0

Oby lepsza druga połowa mamy mocna ławkę po wygraną!!

0

Słaby mecz beznadziejnie Griezmann, słaby Messi, Fati i De Jong, Alba wykluczony z gry mamy lepsza ławkę od Sevilli to powinno pomóc

1

Tak Fati podanie do Messiego przy którym jest 3 obrońców...

0

Messi dlaczego ty nie podajesz?

4

Griezmann jest tak beznadziejny ze nawet w obronie nic nie robi dzisiaj

6

Messi zaczyna irytować

12

Znowu kurwa zaczynają grać wszystko do Messiego zaraz mnie trafi

2

Griezmann oczywiście nie może dobrze przyjąć ja pierdziele

0

@jutroIV Nie dzisiaj na C+

2

@NaFazieHitman Tylko piłkarza zakażonym, Ci zdrowi mogli jechać

5

Napoli to jest żałosny klub

6

3 szansa dla Griezmanna jeżeli teraz jej nie wykorzysta z Getafe nie ma możliwsci żeby grał znowu od 1 minuty

0

@mekston No i co? Grają słabo jak nie wiem, ale Levante jest pierwsze do spadku

0

To Levante jest tak beznadziejnie ze Real powinien wygrywać juz 5:0 W tym meczu na prawdę

6

Faul ewidentny, w meczu Barcy decyzję podjęli w 3 sekundy,a tutaj oczywiście czekamy

6

Gdzie jest 2 żółta dla Casemiro?

1

Levante ewidentnie chcę stracić więcej bramek dzisiaj

0

@Lordzi Angielska nie lepsza oglądam Arsenal zaraz zasnę

6

Chłop zrobił artykuł o wypadku w GTA 5 myślałem ze widziałem już wszystko - https://wrc.net.pl/pr-samochody-jedne-po-drugich-wpadaly-w-przepasc-zjazd-glabow-czy-o-co-chodzi

0

@itmustbejoke Według mnie Griezmann nie zagra, ale nie wiem czy da za niego Dembele czy Trincao chyba tego 2

0

@Grubson06 Fajnie będzie sobie na trybunach marnował karierę nie polecam takich graczy

0

@VenoM Myślę że to nie jest główna przyczyna,ale raczej w następnym meczu nie zacznie od 1 minuty

4

Suarez się nagrał statystyki po 3 meczach 2 bramki i asysta wciąż dobre, ale w 38 kolejkach jak będzie 10 bramek to będzie dobrze

0

@Jersi Lodi 73 do 13 także nieźle

1

@kiper09 Dla porównania João Félix 35 kontaktów 15 piłek straconych, 0 strzał także trzymają obaj poziom

0

Suarez do 60 min, 21 kontaktów z piłka 8 strat, 1 strzał niecelny i tyle xd

0

@jeyx77x Nauczy się

0

@Encore Oglądałem mecz dzisiaj LeBron wcale nie grał jakoś super, po prostu wykorzystuje wzrost i siłę za to AD mecz świetny te jego zbiórki, ale brakowało mi w meczu akcji typu Kobe minięcie 3 i wsad ja szybkości, oraz jego celnych rzutów za 3 czy z pół dystansu, czy LeBron jest lepszy od Kobe w top formie? Chyba dużo mu brakuję

0

@Hasszz Jest w końcu język polski w pes?

4

Myślicie ze zrobią kiedyś na Flashsccorze możliwości poukładanie lig jak od góry do dołu według własnego uznania jedyne czego brakuje w tej aplikacji/stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?