0

Do końca tej tragikomedii brakuje tylko wyjścia Bartomeu w białej koszulce krzyczącego Hala Madrid!

3

@MrShakira moje gratulacje !!!

11

Tak nie lubię tego Thomasa Mullera że jakby mi było dane spotkać tego typa na ulicy to zasadzil bym mu dźwignie na noge , rękę po czym przeszedłbym do skrętowki , na koniec latająca balacha xd

0

Za te kilometry które przebiegla cała drużyna w tym meczu powinni im nagany dac , to brak szacunku do kibiców bo nawet nie walczyli.

0

Guardiola tutaj też by nie wyciągnął z tych dziadków drugiej młodości, trener nie pomoże.

8

Bartomeu: "Dzisiaj nie mogę powiedzieć, jakie to będą zmiany, teraz nadszedł czas na refleksję, to dzień pełen smutku. Od jutra postaramy się podnieść na duchu wszystkich Cules na całym świecie, którzy są smutni i przeżywają tę porażkę".

Jest 12.53 I ten łgarz jeszcze nas nie pocieszyl.

3

Tak się kończy Barcelonskie lizanie po jajkach starej gwardii. Dawno trzeba było mieszać skład z młodymi graczami.

0

Jakie my przestrzenie w środku zostawiamy to normalnie boingiem 737 by wylądował.

1

Może to i dobrze, może w końcu coś ulegnie zmianie o 180 stopni.

5

Ależ mi załatwili weekend Ci biedni piłkarze co grają za psie grosze.. co najgorzej boli ?? Brak walki , brak zupełnie jakiejkolwiek walki.. odwrócili się pupą do Bayernu i za przeproszeniem bzykajcie nas ile chcecie.

1

Już wiem co czuli kibice Realu w 2009 roku dostajac wpiernicz 2.6 od Barcelony na Bernabeu.

4

Arturo Vidal: Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie.

Nie wiem co ćpiesz ale bierz po pół.

0

I to nie ma Pana na takiego Bartomeu naprawdę nie idzie gościa wywalić w trybie natychmiastowym na zbity pysk?

3

8arcelona 8arcekona 8arcelona :(

0

Już nawet mi się piwa odechcialo.

4

Lewandowski niby rodak nasz kochany Polak ale miłość do Barcelony sprawia że jest dla mnie wrogiem i życzę mu porażki.

0

Kto mieczem wojuje od miecza ginie.. dajmy tych rajdowcow w postaci Dembele I Fatiego na druga polowe:)

4

3.0 dla Barcelony dziś.

1

Godzina do meczu a tu już pojazd po Setienie ogarnijcie się mordeczki.

4

A co wy kuzwa 433 chcieli grać jak my nie mamy skrzydel? Jedyny to młody Fati , samobójstwo.

0

@BarcaInfo jedź nad morze zobacz co się dzieje w każdym polskim kurorcie nad morzem.

36

Oczywiście że przyjscie Ronaldo do Barcelony jest nie realne , natomiast całe środowisko piłkarskie i nie tylko powinno dążyć do tego aby po zakończeniu swoich karier zawodowych , Panowie Messi i Ronaldo zagrali w jednej drużynie razem ze sobą nawet w celach charytatywnych, bez różnicy. Oni są nam winni takiego meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt klasyk już można powiedzieć bardzo fajna nuta :)

1

@MesQueUnClub96 ote pore??

2

@Coutinho007 idealne określenie z deszczu pod rynnę hehe , liczę na jakiś cud i przełamanie.

0

@LuisSalvano Miliony się ciągną strasznie, do tego kobiety kochają ten zapach u mężczyzn.

14

Jeszcze z Garcią Pimientą na pokładzie byłbym w stanie uwierzyć w wygraną z Bayernem ze względu na jego charyzmę i za to co robi w Barcy B , natomiast Setien poprzez pryzmat swojej półrocznej pracy kompletnie do mnie nie przemawia, chłop jest gorszą wersją Ernesto Valverde. Pesymista ze mnie straszny ale nadzieja umiera ostatnia, głęboko w sercu jeszcze wierzę... w końcu to tylko jeden mecz.

0

@BarcaInfo jacy dziennikarze angielscy piszą o wypożyczeniu Dembele można wiedzieć?

0

Jaka tygodniowke ma Griezmann ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?