kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak szczerze to cała pomoc jest do zmiany i widzi to każdy oprócz trenera Barcelony
0
Messi zamiast niszczyc biegać to od 20 także nic nie robi
0
2 podania i strata jak w ekstraklasie
1
Busi i Artur są do zmiany i to już
3
Valverde nie potrafi reagować grają od 30min słabo zamiast coś zmieńc dalej grają gówno
2
to nie jest Barcelona jaka chce oglądać
0
Ajax!!!!
5
Tak jak Real?
0
Barca gra w 8 kompletnie bez pomocy tragedia
1
Goooooool
0
Po LM i po dobry mecz!!!
0
Lazania gra ciekawe czy spaghetti wejdzie dziś na boisko
7
https://m.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dFtynfeH0UE
Film z bolidu Kubicy podczas pierwszego okrążenia, kto się zna zobaczy jak Robert dobrze sobie radzi i ciągle walczy z maszyna
7
Tylko że Mercedes jest ciągle dobry i ma najlepszego kierowce w zespole
0
Sorka mam pytanie działa wam Eleven Sport 1 lub 2 na PlayNow? na komputerze?
0
No właśnie
0
Według mnie testy po 60 roku życia lub 70 roku
0
Jak będzie kontuzja, to będzie wina trenera za głupote
2
Panie Valverde po co zribic resztę zmian najszybciej po bramce na 3:0?
1
Bo był ewidentnie faulowany
1
Dobra grafika i fajnie się strzela do potworów, ale po 20h robienia tego samego bez dobrej fabuły to już nuda
0
Jak się zgłosi Real któryś pójdzie
0
To po co kupowali w ogóle, albo cały wyścig, albo nic kto by chciał mecz oglądać od 60min
0
Jak tam 15mim nowego trenera Realu widać ogromną różnice jakości?
0
Nie oglądaj tego, ja oglądałem i żałuje
0
Autostrade przez City lub Totenham? Jeżli trafią na nas w finale i wygrają to znaczy że są lepsi, jak przegrają to znaczy ze gorsi wraz z Cerem
12
Redakcjo kiedy się doczekamy La Rambli zaktualizowanej?
1
Z Bayernem w rewanżu u siebie przegraliśmy jednie 0:3
0
Drabinka od przyszłego roku
1
Tak się akcje kończy, brawo Dembele