2

@Encore Tylko 3 razy wygrał? Słabo

0

Ciekawe mnie czy Pjanic to będzie jakiekolwiek wzmocnienie, czy to będzie kolejny beznadziejny piłkarz na dodatek stary i lepiej było zostać z Arthurem

2

Liczę dzisiaj na przyjemna grę dla oka i zwycięstwo, aby trochę budować morale i zapomnieć o burdelu w klubie tylko skupić się na grze. VeB!

3

@AduŚ07 U nas nie wiedzą o tym od 5 lat

4

@RadekACCA Nie jesteś do końca normalny, po 1 w jakim wieku i w jakiej sytuacji przychodzi dani piłkarze ile lat grali w klubie, w jakim wieku i w jakiej sytuacji odchodzą Ci piłkarze chciałbym żeby za 34 letniego Suareza i Rakiticia dostali 100 mln?

0

@ForcaMilosz Alenia nie dał rady w Betisie nie poradzil sobie, ma być wzmocnieniem Barcy?

1

@Qexi Wydaje mi się ze chyba nie trafiłmy juz ma trenera który na prawdę wie czego chcę,jak on widzi Alenie w składzie to trener jest nieporozumieniem

34

@WisniaKala Wstydziłaby się zakładać tą koszulkę według mnie ten numer tyle znaczy ze powinien go zakładać podstawowy zawodnik, w ogóle dlaczego ten chłop zostaję w klubie

0

Nie uważacie ze mamy jedną z najgorszych lin defensywnych w top 20 drużynach na świecie i Koeman nawet nie chcę Araujo dać, ja już patrzeć nie mogę na obronę Roberto-Pique-Langket-alba ile jeszcze muszą razy dać dupy żeby ich zmienili

0

@Rastafarnianin Trincao, Pedri, powrót Cou widzisz żeby ktoś prócz Chelsea, które miało bana rok temu robił duze transfery w tym okienku? Wiesz jakie straty przyniósł Covid?

0

@MateuszQ Gol Dembele nic by nie dał przegrałby 5:0

1

Chłop spoerdzielil sam na sam i przy akcji 3 na 2 strzela z połowy co to za typ

0

@draxidox Tragedia ten strzał chociaż mocniej mógł kopnąć i podnieść tą piłkę

0

Zajebisty strzał xd

0

Lewy też juz zmachany

0

@kulek22 Ja też juz zasypiam nudy

0

@FranzMaurer Ale nie on jest od tego powinien grać gdyby nie było? Chłop by się skompromitował

2

Chłop rękę podnosi i trzyma 10 sekund zamiast grać co to było? Ma farta ale takie coś to jest kryminał

0

@wroclawianin89 Klubowych chyba w tym roku nie będzie tylko w lutym jakos

0

@Slazmi Idź żałuj gdzie indziej

0

@Cwaniak4 Zobaczymy co pokażą w niedzielę i jak będzie wyglądał październik wtedy będzie już dużo wiedzieć

2

@Tarins Liga mistrzów w polsacie traci swój urok jest to najgorzej prowadzone studio i mecze jakie widziałem

7

Komentarz usunięty

0

W piłce nożnej pressing to jest podstawa żeby zdobywać trofea, liczę na to w tym sezonie , ale Messi musi zacząć biegać inaczej nie zdobędziemy nic

1

Rakitic w podstawowym składzie na Bayern xd

0

@kuz Tylko ze nie po to kupiłem tym bardziej że aktualizacje poprawiają rozgrywkę, ale jak widać grać sie nie da xd

0

Miał ktoś może problem z wyłączającym się co chwile Assasynem Odyssey? Orginalna wersja, komputer stoi na rtx 2070 robiłem juz wszystko, ale ciagle po 10 min gra się zasina i wyłącza, strasznie to irytuje na takim komputerze

0

@KimBassinger1 Pogralby jakby tak nie obniżył swojego poziomu jak przez ostatnie 2 lata

4

Trzeba było pracować na treningach i trzymać dobra dietę, a nie teraz użalać się nad sobą

0

Doczekamy się kiedy Pesa, z oficjalnym polskim tłumaczenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?