puig to nic zero reakcji, Setien jest tak samo slaby jak Valverde. Niewykorzystywanie ławki rezerwowych to najgorszy grzech Barcelony od wielu lat
0
Bottas objechany plus 1pkt dla Hamiltona no to słaby weekend kolejny
0
Byle Bottas był drugi, albo 5 :)
0
Strasznie ryzykowana strategia Merca ale mają najlepszego kierowcę w historii w bolidzie więc z nim wszytko się może udać