6

Zizou wystawiając Marcelo ujawnił że wychodzi dziś z ofensywnym zamiarem.

2

Dobra kapslujemy browara i po 3 punkty !

4

Szkoda że nie ma Neya i Luisa;)

0

@Bykunn co nie zmienia faktu że gracz o takim profilu według mnie mimo wszystko jest potrzebny.

0

Ktoś o profilu De Bruyne to zdecydowanie Van Beek z Ajaxu , nie ma co pierdzielic nam taki profil jest potrzebny przynajmniej ja tak uważam.

1

@Damian11 mało tego xdrive jest trochę awaryjny, 3.0d bierz fenomenalna jednostka i napęd na tyl.

0

@tristan87 mam to samo , chociaż liczę na przebudzenie De Jonga i wierzę że w tym meczu to on poprowadzi nas do zwycięstwa.

0

Jak nastawienie przed el clasico pozytywnie czy raczej negatywnie ?;)

5

Przyjdzie czas jeszcze kiedyś na Riquiego czy nie ? 21 lat w tym roku i nadal nie dostaje szans.

24

0

A ty za policjanta tu robisz czy co ??

48

Ta maska to tak chroni przed tym koronawirusem jak stringi zasłaniają dupe.

5

Rekę daje sobie uciąć że stawiając dziś w pomocy podbijających pod 40stke Xaviego i Inieste do tercetu z Busquetsem ten mecz wygladal by zupełnie inaczej:)

11

Stary wolny Busquets mimo wszystko daje nam wiele, daje takie kluczowe podania jakich nie daje De Jong i Arthur.

16

De Jong taka gorsza wersja Rakiety.

74

Zdecydowanie na plus to jest pressing którego nie widziałem już bardzo dawno.

1

Tragedia Firpo i De Jong nic więcej.

1

Niedługo z Ter Stegena zrobią zawodnika z pola :)

0

Remis w ciemno nie ma bata

0

Bo aktualnie De Jong nadaje się kartofle kopać.

4

Reka Cholo kuzwa !

1

Firpo tykajaca bomba.

0

Tymczasem Lewy 2x asysty i 1x gol.

0

Dla mnie Umtiti dziś lider.

0

Po kiego wala De Jong się tak wypuszcza wysoko jak on tak nic nie wnosi. Chłopie kuzwa pomagaj z tylu.

4

Brawo De Jong chłopie co Ty tu robisz.

1

Barcelono zamurujcie się całym zespołem to wyjdzie wam na dobre w rewanżu.

0

Każdy myślał że Arthur I De Jong to będzie najbardziej kreatywny środek pola aktualnie, dla mnie to najbardziej drewniany środek pola. Tragedia kuzwa ludzie jaki ten De Jong jest drewniany.

0

De Jong chłopie co Ty robisz

0

De Jong jest mega drewniany ,gość jest tragiczny i póki co nie nadaje się na pierwszy skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?