2

Ależ dostał w cymbał Jacek Szawioła gej znany z Google box , Polsce jeszcze daleko do tolerancyjnego kraju. Jego aktualną twarz można zobaczyć na jego Instagramie.

8

@BarcaInfo ciekawe tylko w którym zespole.

1

Nie widzę nic złego w wymianie Arthura na 30 letniego Pjanica który pod każdym względem zamiata pod dywan młodego Brazola , nawet tym kondycyjnym bo młodzian biega jakby palił paczkę fajek dziennie jak Jeremy Mathieu, baa nawet Rudy miał chyba lepsza kondycję.

1

@IronSanHybrid no też się przymierzam właśnie hehe :)

3

Bez De Jonga jest szansa aby pobić ostatni rekord najstarszej wyjściowej 11 w historii klubu

2

@FCMichalo Nie potrafie tak jak ty , ja do końca jeden klub:)

0

@Messibestplayerintheworld też jestem pełen nadzieji jeżeli chodzi o Fonta. Jeszcze tylko rok ;)

0

Gdy ktoś kto mi jest swiatelkiem gaśnie nagle w biały dzień.. dokąd zmierzasz kochana Barcelono.

0

Dziś Barca ma tylko kilka elementów jedenastki spełniające oczekiwania Messiego, Pique, Busquetsa czy ter Stegena. Czasem Vidala i de Jonga, lecz to zbyt krótka lista, by marzyć o podboju świata co tu dużo gadać.

6

@BarcaInfo szkoda że nie chce odejść. Barcelona chłopaka przerasta.

0

@ksobi weź Ty mi nawet nic nie mów o tej parodii piłkarza Arthurze Melo.

0

@Jakchcesz często na imprezie zdarzają się tacy którzy dolewaja do popity wódki:)

5

Dzięki bardzo:)

2

@ViscaBarca123 Pedri jaka pozycja ?

11

Skoro właścicielem klubu de facto są socios to ja nie wiem jeszcze dlaczego kilka lat bezczynnie przyglądają się jak Barcelona powoli upada a Messi dostaje wielkiego garba bo ciągnie cały ten wózek a i tak trofea przelatuja mu koło nosa.

0

@TheNekro94 były lepsze i gorsze Ale nie takie jak z Arthurem z Gremio.

1

Daje sobie obciąć przyrodzenie że gdybyśmy z emerytury ściągneli chociaż na jeden mecz Xaviego i Inieste to byśmy Seville rozniesli już w 1 połowie.

0

@Mns21 i kasy :)

0

Zatrudnilismy trenera jawnego oszukanca, który mówił że nie zawsze będziemy wygrywać mecze Ale będziemy grać efektownie i ładnie, tymczasem borem lasem gramy najgorszy futbol jaki widziałem. Wracaj na farmę kolego.

3

@KapiFCB grzeszysz kuzwa , 30 melonow wywalone w błoto bo chłopak nie jest wart dla mnie tej kasy :))

4

Prędzej to chyba my się potkniemy jeszcze kilka razy niż Real :)

2

Dobrze że Xavi wszedł :)

0

Fajnie gra Barcelona oby tak dalej.

0

@Ratamahatta Arthur jest poprostu bardzo słaby.

0

@MesQueUnClub_87 aby ładny to noszą nawet jak nie działa;D

0

@VamosRakieta ja tam jak zwykle pesymista czyli czuje że dostaniemy baty.

18

Im bardziej dojrzewamy, tym bardziej mądrzejemy i stopniowo zaczynamy rozumieć , że zegarek który kosztuje 30$ i zegarek który kosztuje 300$ , pokazują ten sam czas.

- Steeve Jobs


0

Jaki był najlepszy mecz Griezmanna w w Barcelonie?;)

4

Braithwait tam pozamyka japy wszystkim w Sevilli :)

0

Albo to Real był taki dobry albo Valencia taka słaba , ale to chyba jedno i drugie się zgadza:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?