0

Według mnie Setien powinien już jakieś zmiany zrobić, bo zaczyna być Barca Valverde przy 2:0

1

@szymonekk To dlaczego on grę zatrzymuje

0

Nie rozumiem czegoś takiego jest to jakoś w przepisach napisane co z gra jak piłka odbije się od sędziego?

2

Dobra weź już odejdź Griezmann chce Neymara

2

Messi powinien już mieć 2 bramki i Griezmana jedną

2

Niech on tego Fatiego zdejmie już teraz

2

Nie ma co się oszukiwać, dalej gramy słabo bez pomysłu i chaotycznie, Athetlico w czwartek może nas wyeliminować z PK, jak i Napoli z LM

1

@SonBarcaGoku Akurat z Levante to ok, ale w LM czy w meczach z Realem itd powinien zapieprzać 90mim

0

@El Ronaldinho To dziwne te wytyczne chyba od tego są napastnicy

0

De Jong koleś który powinien rozgrywać co chwilę urywa się zza linie obrony i gra jak napastnik o co tu chodzi?

5

Strzał gracza za 120mlm to chyba jakiś żart

0

Dlaczego De Jong pomocnik gra w Lini ataku?

6

Rakitic najpierw poda potem pomyśli

0

Wyprowadzenie piłki gry ktoś zakłada pressing to jest kabaret w Barcelonie, na prawdę nie można jego jakoś poskładać?

0

Liczę dziś na bramkę Ansu

0

Strasznie to Camp Nou puste ostatnio aż przykro się robi

1

Dalej czekam na powtórke z varu, bo dla mnie to są jaja

1

@BXOD De Jong. później Rakitic

2

Brawo 5:0 dawo nie było takiego wyniku może coś w końcu ruszy, ale to było bardzo słabe Leganes na CN

8

Messi właśnie tak powinien grać on powinien być egzekutorem czasami może się wrócić pomocy, ale głównie powinien strzelać bramki, bo robi to najlepiej na świecie

0

Dawac już tego Dembele bo Fati niedługo trafi na wypozyczneie do Kazachstanu

1

Fati co to był za strzał xd

4

Puchar króla, mecz Barca - Leganes, Szpakowski - Lewandowski w masce xd

0

Arthura bym za Jonga dał miech on trochę odpocznie

0

De Jong w końcu podanie do przodu prostopadłe!!!

4

Ja pier ole tylko nie Rakitic

1

Więcej gry do przodu, zmiana pozycji De Jonga, zmiana Busiego na Arthura i bardziej ruchliwi pomocnicy i brak ciągłego szukania Messiego tylko tyle i aż tyle, aby gra była dobra

6

Messi i De Jong w tej akcji to jakbym oglądał ligę polska....

0

Każdy się boi zagrać prostopadła piłkę, albo górna za obrońców to na pewno zawodnicy Barcelony?

0

I dalaj zamiast piłka do przodu to lepiej podać bezpiecznie japierdziele już nie mogę na to patrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?