kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ależ dostał w cymbał Jacek Szawioła gej znany z Google box , Polsce jeszcze daleko do tolerancyjnego kraju. Jego aktualną twarz można zobaczyć na jego Instagramie.
8
@BarcaInfo ciekawe tylko w którym zespole.
1
Nie widzę nic złego w wymianie Arthura na 30 letniego Pjanica który pod każdym względem zamiata pod dywan młodego Brazola , nawet tym kondycyjnym bo młodzian biega jakby palił paczkę fajek dziennie jak Jeremy Mathieu, baa nawet Rudy miał chyba lepsza kondycję.
1
@IronSanHybrid no też się przymierzam właśnie hehe :)
3
Bez De Jonga jest szansa aby pobić ostatni rekord najstarszej wyjściowej 11 w historii klubu
2
@FCMichalo Nie potrafie tak jak ty , ja do końca jeden klub:)
0
@Messibestplayerintheworld też jestem pełen nadzieji jeżeli chodzi o Fonta. Jeszcze tylko rok ;)
0
Gdy ktoś kto mi jest swiatelkiem gaśnie nagle w biały dzień.. dokąd zmierzasz kochana Barcelono.
0
Dziś Barca ma tylko kilka elementów jedenastki spełniające oczekiwania Messiego, Pique, Busquetsa czy ter Stegena. Czasem Vidala i de Jonga, lecz to zbyt krótka lista, by marzyć o podboju świata co tu dużo gadać.
6
@BarcaInfo szkoda że nie chce odejść. Barcelona chłopaka przerasta.
0
@ksobi weź Ty mi nawet nic nie mów o tej parodii piłkarza Arthurze Melo.
0
@Jakchcesz często na imprezie zdarzają się tacy którzy dolewaja do popity wódki:)
5
Dzięki bardzo:)
2
@ViscaBarca123 Pedri jaka pozycja ?
11
Skoro właścicielem klubu de facto są socios to ja nie wiem jeszcze dlaczego kilka lat bezczynnie przyglądają się jak Barcelona powoli upada a Messi dostaje wielkiego garba bo ciągnie cały ten wózek a i tak trofea przelatuja mu koło nosa.
0
@TheNekro94 były lepsze i gorsze Ale nie takie jak z Arthurem z Gremio.
1
Daje sobie obciąć przyrodzenie że gdybyśmy z emerytury ściągneli chociaż na jeden mecz Xaviego i Inieste to byśmy Seville rozniesli już w 1 połowie.
0
@Mns21 i kasy :)
0
Zatrudnilismy trenera jawnego oszukanca, który mówił że nie zawsze będziemy wygrywać mecze Ale będziemy grać efektownie i ładnie, tymczasem borem lasem gramy najgorszy futbol jaki widziałem. Wracaj na farmę kolego.
3
@KapiFCB grzeszysz kuzwa , 30 melonow wywalone w błoto bo chłopak nie jest wart dla mnie tej kasy :))
4
Prędzej to chyba my się potkniemy jeszcze kilka razy niż Real :)
2
Dobrze że Xavi wszedł :)
0
Fajnie gra Barcelona oby tak dalej.
0
@Ratamahatta Arthur jest poprostu bardzo słaby.
0
@MesQueUnClub_87 aby ładny to noszą nawet jak nie działa;D
0
@VamosRakieta ja tam jak zwykle pesymista czyli czuje że dostaniemy baty.
18
Im bardziej dojrzewamy, tym bardziej mądrzejemy i stopniowo zaczynamy rozumieć , że zegarek który kosztuje 30$ i zegarek który kosztuje 300$ , pokazują ten sam czas.
- Steeve Jobs
0
Jaki był najlepszy mecz Griezmanna w w Barcelonie?;)
4
Braithwait tam pozamyka japy wszystkim w Sevilli :)
0
Albo to Real był taki dobry albo Valencia taka słaba , ale to chyba jedno i drugie się zgadza:)