kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Jong to się nadaje kartofle kopać albo i nie.
0
@SeeleyBooth on się nie nadaje do niczego.
2
Odegaard aktualnie wciąga nosem De Jonga.
9
Jak nie wróci na pozycję defensywnego pomocnika to dupa z niego będzie blada.
1
Idealny czas żeby zagrać dwoma defensywnymi pomocnikami przy absencji Arthura. Napewno zyska na tym De Jong który wróci na swoją nominalną pozycję.
55
Uwaga Psigrys grasuje po Warszawie !
https://zapodaj.net/0e60228a952f6.jpg.html
0
@deyna2018 w tej kwocie to już całkiem dobra firma black&Decker 18v nawet z funkcją udaru.
0
@deyna2018 Do jakiej kwoty?
2
53 lata Mike Tyson Ale nadal ma te kocie ruchy .
https://www.facebook.com/104266592953439/posts/3362989710414428/?vh=e
15
Wyjaśnione.
https://zapodaj.net/fbc0ac9060b4b.jpg.html
5
Guardiola ma 15 taktycznych pomysłów na grę, różne ustawienia. Setien z systemu 433 gdzie nie mamy skrzydłowych przechodzi na 442 Valdka Valverde. Kuzwa faktycznie czemu nie 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami , Ansu Fatim na skrzydełku lewym , na prawym skrzydełku Messi , na 9 Braveheart a za napastnikiem na swojej ulubionej pozycji Griezmann który wspomagal by również Busiego i De Jonga.
0
@FranzMaurer chyba nie bo w lato mamy przecież kupić stopera :)
13
Oo Ronald Araújo powolany do dorosłej reprezentacji Urugwaju.. fajne wyróżnienie. Patrząc na statystyki chłopaka w Barcelonie B to jak na stopera to i asytowac potrafi i strzelać , dokładnie 3 asysty i 3 bramki.
3
@Messibestplayerintheworld dobry i jeden sezon :)
2
Wydać 120 baniek na Griezmanna po to tylko żeby po jednym dobrym statystycznie sezonie włączyć go w transfer Neymara ? Nie chce mi się w to wierzyć ale mimo wszystko jestem na tak , powrót mojego ulubionego piłkarza i powtórne oglądanie trio MSN to dla mnie marzenie.
0
Pedri , Trincao już na bank w lato ciekawe kto dalej :)
1
@MesQueUnClub96 jak Bąk na kacu ;)
1
@norbi77 tak jak każdy człowiek inaczej wygląda, inny ma smak , gust , poglądy w życiu, gej , lesbijka, wykształcenie, tak samo jest z wizją swojego wymarzonego składu i taktyki.
0
@LuisSalvano no to chyba w sumie tylko ta zabawa na te Division zostaje :)
4
Mama Cristiano Ronaldo W szpitalu... udar.
0
Przynajmniej ciekawie w klubie ;)
1
Ter Stegen z 41 podaniami ;D żeby to bramkarz musiał brać na siebie ciężar wyprowadzania piłki to tylko pokazuje w jakim miejscu jest nasza drużyna a głównie nasza pomoc. Czarna dupa
15
Boimy się wirusa grypy , wirusa wscieklych krów a nie boimy się bakcyla nienawiści , jaki wokół nas krąży.
Ks. Jan Twardowski
0
@Batys pompowanie balonika;D
1
@fenix1983 Messi coraz mniej wnosi do wysiłku zbiorowego ? What
0
Jak przedstawia się teraz statystyka goli strzelonych i straconych w rywalizacji real barca?
0
@DanielOOL A praktycznie nasza pomoc nie wyszla na 2 połowę.
6
@amanter no i ajax przykryl czapka real.
0
Frenkie De Jong grał dobrze w Ajaxie bo i otoczeniu chciało się grać w piłkę natomiast tutaj dostosował się do poziomu kolegów z drużyny, z kim przystajesz takim się stajesz. Czas na zmiany dla mnie priorytet na lato to 2x środkowy pomocnik mimo wszystko i ktoś do przodu.
0
I jeszcze po raz kolejny futbol udowadnia szczególnie Barcelonie że jak się nie wykorzystuje kapitalnych sytuacji to się dostaje cepa na twarz i to podwójnie.