3

Niby człowiek wiedział a jednak trochę się łudził.

2

Marca może wrażeń szuka poczekajmy na kogoś konkretnego.

0

Jedno trofeum w tym roku już mamy bo poleciał Valverde , za rok pewne jest też kolejne bo Bartek poleci ze stołka także biedy nie ma.

1

@masakrator05 chce wierzyć ale ogólnie ogarnia mnie strach który jeszcze kilka lat temu był nie do pomyślenia bo poprostu takie mecze wygrywalo się z palcem w dupie.

0

Kogo , czego brakuje naszej pomocy która w sumie na papierze wygląda całkiem dobrze a jak przychodzi do meczu jest bardzo mierna, statystki nie kłamią nasi pomocnicy rzadko asystuja, rzadko strzelają bramki , praktycznie 0 kluczowych podań i prostopadłych piłek. WTF kuzwa:)

4

Najwazniejsze aktualnie to jest odzyskać FDJ dla mnie chłopak fizycznie jest wyeksploatowany, czas odpocząć.

1

@gloin12 że niby munir lepszy ?

0

Jakby nie patrzył weryfikacja nastąpi w meczu na San Mames i w meczu z Napoli a prawdziwa weryfikacja nastąpi wtedy kiedy trener z drużyną przepracuje cały okres przygotowawczy w lato i przekaże 100 % swojej wizji.

0

Pomoc i obrona do poprawy w ataku sobie poradzimy.

3

@masakrator05 im mniej tym tym lepiej uwierz w podstawówce miałem z 20 kolegow, gimnazjum to samo , liceum również, później każdy idzie w swoją drogę A teraz w wieku 30 lat zostaje dwóch może trzech... kto wie co będzie dalej:)

5

Nie no panowie dobre 45 minut Semedo nie znaczy że jeszcze zamknął mordy hejterom.. niech on sezon dobry tu zagra albo nawet pół.

5

Aktualnie Rakitic pokazuje miejsce w szeregu De Jongowi no nie tak ?

1

@Nolife1899 dla mnie pieprzysz kacopoly jak by Vinicius z lewej nogi strzelał to jak to sobie wyobrażasz??

5

De Jong jest do zmiany jest zupełnie oblakany.

0

Neymar to ty ?;D

0

Messi zastępuje spokojnie De Jonga , Busiego i Rakietę.

12

Ale mnie irytuje De Jong chyba gorzej jak Rakitic.

0

Ansu aktywny dziś:)

3

No dla mnie w dalszym ciągu brak nam jajec:)

0

Dla mnie póki co jak równy z równym wiadomo 12 minuta :)

5

Słonko,słonko pokaż ryja bo ta aura mnie dobija.

0

Musi być dobry za tą kasę musi taaa.. trinkiewiczaoo

1

0

@Quahoo idź mnie typie nie denerwuj :)

13

Rakitic jak wino , im starszy tym lepszy :)

2

To była sztuka Pique w wprowadzaniu piłki, delicje.

25

Fati ma 17 lat przypominam, co niektórzy w tym wieku jeszcze przy cycu matki byli.. Nie no przesadziłem może.

5

Ansu jeszcze sporo ma do roboty ale i tak jest mega dojrzały jak na ten wiek.

0

Może to i dobrze że Messi wygląda gorzej na tle innych zawodników... dobry znak.

1

Barça definitywnie postanowiła nie kupować żadnego napastnika w tym oknie transferowym.
@ffpolo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?