0

I tyle z hurra optymizmu:D

0

Daj boże tylko żeby się De Jong uruchomił.

0

@Gaucho no mimo wszystko ta liga mistrzów mnie przeraża:)

0

Zachwycanie się golem Griezmanna to takie zakrywanie poważnych problemow jakie istnieją w obronie jak i pomocy. Weryfikacja nastąpi z Napoli mam nadzieję że będzie dobrze.

0

De Jong jest źle ustawiony, on powinien wspomagać naszą obronę a nie atak.

0

Co by nie było nasza pomoc i obrona mega kuleje.. De Jong jest przerażający.

2

Ansu fajnie wychodzi na pozycję Ale dziś kiepsko :)

0

Jakby tego nie wykorzystał to ja nie wiem :)

3

Taka piłkę jaka dostał Antek od Arthura to Neymar by wykorzystał bez jednej nogi.

0

Antek klasa światowa.

3

Skoro nasz atak nie ma co robić to może łaskawie wrócić pomoc obrońcom jak im się nie klei.

0

Dziurawi jesteśmy jak ser szwajcarski.

8

W takim razie Pep dawaj do nas i weź ze sobą De Bruyne.

9

Kuzwa całkiem nie zła ta kolekcja Dragon Balla Nelsona Semedo..

https://zapodaj.net/c17e9b78927a9.jpg.html

5

Kuzwa kiedyś byłem pewny że Umtiti to będzie drugi Puyol, myliłem się:)

0

@LuisSalvano hehe póki co nie wyobrażam sobie utraty mojego kota, człowiek się tak przyzwyczaja że masakra.

4

Lautaro czy Timo Werner ? Ja tam jestem zdania że co niemieckie to porządne , oczywiscie nie wszystko ale taki głupi stereotyp u mnie został.

0

@Explode ewentualnie Joystick rozkręcić;D

1

@koksik2700 krecilem również hehehe ;D

2

@Messibestplayerintheworld może przyjść do nas latem bez żadnego problemu , płacimy i przychodzi.

20

Tylko starsi zrozumieją, Pegasus i dmuchanie w dyskietke jak nie działała, to były czasy :)

0

@RosjaninBut żaden w sumie, dalbym szansę chociazby Alex Collado , słyszałem że może grac na pozycji numer 9 I na skrzydle biega.

1

@AdiKingu96 pytanie właśnie czy on to przeżywa, tego nie wie nikt.

0

@mcsarna ja tam wolę Timo Werner.

0

@amanter musisz tłumaczyć kolego bo nie każdy użytkownik tej strony będzie rozumiał niemiecki.

0

@Ratamahatta dla niego i dla wszystkich lepiej będzie jak odejdzie, jako kibic nie chce już jego powrotu na boisko bo mimo że lubię go oglądać bo ma wielki talent , to poprostu wiem że znowu się polamie a to mi niszczy psyche :)

0

@Avada Kedavra dla niego nie ma ale dla nas będzie sens... chyba że w Bale się zabawi i wywali jaja ,wypełni kontrakt.

9

No i dobra to Dembele w sumie może już pakowac mandzur z szatni i w lato bajos.

0

@MarioVeB! To mamy taką z gradem i wiatrem zrywajacym dachy.

0

Nie wiem czy to my mamy tendencje spadajacą od jakiś 3 lat czy to drużyny ligi hiszpańskiej tak rosną w siłę że z sezonu na sezon stawiają nam coraz silniejszy opór bez różnicy czy to Levante, Betis, Granada czy Getafe gołym okiem widać że jest bardzo ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?