0

@tadzik447 Ja tam byłem parę razy nigdy nic dziwnego się nie wydarzy, jest to największy klub we Wrocławiu dlatego tam ludzkie chodzą

5

Dlaczego my zawsze jak mamy mecz ciężki w lidze później mamy jeszcze cięższy mecz w LM? co roku jest coś takiego to nienormalne

1

Tak w ogóle to Araujo wczoraj popełnił jakiś błąd, dał się wyprzedzić czy cokolwiek? Porównując jego połowę do połowy Langleta, ten pierwszy zagrał mecz 2x lepszy, nie wiem na co czekają z numerem dla niego w pierwszym zespole

0

@mrboom 2 to idealny numer dla PO

0

Długo jeszcze drużyny z Ukrainy i Rosji nie będą mogły na siebie trafić? Co za bezsensu sytuacja mieszać politykę w sport, jak nie potrafią się dogadać do mecz na neutralnym terenie bez kibiców i tyle

0

@abram3k Już potwierdzili min 2 miesięcy przerwy, problemy z więzadłem bocznym

0

Ma ktos powtorke z varu? Chetnie zobaczę to dluzej nic na meczu, bo oczywiscie na meczu szybko usunęli powtórkę i pozniej juz nic nie bylo

8

Niemożliwe szczęście Milanu

2

Co to sa za karne hahaj

0

Teraz drugi bramkarz, hahahaha też nie strzelił i od nowa jadą

0

Donnanruma właśnie karnego nie strzelił xe

0

@Barca1992 Niech odpocznę Sevilla to znowu ciężki mecz

24

Ale Pedri także dał super zmianę koleś 17 lat, a inteligencja jak Iniesta, Trincao gorzej no ale bywa, ciekawe ze nie wszedł Pjanic i ciekawe co z Dembele

2

Koeman Messi kocham was!!!!

1

@Grabarz1750 Bez przesady full wolnego miejsca pełny sił on nie potrafi jedynego piłkarza minąć i piłkę przetrzymać

25

Trinicao beznadziejna zmiana

0

Araujo kolejny mecz jak profesor

1

Pjanic gdzie jest Pjanic

0

@konrad1661 i Pique na skrzydle

1

Ale podanie do Alby nie wiem po co jak miał lepsze opcję, Pique na skrzydle leciał xe

2

Ten sędzia jest walnięty od razu żółta kartę wyjmuje o co mu chodzi?

0

Trinicao po co ty do środka schodzisz jak masz cała flankę przed soba

0

Messi wracaj, albo zmiana!!!

0

@krzysiuw Celta nas ciśnie co ty w ogóle piszesz za bzdury

2

Imo za Messiego powinien wejść Dembele i grać w obronię i na kontrę, bo jednak Messi nie wraca cały czas

1

Znowu Trinicao powinien być przy Nolito

1

Trinicao biegaj,a nie truchtem!!

2

Pjanic za Busiego niech wejdzie

0

Ręka Messiego na spalonym?

0

Spalony hahahaha szybko sprawdzi powtórki oczywiście nie dostaniemy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?