kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta moja krew.
4
@Ratamahatta dokładnie, tak samo jak Psg z Neymarem.
9
Bezczelne ale prawdziwe w tych czasach.
https://zapodaj.net/bb5f3e2224408.jpg.html
0
@Colon fakt nie opinia.
0
Paulinho trzeba brać :)
1
Czyli co Messi nie ma już klauzuli 700 baniek ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
6
Mieliśmy boga, a w zamian dostaniemy Jezusa to też mi się kuzwa podoba.
0
Komentarz usunięty
0
@Elosek na co czeka kapitan od blamazu 8.2 z Bayernem każdy siedzi cicho na dupie , kasę liczą a kibice najbardziej cierpią.
0
@L3OM3SSI wyluzuj kolego nie zablysniesz takimi komentarzami.
2
@Hushovt no nie mogę przeżyć tego hehehe;D jak on wogole może założyć inna koszulkę?
4
Człowiek jednego klubu mówili, dla mnie zmieniając klub Messi staje się wrogiem numer 1 bez względu na to co zrobił dla tego klubu. Kapitan od siedmiu boleści.
0
@Encore słyszysz Dembele , widzisz szpital :)
1
@VamosRakieta hehe to właśnie takie miało być;D
7
Nie na moje nerwy to wszystko człowiek zwykły biedny zapracowany polaczek zakochany w swoim klubie musi jeszcze cierpieć i denerwować się bogatym , szczęśliwym, spełnionym Messim który siedzi cicho od blamazu z Bayernem i w pupie ma swoich kibiców którzy czatują noce i dnie na La Rambli i innych forach i odswiezaja strony. Czas na trochę uciec nie ma sensu się denerwować w końcu jedno życie:)
1
@Coutinho007 Ja bym mu dał w jape A nie w lape;D
7
Komentarz usunięty
4
Kończyć już ten spektakl za robotę się brać, drużynę trzeba budować.
2
Lionel Messi planuje przerwać milczenie i wyjaśnić powody swojej decyzji. Nie jest znana dokładna data, ale intencją Argentyńczyka jest przedstawienie swojej wersji wydarzeń w najbliższych dniach i przesłanie wiadomości do fanów.
@rubenuria
#FCB
1
Na realmadryt.pl już piali z zachwytu.. poczekajcie do końca :)
0
@robsesh niech się bujaja mam na nich wyj....
6
Trzeba przyznać że ten leszcz w binoklach w postaci Bartomeu to zajebiscie ale to zajebiscie silnie psychiczny człowiek, miliardy osób włącznie ze mną w tej chwili obdarli by go ze skory na żywca a on dalej robi ten swój specyficzny uśmiech, zapamiętam chyba już do końca życia tego sukinsyna.
0
@LuisSalvano Barto nawet jak sam nie padnie na zawał to ktoś mu w tym pomoże.
0
Niech ten cyrk się już kończy albo wóz albo przewóz.
1
@IronSanHybrid zgadzam się w 100 % wuj w Bartomeu ale kibiców szanuj.
3
Ja mimo wszystko dalej będę stał przy swoim , nie ucieka się z tonącego statku Kapitanie.
1
Klub mem dosłownie:)
1
Skoro właścicielem klubu są socios to co jeszcze tutaj robi Bartomeu to nie mam zielonego pojęcia.
1
Take Kubo by pasował;D