kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zizou wystawiając Marcelo ujawnił że wychodzi dziś z ofensywnym zamiarem.
2
Dobra kapslujemy browara i po 3 punkty !
4
Szkoda że nie ma Neya i Luisa;)
0
@Bykunn co nie zmienia faktu że gracz o takim profilu według mnie mimo wszystko jest potrzebny.
0
Ktoś o profilu De Bruyne to zdecydowanie Van Beek z Ajaxu , nie ma co pierdzielic nam taki profil jest potrzebny przynajmniej ja tak uważam.
1
@Damian11 mało tego xdrive jest trochę awaryjny, 3.0d bierz fenomenalna jednostka i napęd na tyl.
0
@tristan87 mam to samo , chociaż liczę na przebudzenie De Jonga i wierzę że w tym meczu to on poprowadzi nas do zwycięstwa.
0
Jak nastawienie przed el clasico pozytywnie czy raczej negatywnie ?;)
5
Przyjdzie czas jeszcze kiedyś na Riquiego czy nie ? 21 lat w tym roku i nadal nie dostaje szans.
24
Salah , Mane, Firmino :)
https://zapodaj.net/5ff3e2b7fdba2.jpg.html
0
A ty za policjanta tu robisz czy co ??
48
Ta maska to tak chroni przed tym koronawirusem jak stringi zasłaniają dupe.
5
Rekę daje sobie uciąć że stawiając dziś w pomocy podbijających pod 40stke Xaviego i Inieste do tercetu z Busquetsem ten mecz wygladal by zupełnie inaczej:)
11
Stary wolny Busquets mimo wszystko daje nam wiele, daje takie kluczowe podania jakich nie daje De Jong i Arthur.
16
De Jong taka gorsza wersja Rakiety.
74
Zdecydowanie na plus to jest pressing którego nie widziałem już bardzo dawno.
1
Tragedia Firpo i De Jong nic więcej.
1
Niedługo z Ter Stegena zrobią zawodnika z pola :)
0
Remis w ciemno nie ma bata
0
Bo aktualnie De Jong nadaje się kartofle kopać.
4
Reka Cholo kuzwa !
1
Firpo tykajaca bomba.
0
Tymczasem Lewy 2x asysty i 1x gol.
0
Dla mnie Umtiti dziś lider.
0
Po kiego wala De Jong się tak wypuszcza wysoko jak on tak nic nie wnosi. Chłopie kuzwa pomagaj z tylu.
4
Brawo De Jong chłopie co Ty tu robisz.
1
Barcelono zamurujcie się całym zespołem to wyjdzie wam na dobre w rewanżu.
0
Każdy myślał że Arthur I De Jong to będzie najbardziej kreatywny środek pola aktualnie, dla mnie to najbardziej drewniany środek pola. Tragedia kuzwa ludzie jaki ten De Jong jest drewniany.
0
De Jong chłopie co Ty robisz
0
De Jong jest mega drewniany ,gość jest tragiczny i póki co nie nadaje się na pierwszy skład.