kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Ja tam byłem parę razy nigdy nic dziwnego się nie wydarzy, jest to największy klub we Wrocławiu dlatego tam ludzkie chodzą
5
Dlaczego my zawsze jak mamy mecz ciężki w lidze później mamy jeszcze cięższy mecz w LM? co roku jest coś takiego to nienormalne
1
Tak w ogóle to Araujo wczoraj popełnił jakiś błąd, dał się wyprzedzić czy cokolwiek? Porównując jego połowę do połowy Langleta, ten pierwszy zagrał mecz 2x lepszy, nie wiem na co czekają z numerem dla niego w pierwszym zespole
0
@mrboom 2 to idealny numer dla PO
0
Długo jeszcze drużyny z Ukrainy i Rosji nie będą mogły na siebie trafić? Co za bezsensu sytuacja mieszać politykę w sport, jak nie potrafią się dogadać do mecz na neutralnym terenie bez kibiców i tyle
0
@abram3k Już potwierdzili min 2 miesięcy przerwy, problemy z więzadłem bocznym
0
Ma ktos powtorke z varu? Chetnie zobaczę to dluzej nic na meczu, bo oczywiscie na meczu szybko usunęli powtórkę i pozniej juz nic nie bylo
8
Niemożliwe szczęście Milanu
2
Co to sa za karne hahaj
0
Teraz drugi bramkarz, hahahaha też nie strzelił i od nowa jadą
0
Donnanruma właśnie karnego nie strzelił xe
0
@Barca1992 Niech odpocznę Sevilla to znowu ciężki mecz
24
Ale Pedri także dał super zmianę koleś 17 lat, a inteligencja jak Iniesta, Trincao gorzej no ale bywa, ciekawe ze nie wszedł Pjanic i ciekawe co z Dembele
2
Koeman Messi kocham was!!!!
1
@Grabarz1750 Bez przesady full wolnego miejsca pełny sił on nie potrafi jedynego piłkarza minąć i piłkę przetrzymać
25
Trinicao beznadziejna zmiana
0
Araujo kolejny mecz jak profesor
1
Pjanic gdzie jest Pjanic
0
@konrad1661 i Pique na skrzydle
1
Ale podanie do Alby nie wiem po co jak miał lepsze opcję, Pique na skrzydle leciał xe
2
Ten sędzia jest walnięty od razu żółta kartę wyjmuje o co mu chodzi?
0
Trinicao po co ty do środka schodzisz jak masz cała flankę przed soba
0
Messi wracaj, albo zmiana!!!
0
@krzysiuw Celta nas ciśnie co ty w ogóle piszesz za bzdury
2
Imo za Messiego powinien wejść Dembele i grać w obronię i na kontrę, bo jednak Messi nie wraca cały czas
1
Znowu Trinicao powinien być przy Nolito
1
Trinicao biegaj,a nie truchtem!!
2
Pjanic za Busiego niech wejdzie
0
Ręka Messiego na spalonym?
0
Spalony hahahaha szybko sprawdzi powtórki oczywiście nie dostaniemy?