kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby lepsza druga połowa mamy mocna ławkę po wygraną!!
0
Słaby mecz beznadziejnie Griezmann, słaby Messi, Fati i De Jong, Alba wykluczony z gry mamy lepsza ławkę od Sevilli to powinno pomóc
1
Tak Fati podanie do Messiego przy którym jest 3 obrońców...
0
Messi dlaczego ty nie podajesz?
4
Griezmann jest tak beznadziejny ze nawet w obronie nic nie robi dzisiaj
6
Messi zaczyna irytować
12
Znowu kurwa zaczynają grać wszystko do Messiego zaraz mnie trafi
2
Griezmann oczywiście nie może dobrze przyjąć ja pierdziele
0
@jutroIV Nie dzisiaj na C+
2
@NaFazieHitman Tylko piłkarza zakażonym, Ci zdrowi mogli jechać
5
Napoli to jest żałosny klub
6
3 szansa dla Griezmanna jeżeli teraz jej nie wykorzysta z Getafe nie ma możliwsci żeby grał znowu od 1 minuty
0
@mekston No i co? Grają słabo jak nie wiem, ale Levante jest pierwsze do spadku
0
To Levante jest tak beznadziejnie ze Real powinien wygrywać juz 5:0 W tym meczu na prawdę
6
Faul ewidentny, w meczu Barcy decyzję podjęli w 3 sekundy,a tutaj oczywiście czekamy
6
Gdzie jest 2 żółta dla Casemiro?
1
Levante ewidentnie chcę stracić więcej bramek dzisiaj
0
@Lordzi Angielska nie lepsza oglądam Arsenal zaraz zasnę
6
Chłop zrobił artykuł o wypadku w GTA 5 myślałem ze widziałem już wszystko - https://wrc.net.pl/pr-samochody-jedne-po-drugich-wpadaly-w-przepasc-zjazd-glabow-czy-o-co-chodzi
0
@itmustbejoke Według mnie Griezmann nie zagra, ale nie wiem czy da za niego Dembele czy Trincao chyba tego 2
0
@Grubson06 Fajnie będzie sobie na trybunach marnował karierę nie polecam takich graczy
0
@VenoM Myślę że to nie jest główna przyczyna,ale raczej w następnym meczu nie zacznie od 1 minuty
4
Suarez się nagrał statystyki po 3 meczach 2 bramki i asysta wciąż dobre, ale w 38 kolejkach jak będzie 10 bramek to będzie dobrze
0
@Jersi Lodi 73 do 13 także nieźle
1
@kiper09 Dla porównania João Félix 35 kontaktów 15 piłek straconych, 0 strzał także trzymają obaj poziom
0
Suarez do 60 min, 21 kontaktów z piłka 8 strat, 1 strzał niecelny i tyle xd
0
@jeyx77x Nauczy się
0
@Encore Oglądałem mecz dzisiaj LeBron wcale nie grał jakoś super, po prostu wykorzystuje wzrost i siłę za to AD mecz świetny te jego zbiórki, ale brakowało mi w meczu akcji typu Kobe minięcie 3 i wsad ja szybkości, oraz jego celnych rzutów za 3 czy z pół dystansu, czy LeBron jest lepszy od Kobe w top formie? Chyba dużo mu brakuję
0
@Hasszz Jest w końcu język polski w pes?
4
Myślicie ze zrobią kiedyś na Flashsccorze możliwości poukładanie lig jak od góry do dołu według własnego uznania jedyne czego brakuje w tej aplikacji/stronie