kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Szybciej skończy mecz niż zaczał xd
0
@TheNekro94 Czyli 2 głosy były nie ważne xd
0
Barca powinna uczyć się pressingu LFC
1
Lacazette jaka pewność pod bramką i to wykończenie
1
@pt9 Dlatego trzeba mieć na nich plan na mecz
1
Arsenal jest beznadziejny żadnej taktyki jakieś agresywniej gry czy szybkich kontr, Arteta chyba sie nie nadaje
1
@Salwik92 Dalej jest podział także musisz mieć i to i to
0
Wilian zajebiste krycie
6
Grizmann chociaż raz mógłby zrobić akcję jak Salah
6
@VanBest Almera Poort to stacja kolejowa z tego co sprawdziłem
1
@Fabik Nawet nie wiedziałem az tak jego kariery nie śledzę, ale chyba powinien celować wyżej niz w słaby klub w Danii
1
Grabara w jakimś Aarhus z Danii jego kariera moze być jedną z gorszych jeżeli o naszych bramkarzach z potencjałem, ale chłopak ma mniej poukładane w głowie niz Dembele
0
@Pilka_jest_okragla To prawda akurat
0
Niech wejdzie Pjanic za Busiego chcę zobaczyć czy będzie lepiej
1
Koeman zamiany!!!!
1
Boże Grizmann, Roberto i Sergio jacy oni sa beznadziejni Koeman zobacz to!!!
0
@cules100pro Szczególnie że widać trochę dopuszczenie i zmiany być powinny
2
Roberto juz sie włącza Roberto
0
Busi najsłabszy, Grizmann najmniej widoczny
0
Sergio 3 podanie z rzędu niedokładne zaczyna się
0
Juz widać ze Roberto dalej beznadziejny, a Busi wolny...
0
Mogli by już wrócić kibice bo słabo tak wygląda Camp Nou
0
@BarcaInfo Obrona beznadziejna i Busi, ale to było wiadome że tak wyjdą cieszy ławka rezerwowych oby Koeman z niej korzystał ma aż 5 zmian
3
Równie dobrze Suarez może teraz nie strzelić w 5 meczach z rzedu panowie ;)
0
@MarioVeB! I dlatego grał tak beznadziejnie w poprzednik sezonie, był za gruby i nie potrafił podać na 2 metry?
9
Suarez ma na pewno motywacje żeby grać w Atleti, szkoda że w Barcelonie nie miał już żadnej motywacji
2
@Zip Niestety poziom wiekowy jest niski dlatego tak to wygląda
0
@umtiti Bo strzelił bramke? xd
0
@KamilZ Ty oglądałeś w ogóle mecze Barcy w poprzednim sezonie i widziałeś grę Suareza?
7
Liczę w dzisiejszym meczu na Pressing od 1 minuty i zaangażowanie wszystkich, jeżeli nie będzie pressingu, a Messi nie będzie biegał nic się nie zmieni