kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niby człowiek wiedział a jednak trochę się łudził.
2
Marca może wrażeń szuka poczekajmy na kogoś konkretnego.
0
Jedno trofeum w tym roku już mamy bo poleciał Valverde , za rok pewne jest też kolejne bo Bartek poleci ze stołka także biedy nie ma.
1
@masakrator05 chce wierzyć ale ogólnie ogarnia mnie strach który jeszcze kilka lat temu był nie do pomyślenia bo poprostu takie mecze wygrywalo się z palcem w dupie.
0
Kogo , czego brakuje naszej pomocy która w sumie na papierze wygląda całkiem dobrze a jak przychodzi do meczu jest bardzo mierna, statystki nie kłamią nasi pomocnicy rzadko asystuja, rzadko strzelają bramki , praktycznie 0 kluczowych podań i prostopadłych piłek. WTF kuzwa:)
4
Najwazniejsze aktualnie to jest odzyskać FDJ dla mnie chłopak fizycznie jest wyeksploatowany, czas odpocząć.
1
@gloin12 że niby munir lepszy ?
0
Jakby nie patrzył weryfikacja nastąpi w meczu na San Mames i w meczu z Napoli a prawdziwa weryfikacja nastąpi wtedy kiedy trener z drużyną przepracuje cały okres przygotowawczy w lato i przekaże 100 % swojej wizji.
0
Pomoc i obrona do poprawy w ataku sobie poradzimy.
3
@masakrator05 im mniej tym tym lepiej uwierz w podstawówce miałem z 20 kolegow, gimnazjum to samo , liceum również, później każdy idzie w swoją drogę A teraz w wieku 30 lat zostaje dwóch może trzech... kto wie co będzie dalej:)
5
Nie no panowie dobre 45 minut Semedo nie znaczy że jeszcze zamknął mordy hejterom.. niech on sezon dobry tu zagra albo nawet pół.
5
Aktualnie Rakitic pokazuje miejsce w szeregu De Jongowi no nie tak ?
1
@Nolife1899 dla mnie pieprzysz kacopoly jak by Vinicius z lewej nogi strzelał to jak to sobie wyobrażasz??
5
De Jong jest do zmiany jest zupełnie oblakany.
0
Neymar to ty ?;D
0
Messi zastępuje spokojnie De Jonga , Busiego i Rakietę.
12
Ale mnie irytuje De Jong chyba gorzej jak Rakitic.
0
Ansu aktywny dziś:)
3
No dla mnie w dalszym ciągu brak nam jajec:)
0
Dla mnie póki co jak równy z równym wiadomo 12 minuta :)
5
Słonko,słonko pokaż ryja bo ta aura mnie dobija.
0
Musi być dobry za tą kasę musi taaa.. trinkiewiczaoo
1
https://zapodaj.net/dd0925c815efd.jpg.html
0
@Quahoo idź mnie typie nie denerwuj :)
13
Rakitic jak wino , im starszy tym lepszy :)
2
To była sztuka Pique w wprowadzaniu piłki, delicje.
25
Fati ma 17 lat przypominam, co niektórzy w tym wieku jeszcze przy cycu matki byli.. Nie no przesadziłem może.
5
Ansu jeszcze sporo ma do roboty ale i tak jest mega dojrzały jak na ten wiek.
0
Może to i dobrze że Messi wygląda gorzej na tle innych zawodników... dobry znak.
1
Barça definitywnie postanowiła nie kupować żadnego napastnika w tym oknie transferowym.
@ffpolo