kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie przekreslajmy Koemana za wczasu.
2
Nie ma bola na jabola, naprawdę jest to bardzo mega cholernie dziwne że nie ma możliwości w trybie natychmiastowym wywalić Bartomeu. Przecież też klub należy do Socios.. jak pytam się jak to możliwe?
9
A to jeszcze konferencja prasowa
Bartek to lepiej niech kask ochronny na sagan zalozy żeby tam lepy nie dostał w kinola.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1295289174095011840
5
Pimienta, Fati, Puig , Trincao , Pedri , Dembele , Balde , Ilaix Moriba !! Do młodzieży świat należy:)
1
Don Pietro Savastano!
1
Rudym nie pogardzę ale całym sercem za Pimientą.
0
Rudy to ma jaja chociaż żeby podnieść głos na kogoś w przeciwieństwie do Setiena i kucajka Valverde.
0
Aha czyli wszystko o 11 pasuje robota.
Bartomeu Dimission!!
0
Będzie Koeman to będzie Koeman napewno zyska De Jong , natomiast serducho za Pimientą.
0
Dzień sądu, winni niech zostaną ukarani.
4
Jak my wiemy że to zwykła zagrywka Leo Messiego , to Bartek tymbardziej to wie.. to nie jest głupi łeb.
4
Rajcuje mnie ta atmosfera w naszym klubie , w końcu coś się dzieje ,złapali byka za rogi.
3
A propos kurczę jaki taki świat jest niesprawiedliwy.. ludzie nie mają wody do picia , nie mają co do gara włożyć , śniadanie to kromka chleba plus smalec a na obiad same kartofle... kolacja albo jest albo nie ma. Piłkarze Barcelony mają wielkie miliony a w meczu z Bayernem nie potrafią nawet pokazać woli walki , już wuj w te pieniadze ale osikali nas , tak nas kibiców osikali ciepłym moczem razem z kapitanem na czele.
2
@Coutinho007 A co tam ludzie do gęby nie mają co włożyć A tu takie pensje:)
0
Mordeczki weźcie powiedzcie coś pozytywnego w tym dniu ;D czy to nasza Polska przypadłość takie narzekanie?;)
0
Rudy Koeman nie da sobie w kasze dmuchać bez urazy do rudych oczywiście.
3
Fajnie że jutro mam wolne od rana będę śledził co dzieje się w naszym klubie ;)
6
Nadzieja umiera ostatnia i liczę że nie będziemy musieli się podnosić tyle czasu co United i Milan.
0
@VenoM to tylko jedna osoba narazie napisała.
2
@VenoM jestem za Koemanem.
19
Przy Koemanie to chociaż De Jong będzie na swojej pozycji grał.
0
@VenoM Nie trzeba kontaktować wystarczy wziąć z Barcy B.
2
Informacja która jutro mnie ucieszy to napewno zwolnienie trenera bo w sumie to obowiązek i ogłoszenie wcześniejszych wyborów w styczniu. Realnie to pewnie Garcia Pimienta obejmie drużynę, żaden inny ceniacy się trener nie przyjdzie na pół roku czy rok bo z nowym prezydentem wszystko może się zmienić.
1
@Batys dokładnie to długi proces.
18
Nas nie stać teraz na kupienie Aouara , druga sprawa takich talentów skauci powinno szukać jak jeszcze nie kosztują grube miliony. Wniosek taki że nasi skauci są na poziomie zerowym. Widzą talent wtedy kiedy już widzi cały świat :)
0
@tadzik447 No pewnie że tak , jeszcze by mi dyscyplinarke dali to już wogole by było.
0
Setien to też jakieś charakterne stworzenie zamiast samemu podać się do dymisji to czeka na wuj wie co.
0
Też wam tak przycina stronę przy przewijaniu w dół?:)
0
@Kuracjusz co ci da jeden gracz?
2
Realnie to pewnie Garcia Pimienta, Pochettino raczej odpada , Xavi to samo. Ja tam osobiście chciałbym Allegriego wiem że jest tu pełno jego przeciwników natomiast uważam że jest to trener kompletny.