kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo mamy Ansu, wsio w temacie.
1
@VamosRakieta ja tak samo , gość jest mega pewny siebie , nie widziałem dawno kogoś kto tak pewnie wypowiada się w każdym wywiadzie.
3
Na Barcelonę to jednak trzeba mieć żelazną psychikę... Panie Bravehaeart zaskocz mnie i przekonaj do tego że to nie umiejętności A silna psychika jest potrzebna do gry w takim klubie jak Barcelona.
1
@AmigoBlancos jakie objawy ??
5
Na świecie są dwa rodzaje ludzi :
tacy , którzy myślą , że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy , którzy myślą.
0
@PanPatrykk Nie oczekuje głupich odpowiedzi jak widzisz lajkow nie zbierasz.
0
@Rewolucja123 kuzwa mac.
0
Jakiś film 2020 naprawdę warty obejrzenia ? Maly chodzi spać o 20 to bym coś obejrzał dziś.
0
@lukas10 Coutinho i Dembele też dzik :)
3
@maroon mam 2 I jestem normalnym człowiekiem bardzo głupie jest ocenianie ludzi po wyglądzie.
2
@BarcaInfo niech się tylko póki co na De Jongu nie wzoruje bo aktualnie nie ma na kim.
2
Wartość Ousmane Dembele na transfermarkcie to obecnie 56 milionow ojro, wiadomo koronka też się do spadku przyczynila mimo wszystko będzie ostro do tylu na tym ananasie.
0
@BarcaInfo ta się uczy zajrzal dwa razy I to wszystko;D
3
Klasyfikacja najlepszych dryblerow
https://zapodaj.net/8f2c501b5b290.jpg.html
0
Obejrzyjcie do końca hehehehe ;D
Mistrzostwo Świata brawo Leszek!!
0
@JimMorrisonFCB ja nie mówię że chciałbym żeby przyszedł tylko mówię że na tle Arthura i De Jonga mógłby wyglądać zdecydowanie lepiej.
0
@JimMorrisonFCB De Jong też kopie się po czole a Arthur puchnie po 45 minutach.
1
Nie wiedziałem że Ozil chciał dla nas grać w każdym razie nawet teraz zrobiłby sporą różnicę na tle naszej miernej pomocy.
5
Dobra Harry Potter na TVN 7 wjeżdża:)
94
Messi zapytany o to kto jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie odpowiedział :
- teraz to nie jest ważne, ważne aby wszyscy Polacy poszli 10 maja na wybory.
Wesołych Świat ;)
1
Kurde wrona żywa wpadła mi do kominka szkoda że nie Święty Mikołaj z prezentami :)
1
Po co to wydawac 100 baniek na Lautaro ? Dla mnie Ansu Fati to zdecydowanie dużo lepszy kandydat na 9 niz Martinez bo chłopak ma talent i ma to coś w polu karnym no i wiadomo kolejne 100 baniek w kieszeni tymbardziej że ostatnie 100 + transfery to nie wypaly. @ViscaBarca123 pamiętam jak mówiłeś że Ansu ma lepsze zadatki na typową 9 jak na skrzydło, warto by to sprawdzić zanim kupimy kolejnego za wielkie miliony.
1
Zakopane traci swój klimat który był 10 lat temu ,teraz na Krupówkach galerie budują ! Na Kasprowym foteczka, na Krupówkach torebeczka. Zapewne niedługo na Giewoncie będą billboardy.. straszna pralnia kasy.
56
Jan Paweł II: "Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza"
15. rocznica śmierci Papieża.
0
@AdiKingu96 bo grasz w filmie a dokładnie filmie którym nakrecjaja media , politycy.
0
@AllBundy ni to śmieszne ni to głupie
0
Ciekawe która łajza , łachudra jest odpowiedzialna za to wszystko bo samo się to nie wzięło.
0
@fcb710 czekaj jeszcze w ciągu dwóch tygodni będzie jeszcze większy.
8
Właśnie rozmawiałem z moim kumplem który narzeka, że jest uziemiony i nie może latać, że musi siedzieć w domu i jest mu ciężko.
Nie, nie jest wcale ciężko. Ciężko to miało pokolenie "Kolumbów" kiedy nagle ich spokojny sen został przerwany przez wybuch II wojny światowej.
Dzisiaj nikt nie mierzy do Was z karabinu, nad waszymi głowami nie słychać wycia nurkujących Junkersów, nikt nie gwałci waszych matek, żon ani córek. Jeżeli już wychodzisz na polowanie do sklepu po jedzenie to idziesz ze świadomością, że wrócisz, a nie zostaniesz elementem łapanki i wywieziony do obozu.
Mamy za to pełne lodówki, prąd, bieżącą ciepłą wodę i internet, a jedyne o co się prosi ludzi to siedzenie na tyłku.
Więc tak mamy naprawdę k ... ciężko.
4
Czasami stary świat musi się nam zawalic byśmy mogli budować nowy :)