kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Wybory zmienią jego nastawienie przyjdzie Xavi już ku się nie będzie opłacało odchodzić
0
Ma ktoś może Xiaomi? Potrzebuje sobie ustawić automatyczna zmianę tapety na ekranie blokady na Huawei tak miałem i ładnie to wyglądało,a na Xiaomi nie mogę znaleźć Miui 12
0
@barcelonaLM Skończy się jak zobaczymy to nagranie xd
1
Messi ma propozycje nowego kontraktu, chociaż by miał odwagę i przyjechał na trening skoro dalej jest piłkarzem Barcy i duże prawdopodobieństwo że zostanie w klubie
0
@Knio Ja o 16 grałem i teraz nie da sie strzelac :D
1
@Knio Też gram w Wota dzisiaj się nie da, lagi jak nie wiem :)
5
@masq Nie ma go na treningu, schował się w jakiś schronie i czeka na ojca
2
Coś mi się wydaje że ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni, atmosfera, morale w zespole, brak Messiego, niewiadomo kto zostaje kto będzie grał 13 dni do rozpoczęcia sezonu to się nie może dobrze skończyć. Zostaje nam przeboleć sezon i czekać na nowego prezydenta i może Xaviego nowy rozdział w Barcelonie i tyle, a teraz po prostu oglądać Barce i cieszyć się z każdej zdobytej bramki i punktu
0
@app23 No tak średnio myślę że mając rok nie założyłbym tutaj konta :)
0
Ciekawe czy w najbliższych latach w ogóle ktoś się odważy wziąć koszulkę z numerem 10
1
@BarcaInfo Dlaczego jeszcze go nie ma w Manchesterze i nie podpisuje umowy z City?
37
Messi zapomniał o kibicach, kibice zapomną o Messim, wybacz królu ale po tylu latach tak się nie robi my też mamy dość Bartomeu, ale zostajemy z Barca, a ty uciekasz
0
@geass Powinni zatrudnić jakiegoś trenera personalnego i on powinien ich tyrać na treningach
0
@Kwiatek67 Właśnie nie ma od niego żadnej oficjalnej wypowiedzi, wszystko wiemy z mediów więc nic oficjalnie nie wiem, więc Messi musi przyjść na trening jest on największą legenda klubu i ma 33 lata takie zachowanie nie pasuje do niego, dobrze sam wie że jest większy i ważniejszy niż zarząd i stoi za nim miliony kibicow, a ich olewać nie powinien
0
Ciekawe czy Messi jutro przyjedzie, jak nie to stracę do niego szacunek
2
@Piotr777 Co by nie mówić Messi zachowuje się jak dziecko, nie jak największą legenda klubu jak i historii piłki nożnej, ma 33 lata a wymusza transfer i zachowuje się jak młody Neymar
0
@BarcaInfo Fest dobrzy piłkarze haha zaśmiałbym im się w twarz jakby dali taka propozycje
3
@BarcaInfo Ten news także jest z dupy xd
0
@BarcaInfo Messi jeszcze nie spotkał się z żadnym dziennikarzem, rozumiem ze przekazał te informacje poprzez telefon? Coś mi sie nie chce w to wierzyc
3
W ogóle z zachowania Suareza, wniosku iż on myśli że jest w świetnej formie fizycznej jak i strzeleckiej, jest podstawowym zawodnikiem i zasługuje na 90 min w każdym meczu, jeżeli Messi myśli tak samo może jednak nie warto za nim płakać
1
Kupuje ktoś na Alli rzeczy? Mogę brać bez zadnego strachu? https://pl.aliexpress.com/item/4001119859634.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.98581963EOvf7P&algo_pvid=7a706770-7f87-4f34-9692-dfce187dd3db&algo_expid=7a706770-7f87-4f34-9692-dfce187dd3db-2&btsid=0b0a0ad815985473647011603e2ab2&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
7
Ale ten nowy fejs jest powalony
0
@DanielOOL Barca to nie Messi, Messi to Barca
0
W ogóle na prawde Messi chce się przeprowadzić do Anglii z całą rodziną, zostawiając tutaj wszytko? Trochę to dziwne
1
W ogóle Messi na prawde ma w domu fax?
0
@ChampionLW No własnie nie wiem na co liczy Suarez xd Pierwszy do wywalenia/ławki, bo gra tragicznie
1
@soczeq Szerze wole ich niż Bartomeu, a Koeman jednak coś zmieni musi zmienić
0
@adrian89 Bartomeu nie należny się żaden szacunek jest najgorszym prezydentem od 20 lat, nie zrobił nic dobrego dla klubu, żadnego transerfu, żadnego dobrego trenera, żadnego dobrze sprzedanego zawodnika, żadnego dobrego dyrektora sportowego nic
3
BBC: Bartomeu has offered to resign in exchange for Leo Messi to not terminate his contract and stay at Barcelona.
0
@Bartunek Z Argentyny 2 razy odchodził wiemy jak się skończyło, każdy ma dość Bartomeu i wybory powinny być w październiku