kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest ktoś może z Gdańska i kojarzy gdzie z 8 kumplami można wejsc na dach i napić sie alokoholu?
3
@Colon Pasibus.................................................................
1
@chudym Gdyby Robert wykonywał jego polecenia byłby znów ostatni szkoda że nie ma nawet szans na choćby zmianę inżyniera
6
Alves w wieku 36 lat jest lepszy niż Semedo i Roberto razem wzięcia, jeżeli nie chce niewiadomo ile zarabiać to ja jestem za
0
Na tournee do Ameryki lecą wszyscy czy chłopaki po Copa nie?
0
@matirix20 Czyli LM nie wygramy znowu na 100% jak w najważniejszych meczach będziemy grać takim składem
2
@marcin000019 Uważam że jak do zimy on nie znajdzie formy nie będzie miał liczb, to lepiej dla wszystkich jak odejdzie nawet za jakieś 80 mln
16
Oglądam powtórkę Barcy z dziś i zastanawiam się dlaczego Dembele nawet jak mu nie idzie straci nie zapierda... do piłki żeby odebrać tylko się zatrzymuje o co tu chodzi to nawet w B klasie wracają po stracie
3
@myscooter A daj spokój człowiek się nawkurw.... cały sezon znów na kompletnie nielogiczne posunięcia trenera
2
@ksobi Ale dlaczego mając tylu pomocników nagle Roberto ma być pomocnikiem i kto będzie grał gdzie kiedy, a na prawej będzie sam Semedo i może Oriol chyba żarty co Valverde ma w głowie podejmując takie decyzje czy on w ogóle myśli racjonalnie, Arthur, Alenia, Rakitic, De Jong, Busi, Rafinha, Riki, Vidal i Roberto to chyba jaja jakieś, on się Boi Cou w pomocy wystawić nie wiadomo czemu, ale Roberto to przecież świetnie może zagrać na każdej pozycji według niego, a i Oriol nigdy nie grajac na PO też tam może zagrać gorzej niż w fife, ten sezon będzie dla mnie bardzo ciężki patrząc ciągle na słabego Valverde
5
Rozumie ktoś dziś wystawienie Roberto w pomocy majac tylu pomocników w składzie, a młodego pomocnika wystawienie na prawej obronie? ktoś w ogóle to pojmuje czy tylko Valverde? dla mnie to jest chore co ten typ robi na prawde nic go nie usprawiedliwia nic, nawet jeśli to presezon nie można marnować żadnego meczu na takiego bezsensowne taktyki.... szkoda słów
0
@Odesseiron Dziwny ruch dla mnie, nie dość że cena duzo za duża, to jeszcze bardzo średni piłkarz nawet jak na obecny Milan
0
@student97r Na chu im te manifestacje? nie mogą bez tego żyć?
2
Coś mi się wydaje że po odejściu Hazarda Chelsea stanie się rywalem dla Arsenalu o 5 - 6 miejsce, mają strasznie mizerny skład i niepewny Lampard nie wróżę im walki o top 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bagsik88 Barca Lyon i Manu bez trenera by pokonała, trener był potrzebny na Liverpool i widać efekt
1
@MarioVeB! po prostu uważam że z innym trenerem przed rewanżem z Lfc i finałem PK mielibyśmy tryplet z Valverde nie wygramy LM
0
Mam pytanie dlaczego Valverde po tak słabym poprzednim sezonie i na prawdę brzydkiej grze dla oka, braku wprowadzenia młodych zawodników i stawianiu na święte krowy jest Dalej trenerem Barcelony co za tym przemawiał co daje sygnały że ten sezon będzie lepszy dla mnie to najgorsza decyzja jaka zarząd mógł podjąć i strasznie się na tym przejdą jak po takich transferach nie zdobędziemy nic w tym sezonie, a gra będzie jeszcze bardziej opierać się na Messim
3
@BigShaq Todibo powinien miec jakiś mało znaczący numer, a nie z 6 sobie siedzi na trybunach
0
@barcelonaLM Ciekawe kiedy dadza 1 i 2 , po co mi ekstraklasa.......
0
@jakub6623 Na ile Cie stać, 200/300/500/ sam pomyśl
0
@Fake69 Messi gra gdzie gra i nie jest problemem, problemem jest że my wychodzimy w pomocy, Busi-Rakitic-Vidal, a możemy wyjść Busi-Rakitic-Cou, a na lewe skrzydło Malcom lub Dembele, ale Valverde w ogóle tego nie widzi
4
@Gaucho I teraz pytanie dlaczego podczas sezonu nie mógł tak?
0
@Michael_20 130 lat
0
@Wittgenstein Ja już kupiłem warto :)
0
@olejtm Polecam zamknąć i zasłonić okna nie otwierać
0
@Zytko Ja też i już czekam :D
0
@sebasek99 Ciekawe kiedy będzie można kupić
1
@Robert_Kubica Tak gdyby Ham nie przychamował przy tym błedzie Vettela to by oboje wyścigu nie skończyli
0
@Kamilos84 Niestety 3:0 Nadal, Dom nie ma żadnych szans, szczególnie po takim meczu