1

Nie przekreslajmy Koemana za wczasu.

2

Nie ma bola na jabola, naprawdę jest to bardzo mega cholernie dziwne że nie ma możliwości w trybie natychmiastowym wywalić Bartomeu. Przecież też klub należy do Socios.. jak pytam się jak to możliwe?

9

A to jeszcze konferencja prasowa
Bartek to lepiej niech kask ochronny na sagan zalozy żeby tam lepy nie dostał w kinola.


https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1295289174095011840

5

Pimienta, Fati, Puig , Trincao , Pedri , Dembele , Balde , Ilaix Moriba !! Do młodzieży świat należy:)

1

Don Pietro Savastano!

1

Rudym nie pogardzę ale całym sercem za Pimientą.

0

Rudy to ma jaja chociaż żeby podnieść głos na kogoś w przeciwieństwie do Setiena i kucajka Valverde.

0

Aha czyli wszystko o 11 pasuje robota.

Bartomeu Dimission!!

0

Będzie Koeman to będzie Koeman napewno zyska De Jong , natomiast serducho za Pimientą.

0

Dzień sądu, winni niech zostaną ukarani.

4

Jak my wiemy że to zwykła zagrywka Leo Messiego , to Bartek tymbardziej to wie.. to nie jest głupi łeb.

4

Rajcuje mnie ta atmosfera w naszym klubie , w końcu coś się dzieje ,złapali byka za rogi.

3

A propos kurczę jaki taki świat jest niesprawiedliwy.. ludzie nie mają wody do picia , nie mają co do gara włożyć , śniadanie to kromka chleba plus smalec a na obiad same kartofle... kolacja albo jest albo nie ma. Piłkarze Barcelony mają wielkie miliony a w meczu z Bayernem nie potrafią nawet pokazać woli walki , już wuj w te pieniadze ale osikali nas , tak nas kibiców osikali ciepłym moczem razem z kapitanem na czele.

2

@Coutinho007 A co tam ludzie do gęby nie mają co włożyć A tu takie pensje:)

0

Mordeczki weźcie powiedzcie coś pozytywnego w tym dniu ;D czy to nasza Polska przypadłość takie narzekanie?;)

0

Rudy Koeman nie da sobie w kasze dmuchać bez urazy do rudych oczywiście.

3

Fajnie że jutro mam wolne od rana będę śledził co dzieje się w naszym klubie ;)

6

Nadzieja umiera ostatnia i liczę że nie będziemy musieli się podnosić tyle czasu co United i Milan.

0

@VenoM to tylko jedna osoba narazie napisała.

2

@VenoM jestem za Koemanem.

19

Przy Koemanie to chociaż De Jong będzie na swojej pozycji grał.

0

@VenoM Nie trzeba kontaktować wystarczy wziąć z Barcy B.

2

Informacja która jutro mnie ucieszy to napewno zwolnienie trenera bo w sumie to obowiązek i ogłoszenie wcześniejszych wyborów w styczniu. Realnie to pewnie Garcia Pimienta obejmie drużynę, żaden inny ceniacy się trener nie przyjdzie na pół roku czy rok bo z nowym prezydentem wszystko może się zmienić.

1

@Batys dokładnie to długi proces.

18

Nas nie stać teraz na kupienie Aouara , druga sprawa takich talentów skauci powinno szukać jak jeszcze nie kosztują grube miliony. Wniosek taki że nasi skauci są na poziomie zerowym. Widzą talent wtedy kiedy już widzi cały świat :)

0

@tadzik447 No pewnie że tak , jeszcze by mi dyscyplinarke dali to już wogole by było.

0

Setien to też jakieś charakterne stworzenie zamiast samemu podać się do dymisji to czeka na wuj wie co.

0

Też wam tak przycina stronę przy przewijaniu w dół?:)

0

@Kuracjusz co ci da jeden gracz?

2

Realnie to pewnie Garcia Pimienta, Pochettino raczej odpada , Xavi to samo. Ja tam osobiście chciałbym Allegriego wiem że jest tu pełno jego przeciwników natomiast uważam że jest to trener kompletny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?