kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bimber z rana jak śmietana;)
https://zapodaj.net/e38048760141b.jpg.html
0
@Denver 1.9 tdi nie do zajeee.. natomiast łatwiej będzie Ci znaleźć jakieś 1.8 T w dobrym stanie , jednostka idealnie nadająca się do gazu.
2
@Denver b6 2.0 tdi to najgorsze ścierwo nie kupuj tego bo tam są problemy z turbiną, wtryskami, rozrzadem , smarowaniem silnika itd , passat dopiero po roku 2008 ma dobry motor 2.0 z oznaczeniem CR czyli Common Rail.
4
@BorzyKrzys No tak bo to Tik Tok jest najważniejszy w tych czasach, priorytet. Kuzwa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.
15
Islandia jest przepiękna.
https://zapodaj.net/d54ccfc44124d.jpg.html
0
@BulaKG mamy również Collado.
1
@ksobi może grochóweczki jeszcze;D
1
@Avada Kedavra pulpety w sosie z ziemniakami i ogórki małosolne.
5
@MesQueUnClub_87 wracając do tematu bimbru to i takie przypadki po bimbrze się zdarzają:)
https://zapodaj.net/7bfe0d5b279f3.jpg.html
1
@konrad1661 snape mógłby tu sprawić niespodziankę.
2
Przypadek?;)
https://zapodaj.net/702faee108769.jpg.html
0
@Lares gdyby Voldemort odzyskał czarną różdżke to Voldemort.
4
" Tylko jedno w głowie mam koksu 5 gram"
Piosenka która w jakimś stopniu oddaje to co faktycznie dzieje się aktualnie u nas w Polsce w młodszym społeczeństwie i tym trochę starszym.
0
@Avada Kedavra też mam nadzieję że odejdą:)
6
Jak info o Pedrim i Trincao się potwierdzi że zostają w pierwszym zespole to jestem w 7 niebie mimo tego że jeszcze w naszych barwach nie grali :)
29
Mam 30 lat a spacer po krawężniku jeszcze mi się nie znudził:)
0
Tylko tego chce :)
https://ibb.co/Sc5TvvT
0
No ciekawe co to będzie z Pedrim i Trincao zostaną czy wypożyczenie ewentualnie Barca B :)
1
Mecz trwa 90 minut VEB !
2
Wiara, nadzieja, miłość FCB ! VISCA Barca !!
2
Walczymy do końca chłopaki! Sztywno, twardo stąpamy po ziemi !
4
Po awans chłopaki i jazda !!
1
Dawajcie chłopaki !!
4
Kiedy rozpoczyna się u nas pre sezon ?
3
A więc Ansu , Aruajo I Puig na stałe w 1 drużynie, ciekawe jak Pedri i Trincao.
7
Timo Werner > Lautaro Martinez fakt nie opinia.
1
@pepo_barcarzadzi trzech defensywnych pomocników;D
0
Oby chłopaki wygrali trzeba wierzyć bo być może okaże się , że to jedyne z czego bedziemy sie cieszyc w tym sezonie.
5
Pradawna metoda leczenia zaparć, podejrzewam że skuteczna do bólu.
https://ibb.co/dmdHmvv
45
Zdjęcia które najbardziej lubię, działają na mózg.
Art
https://ibb.co/xMnyVdZ