kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tyle z hurra optymizmu:D
0
Daj boże tylko żeby się De Jong uruchomił.
0
@Gaucho no mimo wszystko ta liga mistrzów mnie przeraża:)
0
Zachwycanie się golem Griezmanna to takie zakrywanie poważnych problemow jakie istnieją w obronie jak i pomocy. Weryfikacja nastąpi z Napoli mam nadzieję że będzie dobrze.
0
De Jong jest źle ustawiony, on powinien wspomagać naszą obronę a nie atak.
0
Co by nie było nasza pomoc i obrona mega kuleje.. De Jong jest przerażający.
2
Ansu fajnie wychodzi na pozycję Ale dziś kiepsko :)
0
Jakby tego nie wykorzystał to ja nie wiem :)
3
Taka piłkę jaka dostał Antek od Arthura to Neymar by wykorzystał bez jednej nogi.
0
Antek klasa światowa.
3
Skoro nasz atak nie ma co robić to może łaskawie wrócić pomoc obrońcom jak im się nie klei.
0
Dziurawi jesteśmy jak ser szwajcarski.
8
W takim razie Pep dawaj do nas i weź ze sobą De Bruyne.
9
Kuzwa całkiem nie zła ta kolekcja Dragon Balla Nelsona Semedo..
https://zapodaj.net/c17e9b78927a9.jpg.html
5
Kuzwa kiedyś byłem pewny że Umtiti to będzie drugi Puyol, myliłem się:)
0
@LuisSalvano hehe póki co nie wyobrażam sobie utraty mojego kota, człowiek się tak przyzwyczaja że masakra.
4
Lautaro czy Timo Werner ? Ja tam jestem zdania że co niemieckie to porządne , oczywiscie nie wszystko ale taki głupi stereotyp u mnie został.
0
@Explode ewentualnie Joystick rozkręcić;D
1
@koksik2700 krecilem również hehehe ;D
2
@Messibestplayerintheworld może przyjść do nas latem bez żadnego problemu , płacimy i przychodzi.
20
Tylko starsi zrozumieją, Pegasus i dmuchanie w dyskietke jak nie działała, to były czasy :)
0
@RosjaninBut żaden w sumie, dalbym szansę chociazby Alex Collado , słyszałem że może grac na pozycji numer 9 I na skrzydle biega.
1
@AdiKingu96 pytanie właśnie czy on to przeżywa, tego nie wie nikt.
0
@mcsarna ja tam wolę Timo Werner.
0
@amanter musisz tłumaczyć kolego bo nie każdy użytkownik tej strony będzie rozumiał niemiecki.
0
@Ratamahatta dla niego i dla wszystkich lepiej będzie jak odejdzie, jako kibic nie chce już jego powrotu na boisko bo mimo że lubię go oglądać bo ma wielki talent , to poprostu wiem że znowu się polamie a to mi niszczy psyche :)
0
@Avada Kedavra dla niego nie ma ale dla nas będzie sens... chyba że w Bale się zabawi i wywali jaja ,wypełni kontrakt.
9
No i dobra to Dembele w sumie może już pakowac mandzur z szatni i w lato bajos.
0
@MarioVeB! To mamy taką z gradem i wiatrem zrywajacym dachy.
0
Nie wiem czy to my mamy tendencje spadajacą od jakiś 3 lat czy to drużyny ligi hiszpańskiej tak rosną w siłę że z sezonu na sezon stawiają nam coraz silniejszy opór bez różnicy czy to Levante, Betis, Granada czy Getafe gołym okiem widać że jest bardzo ciężko.