0

@Ghotti No biorąc pod uwagę 2 miesiące przerwy Marca, rzeczywiście Neto może grać na początku

0

@Lordzi Bo to jest dobry mówca i kłamca, miał 5 lat żeby dobrze prowadzić klub i doprowadził go na dno, myślisz że nagle zmienił podejście?

2

@Bruttal Filarem powinna być cała drużyna, Messi ma 32 lata i gra coraz gorzej nie lepiej

0

Według mnie formacja 4-2-1-3 to najlepsza dla nas możliwość z Leo na Spo, nowym napastnikiem i skrzydłami chciałbym zobaczyć tak grając Barce

0

Tak szczerze to mam nadzieję że Koeman skróci wakacje piłkarzy do 2 tyg nie grali praktycznie 3 miesiące 2 tyg im wystarczy, a jest sporo do trenowianai

1

Jak dla mnie potrzebujemy min 3 ttanserow srokowy napastnik, pomocnik i prawy obrońca

5

Abidal także powinien potrafić spojrzeć w lustro powiedzieć że dał dupy i ustąpić miejsca komuś, kto się na tym zna szczerze jest beznadziejnym Dyrektorem, chciałbym Puyola na tym stanowisku oczywiście z nowym prezydentem

26

Imo bezsensu decyzja Koemana ma reprezentacje ma dobra markę na razie ma czystą głowę euro za rok, pcha się do gówna w Barcelonie z beznadziejnym zarządem

0

@Cvzx Ta szatnia razem z Messim po takiej porażce nie powinna mieć możliwościowi wyjść z treningu bez pozwolenia trenera

0

@kkbarca Na szczęście wybory będą albo teraz albo w przyszłym roku, a nowy prezydent będzie chciał odbudować szybko drużynę, hajs tez powinien byc

0

@deyna2018 Jest lepszy od Vidala, Rakitica, Busiego, Roberto, Rafinhi, wiec skoro oni graja w podstawie to Cou powinien zostać i z nowym trenerem grać swoje

0

@robsesh IMO Font powinien jakiś pakt zawrzeć z Laporta i razem wywołać rewolucję

0

Czas Messiemu zabrać opaskę kapitanem jest beznadziejnym i każdy o tym wie on pewnie też

0

@TR3YWAY Wystarczy wymienić 5 mamy młodych jak Fati czy Puig, może Dembele coś zacznie robić tylko co z Cou i Griezmannem to ja nie mam pojęcia musi być kompletna zmiana styku gry i formacji musi przyjść trener który cokolwiek ogarnia

0

Ciekawe czy Messi myśli o odejściu lub zakończeniu kariery, myślę że wystarczy mu upokorzeń, a z Pochentino nie będzie fajerwerków

0

@wojtuh10 Mamy praktycznie same porażki i lanie od 3 lat i co zmieniło się coś?

0

Sami sobie strzelamy bramki jesteśmy słabi i niestety to widać, szkoda liczyłem na motywację i dobry mecz, ale w tym sezonie to nie możliwe

0

Semedo niech już się kurwa pakuję

2

Najgorszy w dzisiejszym meczu będzie komentarz, będzie to jakby oglądać reprezentacje Polski grającą z Hiszpania, komentarz na polsacie i tak jest beznadziejny, a dzisiaj pewnie sięgnie dna

5

Muriell zmiana po prostu fenomenalna

0

Taki finał z Psg Messi vs Neymar i wygrana Barcy co to by była za historia

1

Że sportowego punktu widzenia Atalanta nie grała tylko się broniła i ma za swoje

0

Chłop kuleje zamiast go postawić w polu karnym niech stoi to on na środku boiska macha rękoma xd

0

Jak w meczu z Bayernem zobaczę ze Suarez i Messi nie wracają do obrony to po sezonie emerytura dla panów kiedy jak nie teraz maja biegać cały czas przez 90 minut.

4

Japier.... chyba najgorszy strzał z karnego jaki widziałem xd

2

Traore jaki dzik, aż by sie chciało go w Barcelonie

1

@Fake69 To jest najwiekszy debilizm naszych trenerów, a później jest mecz jak z LFC trzeba coś zmienić strzelić bramke, ale rezerwowi są cali osrani bo wczesniej nie wchodzili nie grali, a teraz nagle musza wejsc, mamy 3:1 gra przestaje sie kleic zamiast zrobic 4 zmiany dac dobrych graczy jak Fati i Puig to nic zero reakcji, Setien jest tak samo slaby jak Valverde. Niewykorzystywanie ławki rezerwowych to najgorszy grzech Barcelony od wielu lat

0

Bottas objechany plus 1pkt dla Hamiltona no to słaby weekend kolejny

0

Byle Bottas był drugi, albo 5 :)

0

Strasznie ryzykowana strategia Merca ale mają najlepszego kierowcę w historii w bolidzie więc z nim wszytko się może udać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?