kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
3 podania i Ibiza jest pod naszym polem karnym, 100 podań i Barca ma piłkę we własnej obronie, gdzie Pressing gdzie gra do przodu?
2
Fati jak zwykle 4 tempa za późno szkoda że nie nawiną ich
55
Nie chce oglądać Rakitica nawet przez minute w meczu z Valencia
2
Proszę zmień tego Rakitica
0
Można podać do przodu? można tylko czemu w Barcelonie jest to jedno podanie na 72min
0
Grizmann to chyba jeszcze nie podjął dzisiaj dobrej decyzji nie ma pojęcia kiedy wyjść do podania, kiedy wybiec zaa pleców obrońcy kiedy zrobić cokolwiek dobrego dla zespołu
2
Ahhh jaki to był potężny strzał lewa noga Rakitica...
0
Oni nas niszczą fizycznie i taka jest teraz piłka, dłużej czekajmy z Vidalem
0
Zrób te ostatnie zmiany na co czekamy???
3
Semedo i Rakitic nawet w Chinach sobie nie poradzą....
0
Puig i Semedo też do zmiany, worc wolę zmianę Puiga i Rakitica
0
Perez niech wraca do Barcy B, jeszcze długa droga przed nim żeby grać w A
0
Przynajmniej dość szybko zmiana, ale to powinna być potrójna zmiana
0
0 ruchu zero, zero kompletnie nikt nie chce grać w piłkę
0
10 min 2 połowy zero min na połowie przeciwnika, 60 podań obrońców do siebie
2
To jest chyba najlepszy pressing jaki widziałem to co robi Ibiza, Barcelona kompletnie bez szans wyprowadzenia piłki, a gdzie nasz pressing?
0
@LuisSalvano Tutaj potrzebna jest zmiana taktyki i formacji, bo nikt nie wie jak gdzie i kiedy ma grać
8
Może Stegen da jakąś asystę, bo naszych 4 pomocników nie wie co to znaczy dobrze podać do napastnika
2
Grizmann chyba jest pierwszy do zmiany i po sezonie do wyprowadzki dlaczego on gra tak słabo dzisiaj??
0
Co oni z nami grają to jest jakaś masakra
0
Jak to jest nowy plan na drugą połowę czy stanie w miejscu to w tym sezonie PK odjeżdża
1
0 strzałów Setien ogarnij ich, bo przecież oni grają tak żałośnie ze Legia by ich pokonała
1
Fati ma piłkę 3 piłkarzy obok niego Griezmann odbiega, Puig patrzy i truchta z tyłu wtf?
0
Na drugą połowę trzeba kompletnie zmienić ustawienie i piłkarzy
2
Firpo i Langlet do domu
11
Strasznie długo holują piłkę nie wybiegają na pozycję i mamy grę jak za Valverde
4
Rakitic nawet na tle 3 ligowca nie wie jak dobrze podać
4
Langlet razem z Neto powinni zastanowić się w co oni grają
0
Taktyka jak Granada byle w nogi wejść nie lubię takich drużyn
7
Ciekawe czy Neto kiedyś coś obroni, ale dlaczego takie proste błędy jak ktoś może nie być w ogóle kryty?