kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego Ikenaczo gra w Lester nie w City własnie dlatego co za pudło
0
Słabo, lepiej w obronie niż w ataku
1
Komentarz usunięty
0
Może też wola Live na mistrza? myślę że Brendan ma sentyment do Live z sezonu kiedy Gerrard się pozlizna
1
Głównie to się bronią przed chwilą Aguero w poprzeczkę z główki dał, ale szanse z kontr maja
0
To niestety konsekwencje słabej ławki, ciągle ten sam skład i tak długo bez kontuzji, ale myśle że VD zagra
2
Pewnie znowu będą gdac 30 jaki to Liverpool nie był dobry i 2 min o tym że Barca to Barca maja Messiego i szczęście dlatego wygrali, reszta odcinka o Ajaxie
0
Nie
36
3:1 i po dwumeczu? idz już spać koleżko
0
Nie
0
Serio takie coś? Dziwna zasada
0
To wiemy już w Angli kto zagra lub będzie się bił o LM
0
Ciekawe czy Pique jak wezmie udział w wyborach to na prawde wygra od razu, w ogóle w Hiszpani w miescie tez jest jakiś limit wieku jaki trzeba miec zeby startowac na prezydenta jakieś 36 lat?
0
Jak już to eliminacji do LM, tak jak Getafe
2
Nowoczesny, ale zgadzam się paskudny w życiu bym nie chciał jakiegoś kolorowego B tylko w herbie
11
5 lat w Totkach, a ile pieniędzy wydał na transfery, a ile sprzedali mu piłkarzy? ten klub to coś jak Ajax
9
Neymar w Barcelonie pracował w obronie praktycznie w kazdym meczu
0
Nie zda matury to tyle
2
A za to karaja? chyba każdy wierzy do końca póki piłka w grze
1
Atletico nawet się nie zbliży po tej porażce xd
0
Śmiem twierdzić że gdyby za Kevina był ktoś lepszy i Demb nie złapałby kontuzji to spokojnie mecz byłby wygrany
0
Szkoda Salaha coś chyba bardzo poważnego ciekawe co z workiem, a dziś jak nie wygrają to koniec marzeń o mistrzostwie
0
Salah jakąś poważna kontuzja leży na murawie i noszę idą
1
Dłużej mogli w 10 grać xd..
0
Liczą się bramki dopiero później mecze
0
Rezerwowi widzę mało rozgrzani
0
Po tym meczu na pewno z Live bym go nie wystawił i mógł wejść ktoś inny
4
Liverpool jest dziś bardzo słaby, Barca nie może tego we wtorek wypuścić
3
Vidal? a po co dlaczego to o ten rytm chodzi?
0
Liverpoolowi zostało 120min walki o sezon