kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie Setien powinien już jakieś zmiany zrobić, bo zaczyna być Barca Valverde przy 2:0
1
@szymonekk To dlaczego on grę zatrzymuje
0
Nie rozumiem czegoś takiego jest to jakoś w przepisach napisane co z gra jak piłka odbije się od sędziego?
2
Dobra weź już odejdź Griezmann chce Neymara
2
Messi powinien już mieć 2 bramki i Griezmana jedną
2
Niech on tego Fatiego zdejmie już teraz
2
Nie ma co się oszukiwać, dalej gramy słabo bez pomysłu i chaotycznie, Athetlico w czwartek może nas wyeliminować z PK, jak i Napoli z LM
1
@SonBarcaGoku Akurat z Levante to ok, ale w LM czy w meczach z Realem itd powinien zapieprzać 90mim
0
@El Ronaldinho To dziwne te wytyczne chyba od tego są napastnicy
0
De Jong koleś który powinien rozgrywać co chwilę urywa się zza linie obrony i gra jak napastnik o co tu chodzi?
5
Strzał gracza za 120mlm to chyba jakiś żart
0
Dlaczego De Jong pomocnik gra w Lini ataku?
6
Rakitic najpierw poda potem pomyśli
0
Wyprowadzenie piłki gry ktoś zakłada pressing to jest kabaret w Barcelonie, na prawdę nie można jego jakoś poskładać?
0
Liczę dziś na bramkę Ansu
0
Strasznie to Camp Nou puste ostatnio aż przykro się robi
1
Dalej czekam na powtórke z varu, bo dla mnie to są jaja
1
@BXOD De Jong. później Rakitic
2
Brawo 5:0 dawo nie było takiego wyniku może coś w końcu ruszy, ale to było bardzo słabe Leganes na CN
8
Messi właśnie tak powinien grać on powinien być egzekutorem czasami może się wrócić pomocy, ale głównie powinien strzelać bramki, bo robi to najlepiej na świecie
0
Dawac już tego Dembele bo Fati niedługo trafi na wypozyczneie do Kazachstanu
1
Fati co to był za strzał xd
4
Puchar króla, mecz Barca - Leganes, Szpakowski - Lewandowski w masce xd
0
Arthura bym za Jonga dał miech on trochę odpocznie
0
De Jong w końcu podanie do przodu prostopadłe!!!
4
Ja pier ole tylko nie Rakitic
1
Więcej gry do przodu, zmiana pozycji De Jonga, zmiana Busiego na Arthura i bardziej ruchliwi pomocnicy i brak ciągłego szukania Messiego tylko tyle i aż tyle, aby gra była dobra
6
Messi i De Jong w tej akcji to jakbym oglądał ligę polska....
0
Każdy się boi zagrać prostopadła piłkę, albo górna za obrońców to na pewno zawodnicy Barcelony?
0
I dalaj zamiast piłka do przodu to lepiej podać bezpiecznie japierdziele już nie mogę na to patrzeć