kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB Według mnie nigdy nie warto kupować systemu tym bardziej z xkomu, 500zl to dla mnie żart można mieć taniej dużo taniej :)
0
@Coutinho007 Po co ma grać, jak i tak wraca do Realu. Arsenal nie walczy w sumie o nic teraz, wiec Arteta gra zawodnikami, którzy w przyszłosci bedą dalej z nim
0
@mcsarna Generalnie tak powinno być trener mówi kto mu jest potrzebny dyrektor sportowy załatwia, a nie on sobie szuka piłkarzy dla siebie i nie pyta trenera o zdanie
4
@Grubson06 I bardzo dobrze Setien moze miec na niego duzo lepszy pomysł niz Valverde, który nie miał żadnego
0
@IronSanHybrid To fałszywe wiadomości. Piqué powiedział sarkastycznie: „Przynajmniej odwołaliśmy szkolenie!”
3
@BarcaFan2001 Jasne w pressingu Leo brał udział, jednak przy akcjach Granady na naszej połowie wydaje mi sie że mialiśmy formacje 4-5 i Leo z przodu
2
@BarcaFan2001 Świetnie to wyglądało, wiadomo ze w 5 dni nie wyćwiczą wszystkiego, ale widać jakiś pomysł chociaż i wydaje mi się ze broniliśmy 4-5-0 bez Messiego. Zobaczymy jak to będzie wyglądać ze środkiem pola Busi-De Jong-Arthur bo to powinien być nasz podstawowy i mam nadzieje ze Umtiti na dłużej ugości w podstawowej 11.
I jeszcze chciałbym zobaczyc Cou u Setiena myśle że mógłby wiele nam dać jeszcze
15
Dembele pracuje już w Ciutat Esportiva, powrót chyba w lutym może być realny
0
Trochę bezsensu była gra Fatiego na prawym skrzydle, miał w sumie 3 akcje, ale w polu karnym nie było komu podać, jednak powinien grać na lewym skrzydle zdecydowanie lepiej się tam prezentuje
0
Boże Griezmann po ziemi, między nogami nie ma palę...
2
Messi dzisiaj gra w nie podaj do Grizmanna okiwaj cała drużynę przeciwnika
2
No jak przez 90 min będą podawać do Messiego wszystko, a jemu się nie uda czegoś zrobić to całkiem możliwe że nie wygrają tego meczu
0
Fati na prawej stronie jest beznadziejny niech wejdzie Perez, albo niech zmiano stronę
0
Zmiany zmiany zmiany!!!
0
I ekstra teraz muszą strzelić
9
Dobra weź tego Rakitica bo to jest zawodnik na Chiny nie ma Barce
0
Zmiany Setien zmiany, bo jak widać nie idzie to dobrze
0
Jak nie zmiana tych beznadziejnych podań typu Roberto to mało się zmieni, bo akcji z takich podań zribic się nie da
6
Rakitic jakby podał czasami jakoś inaczej niż wiem że poda to byłby sukces, jakąś próba chociaż minięcia obrony podaniem prostopadłym czy górna jakąś propozycję piłkę
5
Tyle grania w dziadka, a dużo prostych podań jest niecelnych
0
Fati zdecydowanie nie radzi sobie z lewym obrońca Granady, dlaczego nie zamienia się stronami z Grizmannem?
0
@Volk Po co Vidal mu podał piłkę jeszcze za plecy
2
Po co ten Vidal zagrał od razu do Messiego no po co??? dlaczego wszystko musi być podawane do Messiego???
0
Zmiana Vidal bo chyba najsłabszy dziś
0
Bardzo dobrze dzisiaj broni Granada i to jest problem
3
Ewidentnie w ataku gramy na 3 obrońców, w obronie normalnie już widać jakąś pracę i pomysł
0
Widzę tutaj pewien schemat, jak Leo ma piłkę Grizmann zbiega do środka i zostawia lewa strone dla Alby i Fati na prawej w ataku także Messi na śpo ma strzelac i asystować
0
Fati na prawej, Messi w środku, Grizmann na lewej ale ze o co chodzi?
0
Ciekawe czy zraszacze wyłącza czy gramy z dzisiaj xd
0
Najbardziej ciekawi mnie czy będę pressing i czy po 1:0 jak się uda strzelić, dalej będzie pressing i próba strzelenia kolejnych bramek jakby było dalej 0:0