7

Bimber z rana jak śmietana;)

https://zapodaj.net/e38048760141b.jpg.html

0

@Denver 1.9 tdi nie do zajeee.. natomiast łatwiej będzie Ci znaleźć jakieś 1.8 T w dobrym stanie , jednostka idealnie nadająca się do gazu.

2

@Denver b6 2.0 tdi to najgorsze ścierwo nie kupuj tego bo tam są problemy z turbiną, wtryskami, rozrzadem , smarowaniem silnika itd , passat dopiero po roku 2008 ma dobry motor 2.0 z oznaczeniem CR czyli Common Rail.

4

@BorzyKrzys No tak bo to Tik Tok jest najważniejszy w tych czasach, priorytet. Kuzwa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.

15

Islandia jest przepiękna.

https://zapodaj.net/d54ccfc44124d.jpg.html

0

@BulaKG mamy również Collado.

1

@ksobi może grochóweczki jeszcze;D

1

@Avada Kedavra pulpety w sosie z ziemniakami i ogórki małosolne.

5

@MesQueUnClub_87 wracając do tematu bimbru to i takie przypadki po bimbrze się zdarzają:)

https://zapodaj.net/7bfe0d5b279f3.jpg.html

1

@konrad1661 snape mógłby tu sprawić niespodziankę.

2

0

@Lares gdyby Voldemort odzyskał czarną różdżke to Voldemort.

4

" Tylko jedno w głowie mam koksu 5 gram"

Piosenka która w jakimś stopniu oddaje to co faktycznie dzieje się aktualnie u nas w Polsce w młodszym społeczeństwie i tym trochę starszym.

0

@Avada Kedavra też mam nadzieję że odejdą:)

6

Jak info o Pedrim i Trincao się potwierdzi że zostają w pierwszym zespole to jestem w 7 niebie mimo tego że jeszcze w naszych barwach nie grali :)

29

Mam 30 lat a spacer po krawężniku jeszcze mi się nie znudził:)

0

Tylko tego chce :)

https://ibb.co/Sc5TvvT

0

No ciekawe co to będzie z Pedrim i Trincao zostaną czy wypożyczenie ewentualnie Barca B :)

1

Mecz trwa 90 minut VEB !

2

Wiara, nadzieja, miłość FCB ! VISCA Barca !!

2

Walczymy do końca chłopaki! Sztywno, twardo stąpamy po ziemi !

4

Po awans chłopaki i jazda !!

1

Dawajcie chłopaki !!

4

Kiedy rozpoczyna się u nas pre sezon ?

3

A więc Ansu , Aruajo I Puig na stałe w 1 drużynie, ciekawe jak Pedri i Trincao.

7

Timo Werner > Lautaro Martinez fakt nie opinia.

1

@pepo_barcarzadzi trzech defensywnych pomocników;D

0

Oby chłopaki wygrali trzeba wierzyć bo być może okaże się , że to jedyne z czego bedziemy sie cieszyc w tym sezonie.

5

Pradawna metoda leczenia zaparć, podejrzewam że skuteczna do bólu.

https://ibb.co/dmdHmvv

45

Zdjęcia które najbardziej lubię, działają na mózg.
Art

https://ibb.co/xMnyVdZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?