kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Tylko 3 razy wygrał? Słabo
0
Ciekawe mnie czy Pjanic to będzie jakiekolwiek wzmocnienie, czy to będzie kolejny beznadziejny piłkarz na dodatek stary i lepiej było zostać z Arthurem
2
Liczę dzisiaj na przyjemna grę dla oka i zwycięstwo, aby trochę budować morale i zapomnieć o burdelu w klubie tylko skupić się na grze. VeB!
3
@AduŚ07 U nas nie wiedzą o tym od 5 lat
4
@RadekACCA Nie jesteś do końca normalny, po 1 w jakim wieku i w jakiej sytuacji przychodzi dani piłkarze ile lat grali w klubie, w jakim wieku i w jakiej sytuacji odchodzą Ci piłkarze chciałbym żeby za 34 letniego Suareza i Rakiticia dostali 100 mln?
0
@ForcaMilosz Alenia nie dał rady w Betisie nie poradzil sobie, ma być wzmocnieniem Barcy?
1
@Qexi Wydaje mi się ze chyba nie trafiłmy juz ma trenera który na prawdę wie czego chcę,jak on widzi Alenie w składzie to trener jest nieporozumieniem
34
@WisniaKala Wstydziłaby się zakładać tą koszulkę według mnie ten numer tyle znaczy ze powinien go zakładać podstawowy zawodnik, w ogóle dlaczego ten chłop zostaję w klubie
0
Nie uważacie ze mamy jedną z najgorszych lin defensywnych w top 20 drużynach na świecie i Koeman nawet nie chcę Araujo dać, ja już patrzeć nie mogę na obronę Roberto-Pique-Langket-alba ile jeszcze muszą razy dać dupy żeby ich zmienili
0
@Rastafarnianin Trincao, Pedri, powrót Cou widzisz żeby ktoś prócz Chelsea, które miało bana rok temu robił duze transfery w tym okienku? Wiesz jakie straty przyniósł Covid?
0
@MateuszQ Gol Dembele nic by nie dał przegrałby 5:0
1
Chłop spoerdzielil sam na sam i przy akcji 3 na 2 strzela z połowy co to za typ
0
@draxidox Tragedia ten strzał chociaż mocniej mógł kopnąć i podnieść tą piłkę
0
Zajebisty strzał xd
0
Lewy też juz zmachany
0
@kulek22 Ja też juz zasypiam nudy
0
@FranzMaurer Ale nie on jest od tego powinien grać gdyby nie było? Chłop by się skompromitował
2
Chłop rękę podnosi i trzyma 10 sekund zamiast grać co to było? Ma farta ale takie coś to jest kryminał
0
@wroclawianin89 Klubowych chyba w tym roku nie będzie tylko w lutym jakos
0
@Slazmi Idź żałuj gdzie indziej
0
@Cwaniak4 Zobaczymy co pokażą w niedzielę i jak będzie wyglądał październik wtedy będzie już dużo wiedzieć
2
@Tarins Liga mistrzów w polsacie traci swój urok jest to najgorzej prowadzone studio i mecze jakie widziałem
7
Komentarz usunięty
0
W piłce nożnej pressing to jest podstawa żeby zdobywać trofea, liczę na to w tym sezonie , ale Messi musi zacząć biegać inaczej nie zdobędziemy nic
1
Rakitic w podstawowym składzie na Bayern xd
0
@kuz Tylko ze nie po to kupiłem tym bardziej że aktualizacje poprawiają rozgrywkę, ale jak widać grać sie nie da xd
0
Miał ktoś może problem z wyłączającym się co chwile Assasynem Odyssey? Orginalna wersja, komputer stoi na rtx 2070 robiłem juz wszystko, ale ciagle po 10 min gra się zasina i wyłącza, strasznie to irytuje na takim komputerze
0
@KimBassinger1 Pogralby jakby tak nie obniżył swojego poziomu jak przez ostatnie 2 lata
4
Trzeba było pracować na treningach i trzymać dobra dietę, a nie teraz użalać się nad sobą
0
Doczekamy się kiedy Pesa, z oficjalnym polskim tłumaczenie?