0

@Colon Szybciej skończy mecz niż zaczał xd

0

@TheNekro94 Czyli 2 głosy były nie ważne xd

0

Barca powinna uczyć się pressingu LFC

1

Lacazette jaka pewność pod bramką i to wykończenie

1

@pt9 Dlatego trzeba mieć na nich plan na mecz

1

Arsenal jest beznadziejny żadnej taktyki jakieś agresywniej gry czy szybkich kontr, Arteta chyba sie nie nadaje

1

@Salwik92 Dalej jest podział także musisz mieć i to i to

0

Wilian zajebiste krycie

6

Grizmann chociaż raz mógłby zrobić akcję jak Salah

6

@VanBest Almera Poort to stacja kolejowa z tego co sprawdziłem

1

@Fabik Nawet nie wiedziałem az tak jego kariery nie śledzę, ale chyba powinien celować wyżej niz w słaby klub w Danii

1

Grabara w jakimś Aarhus z Danii jego kariera moze być jedną z gorszych jeżeli o naszych bramkarzach z potencjałem, ale chłopak ma mniej poukładane w głowie niz Dembele

0

@Pilka_jest_okragla To prawda akurat

0

Niech wejdzie Pjanic za Busiego chcę zobaczyć czy będzie lepiej

1

Koeman zamiany!!!!

1

Boże Grizmann, Roberto i Sergio jacy oni sa beznadziejni Koeman zobacz to!!!

0

@cules100pro Szczególnie że widać trochę dopuszczenie i zmiany być powinny

2

Roberto juz sie włącza Roberto

0

Busi najsłabszy, Grizmann najmniej widoczny

0

Sergio 3 podanie z rzędu niedokładne zaczyna się

0

Juz widać ze Roberto dalej beznadziejny, a Busi wolny...

0

Mogli by już wrócić kibice bo słabo tak wygląda Camp Nou

0

@BarcaInfo Obrona beznadziejna i Busi, ale to było wiadome że tak wyjdą cieszy ławka rezerwowych oby Koeman z niej korzystał ma aż 5 zmian

3

Równie dobrze Suarez może teraz nie strzelić w 5 meczach z rzedu panowie ;)

0

@MarioVeB! I dlatego grał tak beznadziejnie w poprzednik sezonie, był za gruby i nie potrafił podać na 2 metry?

9

Suarez ma na pewno motywacje żeby grać w Atleti, szkoda że w Barcelonie nie miał już żadnej motywacji

2

@Zip Niestety poziom wiekowy jest niski dlatego tak to wygląda

0

@umtiti Bo strzelił bramke? xd

0

@KamilZ Ty oglądałeś w ogóle mecze Barcy w poprzednim sezonie i widziałeś grę Suareza?

7

Liczę w dzisiejszym meczu na Pressing od 1 minuty i zaangażowanie wszystkich, jeżeli nie będzie pressingu, a Messi nie będzie biegał nic się nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?