4

3 podania i Ibiza jest pod naszym polem karnym, 100 podań i Barca ma piłkę we własnej obronie, gdzie Pressing gdzie gra do przodu?

2

Fati jak zwykle 4 tempa za późno szkoda że nie nawiną ich

55

Nie chce oglądać Rakitica nawet przez minute w meczu z Valencia

2

Proszę zmień tego Rakitica

0

Można podać do przodu? można tylko czemu w Barcelonie jest to jedno podanie na 72min

0

Grizmann to chyba jeszcze nie podjął dzisiaj dobrej decyzji nie ma pojęcia kiedy wyjść do podania, kiedy wybiec zaa pleców obrońcy kiedy zrobić cokolwiek dobrego dla zespołu

2

Ahhh jaki to był potężny strzał lewa noga Rakitica...

0

Oni nas niszczą fizycznie i taka jest teraz piłka, dłużej czekajmy z Vidalem

0

Zrób te ostatnie zmiany na co czekamy???

3

Semedo i Rakitic nawet w Chinach sobie nie poradzą....

0

Puig i Semedo też do zmiany, worc wolę zmianę Puiga i Rakitica

0

Perez niech wraca do Barcy B, jeszcze długa droga przed nim żeby grać w A

0

Przynajmniej dość szybko zmiana, ale to powinna być potrójna zmiana

0

0 ruchu zero, zero kompletnie nikt nie chce grać w piłkę

0

10 min 2 połowy zero min na połowie przeciwnika, 60 podań obrońców do siebie

2

To jest chyba najlepszy pressing jaki widziałem to co robi Ibiza, Barcelona kompletnie bez szans wyprowadzenia piłki, a gdzie nasz pressing?

0

@LuisSalvano Tutaj potrzebna jest zmiana taktyki i formacji, bo nikt nie wie jak gdzie i kiedy ma grać

8

Może Stegen da jakąś asystę, bo naszych 4 pomocników nie wie co to znaczy dobrze podać do napastnika

2

Grizmann chyba jest pierwszy do zmiany i po sezonie do wyprowadzki dlaczego on gra tak słabo dzisiaj??

0

Co oni z nami grają to jest jakaś masakra

0

Jak to jest nowy plan na drugą połowę czy stanie w miejscu to w tym sezonie PK odjeżdża

1

0 strzałów Setien ogarnij ich, bo przecież oni grają tak żałośnie ze Legia by ich pokonała

1

Fati ma piłkę 3 piłkarzy obok niego Griezmann odbiega, Puig patrzy i truchta z tyłu wtf?

0

Na drugą połowę trzeba kompletnie zmienić ustawienie i piłkarzy

2

Firpo i Langlet do domu

11

Strasznie długo holują piłkę nie wybiegają na pozycję i mamy grę jak za Valverde

4

Rakitic nawet na tle 3 ligowca nie wie jak dobrze podać

4

Langlet razem z Neto powinni zastanowić się w co oni grają

0

Taktyka jak Granada byle w nogi wejść nie lubię takich drużyn

7

Ciekawe czy Neto kiedyś coś obroni, ale dlaczego takie proste błędy jak ktoś może nie być w ogóle kryty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?