0

Pique i Langlet powinni zająć się gra w obronie nie odpowiadać za rozegranie akcji, a tak to wygląda

0

Dalej nie ma powtórki spalonego, ja dalej czekam

0

Coś śmierdzi ten spalony jak wszyscy sędziowie w Hiszpanii

2

Powtórkę spalonego zobaczymy?

0

Boże ile można sprawdzać taką sytuację co oni tam robią?

0

Jak Grizmann dalej będzie na lewej, a Fati na prawej to ja nie rozumiem o co tu chodzi na wrzutki gramy? bo nic innego oni zrobić nie mogą na nie swoich pozycjach, a Fati na prawej to gra w 10 od 1 min

1

@Avada Kedavra Gorzej tylko Żewłakow i Hajto

1

Za jakie grzechy oni komentują mecz Barcy boże widzisz, a nie grzmisz

0

@BarcaInfo Brawo 4 obrońców once de gala także musi być dobrze jak nie będzie dobrej gry, to nie licze na nic w tym sezonie

3

Mam nadzieję że dzisiaj na 4 obrońców zagramy i z wysokim mądrym pressingem chociaż przez 60 min gry i liczę na 3 bramki nasze

0

Tak szczerze ja na miejscu Setiena zagrał podstawowa 11 z Leganes, aby doskonalić swoje ustawienie i taktyke, a i wysoka wygrana mogła by podnieść morale na reszte sezonu

1

Czy oni nie widza że my mamy samych lewo nożnych piłkarzy w ataku Barcy? na co ten Rodrigo, który w ogóle bramek nie strzela, ale asystuje my asyst nie potrzebujemy tylko bramek, jak to będzie kolejny piłkarz który będzie podawał majac sam na sam z bramkarzem to ja nie mam pytan

0

@Mesi12 Czemu bramka anulowana bo nie widziałem?

1

Takimi meczami wygrywa sie Ligę i Real ta ligę wygra bo jest bardziej konkretny i dobry do bólu w defensywie

0

Ciekawe czy już ich znaleźli jakąś próba reanimacji skąd dziennikarze tak szybko o tym wiedzą i to napisali? przed napisaniem ktoś byl widział ratował?

3

Szok... obejrzałem może 5 meczy koszykówki w życiu 3 USA z Kobe w składzie jak jeszcze grał bo słyszałem że kozak i pamiętam jego reklamy z Messim straszna strata takiej legendy żyjącej już niestety nie.... RIP Kobe

0

@adekwatna Dużo lepiej niż Fati, Perez razem wzięci

0

Dla mnie to jest karny co to za przepis że jak koleś nie widzi typa, ale go fauluje to nie ma faulu xd to jak ktoś nie widzi, ale złamie typowi nogę to ok bo go nie widział?

2

@mekston Od 2 sezonów jest przepis o braku podwójnej kary dla zawodnika faulujacego w polu karnym żółta i kary, sędzia powinien wrócić na szkolenie

5

Lautaro marzenie, ale marzeniem tez jest gra z 4 obrońcami bo z 3 grać nie umieją i Fati odesłany do Barcy B żeby sobie pograł bez takiej presji jak teraz

0

@Suzu Wyrywałem 8 jakoś w listopadzie musisz iść do chirurga stomatologa, a wcześniej mieć zdjęcie zębów, zabieg trwa ok 50 min nic nie czujesz prócz nacisku na szczękę płacisz od groma pieniędzy dostajesz 7 dni zwolnienia, ja już na 3 dzień czułem się dobrze, a po tygodniu nie było śladu zabiegu

0

@sendesara Od podań mamy 9 innych zawodników którzy maja jeden cel podać piłkę przyda się typ co ma inny cel i jest nim oddać strzał na bramkę

2

@Coutinho007 Rodrigo zbawi nas pamiętaj moje słowa, on też lewo nożny nie? niedługo w Barcelonie 11 piłkarzy będzie lewo nożnych i gitara grajcie chłopaki

0

@PJ1985 tym bardziej nie rozumiem jego zakupu ktoś się zapytał wtedy Valdka czy ma jakikolwiek pomysł na niego? zarząd Barcy to są na prawde ludzie nieznający się na piłce, ani na Barcelonie

0

@kuz Następny tydzień będzie kluczowy

0

@PJ1985 Grizmann niech gra na środku Leo na prawej i Fati lewa strona, ewentualnie podczas Meczu Messi może z Grizmannem wymienić się pozycja czasami, ale prawo nożny zawodnik musi grać na lewym skrzydle i na odwrót chyba że gramy na wrzutki jak Real

1

@ollo0 Kupią go jak Neymara spowrotem, Verattiego czy innych dobrych graczy ostatnio

0

Ciekawi mnie kiedy nasi zawodnicy zagrają w końcu każdy na swojej pozycji, czy już tak każdy z Messim w składzie będzie robił eksperymenty jak Valdek z Grizmannem na lewej i Setien z Fatimy na prawej jak oni mają grać prawo i lewo nożny zawodnik na prawej i lewej stronie zamiast na odwrót, ostatnio każdy grał na swojej pozycji za Lucho gdzie Messi był na prawym skrzydle zawsze, Ney prawo nożny na lewym i Suarez atak wtedy był tryplet teraz nie będzie nic z takim ustawieniem

0

Oh dobrze ze zrobil zmiany teraz moze coś ruszy, a nie jest 85min xd

0

A my dalej 1 zmiana w meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?